BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 marca 2011 (pierwszy post)
:and:

Cześć :-)

Jak w temacie:
Potrzebuję czegoś dobrego na mocno wysuszone usta i popękane (chyba od mrozu).
Ogólnie mam głupi nawyk 'obgryzania' ust kiedy popękają, te skórki suche i odstające mnie potem drażnią i muszę je oskubać. I potem znowu odstają i znowu obgryzam i tak w kółko.
Używam szminki z Nivei dosyć dobrze nawilża ale nie wiem czy bym nie potrzebowała coś na wygojenie tych spierzchnięć. :and:

POMOCY!
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba nie az tak, w koncu tylko 25 zlotych

31 z przesylka.
Jasmina
Jasmina
  2 marca 2011

Carmex, dla mnie najlepszy a też mam problem z ustami :tak:

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  2 marca 2011

Carmex, Chapstick, Tisane, Oeparol - najlepsze :)

Metaluga
Metaluga
  2 marca 2011

Najlepsze co może być to Neutrogena, cudo.
Bebe z Johnson&Johnson ma też dobre kosmetyki na nawilżenie, a zracji tego też i na gojenie się ich.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  2 marca 2011

Na noc nawal kremu nivea ze dwie tony, przed wyjściem smaruj pomadką z neutrogeny i przejdzie :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Darunia511
Darunia511
  2 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuję czegoś dobrego na mocno wysuszone usta i popękane (chyba od mrozu). Ogólnie mam głupi nawyk 'obgryzania' ust kiedy popękają, te skórki suche i odstające mnie potem drażnią i muszę je oskubać. I potem znowu odstają i znowu obgryzam i tak w kółko.

Mam to samo, używam balsamu Tisane i Carmex.
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  3 marca 2011

zwykła wazelina. aby przypilnować by mieć nią pomalowane usta cały czas przez jeden dzień i problem z głowy.

pokahontazz
pokahontazz
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuję czegoś dobrego na mocno wysuszone usta i popękane (chyba od mrozu).

jak tylko poczujesz, że cos wystaje to szoruj na mokro szczoteczka do zębów (zanim obgryziesz), wyszoruj usta ręcznikiem i posmaruj czymkolwiek tłustym... rzadziej się tak będzie robiło...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.