pokahontazz
pokahontazz
  23 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam!
Obawiam się, że przed każdym weselem, na które będę zaproszona pojawi się tu taki temat, wiec nie wiem, czy nie wygodniej byłoby go podwiesić, bo to przyszłotygodniowe na pewno nie jest ostatnie w tym roku:mrgreen:

Nie mam sukienki...
Potrzebuję czegoś do dużych bioder i wąskich ramion, czyli najlepiej sukienka odcięta pod biustem... allegro odpada, bo kupilam juz 3 i są niedobre, niestety takie rzeczy ja muszę przymierzyć...
Jest śliczna w New Yorkerze, ale biała, a z mojego wywiadu środowiskowego wynika, ze biały kolor jest zarezerwowany dla panny młodej i mogłoby zostać źle odebrane, gdybym w takiej poszła...
Czy widziałyście w jakimś sklepie cos godnego polecenia? (najlepiej w sieciówce, ewentualnie w jakimś innym sklepie na terenie Łodzi) podobała mi się w H&M taka beżowa na grubych ramiaczkach, góra z takich małych falbanek, a dół prosty, tyle, że nie wiem, czy nie jest zbyt skromna, bo materiał bardzo lichy...
Help:and:

No i wesołego jajka! żebym na ignorantkę nie wyszła...

mmaryjka
mmaryjka
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie w rodzinie było tak samo, nie było nam do śmiechu ; ) z dwojga złego lepiej przed ślubem niż potem bawić się w rozwody.

jestem zdania, że ślub to ostateczność. dla mnie branie ślubu w wieku 23 lat to trochę za wcześnie. to jeszcze nie jest ten wiek, wg mnie.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie branie ślubu w wieku 23 lat to trochę za wcześnie. to jeszcze nie jest ten wiek, wg mnie.

Mhm... :ninja:
mmaryjka
mmaryjka
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mhm

?
jest to moje, subiektywne zdanie.
pijana
pijana
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze na stopach w rozmiarach 35-37 jako tako wygladaja, ale but z czubkiem 39 jest szpetny wręcz...

Ja mam 40-41, jakbym w takich wyskoczyła... O masakra :rotfl:
madzia2143
madzia2143
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam 40-41, jakbym w takich wyskoczyła... O masakra

miałabyś zamiast butów kajaki, wioseł tylko brak, ale wszystko da się zrobić ;P
madzia2143
madzia2143
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem zdania, że ślub to ostateczność. dla mnie branie ślubu w wieku 23 lat to trochę za wcześnie.

no każdy ma swoje zdanie, ja tam nie uważam że jest jakiś obrany ogólny dobry wiek na ślub. Jedni podejmuję takie decyzje w wieku 20 lat inni w wieku 40 inni nawet później.
Ogólnie wisi mi to kiedy, byle byli szczęśliwi : )
Kasiulamimi
Kasiulamimi
  6 maja 2011

A ja polecam sklep http://www.yourobsession.pl/ towar świetny gatunkowo a ceny bardzo przystępne :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.