pokahontazz
pokahontazz
  23 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam!
Obawiam się, że przed każdym weselem, na które będę zaproszona pojawi się tu taki temat, wiec nie wiem, czy nie wygodniej byłoby go podwiesić, bo to przyszłotygodniowe na pewno nie jest ostatnie w tym roku:mrgreen:

Nie mam sukienki...
Potrzebuję czegoś do dużych bioder i wąskich ramion, czyli najlepiej sukienka odcięta pod biustem... allegro odpada, bo kupilam juz 3 i są niedobre, niestety takie rzeczy ja muszę przymierzyć...
Jest śliczna w New Yorkerze, ale biała, a z mojego wywiadu środowiskowego wynika, ze biały kolor jest zarezerwowany dla panny młodej i mogłoby zostać źle odebrane, gdybym w takiej poszła...
Czy widziałyście w jakimś sklepie cos godnego polecenia? (najlepiej w sieciówce, ewentualnie w jakimś innym sklepie na terenie Łodzi) podobała mi się w H&M taka beżowa na grubych ramiaczkach, góra z takich małych falbanek, a dół prosty, tyle, że nie wiem, czy nie jest zbyt skromna, bo materiał bardzo lichy...
Help:and:

No i wesołego jajka! żebym na ignorantkę nie wyszła...

Darunia511
Darunia511
  23 kwietnia 2011
hahahhaha
ale znalazłam Ci buty na wesele:
http://moda.allegro.pl/rozowe-czolenka-skora-szpic-269-1a-41-i1556156202.html
hahahahha przepraszam, nie mogłam sie powstrzymać jak to zobaczyłam. Sa jeszcze inne warianty kolorystyczne jakby Ci róż nie pasował!
Jasmina
Jasmina
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahhaha ale znalazłam Ci buty na wesele: http://moda.allegro.pl/rozowe-czolenka-skora-szpic-269-1a-41-i1556156202.html hahahahha przepraszam, nie mogłam sie powstrzymać jak to zobaczyłam. Sa jeszcze inne warianty kolorystyczne jakby Ci róż nie pasował!

:crylol: No cudowne naprawdę..
Darunia511
Jasmina
Jasmina
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest i sukienka... http://moda.allegro.pl/cloris-murphy-super-sexy-mini-sukienka-imprezowa-i1571441996.html#gallery .

Co za kicz :wtf:
Patrishia
Patrishia
  23 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Ja swoją kupiłam za 80 zł akurat, a jest naprawdę piękna :)

Lubię tam chodzić. Przyjemnie jest a i fajne rzeczy są :D
Jasmina
Jasmina
  23 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Lubię tam chodzić. Przyjemnie jest a i fajne rzeczy są :D

Też tak uważam :)
madzia2143
madzia2143
  23 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Tally Weijl

jest tez u Was taki mały ten sklep jak u mnie? :woot: bo u mnie to taki ścisk że szok, publiczne toalety są większe.
Jasmina
Jasmina
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jest tez u Was taki mały ten sklep jak u mnie? bo u mnie to taki ścisk że szok, publiczne toalety są większe.

U mnie nie jest za mały, raczej większy :)
madzia2143
madzia2143
  23 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: U mnie nie jest za mały, raczej większy :)

ciekawe od czego to zależy, a potem się wkurzam, bo gdy widzę kolekcje na necie i idę do siebie to połowy rzeczy nie ma, i nie mówię tu tylko o tym konkretnym sklepie ale i o innych -___-
Jasmina
Jasmina
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe od czego to zależy, a potem się wkurzam, bo gdy widzę kolekcje na necie i idę do siebie to połowy rzeczy nie ma, i nie mówię tu tylko o tym konkretnym sklepie ale i o innych -___-

Widzisz mnie też to czasem denerwuje :and:
SoDope
SoDope
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z mojego wywiadu środowiskowego wynika, ze biały kolor jest zarezerwowany dla panny młodej i mogłoby zostać źle odebrane, gdybym w takiej poszła...


z weselem to jest tak.

Biały/kremowy/różowy - dla Panny młodej
Czarny - pogrzebowy
Zielony/zółty - niepoważny kolor na taką impreze
czerwony - dziwffkarski
niebieski - za mocno rzucający się oczy ...

Sukienki w kropy były modne 5 lat temu
W paski 3 lata temu ..

wychodzi na to, że trzeba iść nago :ziober2:
ShittyChicken
ShittyChicken
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest i sukienka... http://moda.allegro.pl/cloris-murphy-super-sexy-mini-sukienka-imprezowa-i1571441996.html#gallery .

Sukienka jak sukienka. Ta modelka.. :wtf:

Jasmina
Jasmina: Też tak uważam :)

:)

Konto usunięte
Konto usunięte: wychodzi na to, że trzeba iść nago

Ja byłam w brązowej :D Jest jeszcze piękny granatowy kolor :D
SoDope
SoDope
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja byłam w brązowej :D Jest jeszcze piękny granatowy kolor :D

ja byłam w różowej i mam to w tyłku - dla kogo jest ten kolor.

ładnie mi w takim kolorze było dlaczego miałabym zrezygnować i pokazywać się w niekorzystnym dla mnie kolorze jakim jest np. granatowy ..

:D
ShittyChicken
ShittyChicken
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja byłam w różowej i mam to w tyłku - dla kogo jest ten kolor. ładnie mi w takim kolorze było dlaczego miałabym zrezygnować i pokazywać się w niekorzystnym dla mnie kolorze jakim jest np. granatowy .. :D

Moja matka kiedyś była w białej sukience :ziober2:

Ostatnio mam fazę na granatowy właśnie :ninja:
Mariettaa
Mariettaa
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: się wkurzam, bo gdy widzę kolekcje na necie i idę do siebie to połowy rzeczy nie ma, i nie mówię tu tylko o tym konkretnym sklepie ale i o innych -___-

to jeszcze pół biedy...
ja najbardziej chyba zdenerwowałam się na 'priti gerl', gdyż na wystawie zobaczyłam prześliczną, prostą, malinową sukienko-tunikę i już po prostu się w niej widziałam, myślałam gdzie się w niej wybiorę itp. itd. uradowana wchodzę do sklepu, a tam życzliwa pani ekspedientka oświeca mnie przemiłym tonem głosu:' Prosze pani, ta sukienka przyjechała tylko na wystawę... Nie mamy takich.' a ja na to 'aha, miło..' Jeszcze gdyby ten sklep na mieście był megamały to rozumiem, ale do najmniejszych nie należy...

co do sukienki to spróbowałabym przefarbować :) myślę, że to dobry pomysł.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.