pokahontazz
pokahontazz
  23 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam!
Obawiam się, że przed każdym weselem, na które będę zaproszona pojawi się tu taki temat, wiec nie wiem, czy nie wygodniej byłoby go podwiesić, bo to przyszłotygodniowe na pewno nie jest ostatnie w tym roku:mrgreen:

Nie mam sukienki...
Potrzebuję czegoś do dużych bioder i wąskich ramion, czyli najlepiej sukienka odcięta pod biustem... allegro odpada, bo kupilam juz 3 i są niedobre, niestety takie rzeczy ja muszę przymierzyć...
Jest śliczna w New Yorkerze, ale biała, a z mojego wywiadu środowiskowego wynika, ze biały kolor jest zarezerwowany dla panny młodej i mogłoby zostać źle odebrane, gdybym w takiej poszła...
Czy widziałyście w jakimś sklepie cos godnego polecenia? (najlepiej w sieciówce, ewentualnie w jakimś innym sklepie na terenie Łodzi) podobała mi się w H&M taka beżowa na grubych ramiaczkach, góra z takich małych falbanek, a dół prosty, tyle, że nie wiem, czy nie jest zbyt skromna, bo materiał bardzo lichy...
Help:and:

No i wesołego jajka! żebym na ignorantkę nie wyszła...

madzia2143
madzia2143
  23 kwietnia 2011
Mariettaa
Mariettaa: ja najbardziej chyba zdenerwowałam się na 'priti gerl', gdyż na wystawie zobaczyłam prześliczną, prostą, malinową sukienko-tunikę i już po prostu się w niej widziałam, myślałam gdzie się w niej wybiorę itp. itd. uradowana wchodzę do sklepu, a tam życzliwa pani ekspedientka oświeca mnie przemiłym tonem głosu:' Prosze pani, ta sukienka przyjechała tylko na wystawę... Nie mamy takich.' a ja na to 'aha, miło..' Jeszcze gdyby ten sklep na mieście był megamały to rozumiem, ale do najmniejszych nie należy...

haha, porażka. Ze złości by mi chyba żyłka pękła ; o
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest i sukienka..

o kur.va :szok: ja tanczyłam w różnych głupich strojach, od policjantek, przez pokojówki i inne lateksowe cuda, ale to jest PRAWDZIWY kicz :szok:
coIor
coIor
  23 kwietnia 2011

Jak jesteś z Łodzi to może przejedź się do "Ptaka"? Tam są sklepy bodajże o nazwie Pretty Woman i to sklep z samymi sukienkami, wybór mają naaaaaprawdę duży :-)

madzia2143
madzia2143
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przejedź się do "Ptaka"?

moja ciocia z wujkiem maja tam sklep ;p
pokahontazz
pokahontazz
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Opinię zostawiam Tobie

jestem na nie:zabawa:

Konto usunięte
Konto usunięte: A nie da się przefarbować tej białej?

wiesz co, tam wisi tez taka czarna, ale juz nie ma tego uroku, a w tej to jak królewna Śnieżka:)

Jasmina
Jasmina: Ja kupiłam śliczną sukienkę w Tally Weijl, a z tego co pamiętam mieli większy wybór takich wieczorowych sukienek :)

byłam, ale tylko sobie koszulę za 3 dychy w promocji kupilam...

Jasmina
Jasmina: jest naprawdę piękna :)

to pokaż:)

Konto usunięte
Konto usunięte: znalazłam Ci buty na wesele:

ło kurna, dzięki! jak mialam studniówkę to były modne buty z czubkami... a moja koleżanka na swoje nieszczęście je lubi do dzis:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak jesteś z Łodzi to może przejedź się do "Ptaka"? Tam są sklepy bodajże o nazwie Pretty Woman i to sklep z samymi sukienkami, wybór mają naaaaaprawdę duży :-)

no ja wiem, tyle, że po prostu nie mam kiedy tam jechać, bo w tyg praca, a wesele w przyszłą sobotę...
pijana
pijana
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a moja koleżanka na swoje nieszczęście je lubi do dzis

Najgorsze, że one teraz wracają !!! :ble: Kompletna porażka !
madzia2143
madzia2143
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Najgorsze, że one teraz wracają !!!

widziałam.... porażka :and:
Transcendencja
Transcendencja
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Help

Masz fajny typ urody , nawet bardzo . Oględnie rzecz biorąc na modzie się nie znam ale widzę Cię w czerwonej sukience , dopasowanej bez żadnych falbanek na grubszych ramiączkach ..takiej trochę przed kolanko :ziober2: do tego czerwone/czarne buty na obcasie + frencz / czerwień na paznokciach :zakochany:
pokahontazz
pokahontazz
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz fajny typ urody , nawet bardzo

danke szyn:)

Konto usunięte
Konto usunięte: w czerwonej sukience , dopasowanej bez żadnych falbanek na grubszych ramiączkach ..takiej trochę przed kolanko

dobrze, podaj adres sklepu to pojadę i kupię;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Najgorsze, że one teraz wracają !!! Kompletna porażka !

jeszcze na stopach w rozmiarach 35-37 jako tako wygladaja, ale but z czubkiem 39 jest szpetny wręcz...
mmaryjka
mmaryjka
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze, podaj adres sklepu to pojadę i kupię;

w solarze takie są. w zarze etc.
pokahontazz
pokahontazz
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w solarze takie są. w zarze etc.

no własnie zarę ominęlam, bo tam jakos cenowo przesadzali ostatnio i przestalam tam wchodzic w ogóle...
mmaryjka
mmaryjka
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no własnie zarę ominęlam, bo tam jakos cenowo przesadzali ostatnio i przestalam tam wchodzic w ogóle...

większość sukienek około 200zł teraz kosztuje. niewiele jest droższych.
ja kupiłam sobie na wesele w solarze kieckę na 7 maja i co? odwołali ślub:and:
madzia2143
madzia2143
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: odwołali ślub

o jaa... smutne.
mmaryjka
mmaryjka
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o jaa... smutne.

dla mnie raczej zabawne
madzia2143
madzia2143
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie raczej zabawne

jak dla kogo. u mnie w rodzinie było tak samo, nie było nam do śmiechu ; ) z dwojga złego lepiej przed ślubem niż potem bawić się w rozwody.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.