BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 marca 2011 (pierwszy post)
:and:

Cześć :-)

Jak w temacie:
Potrzebuję czegoś dobrego na mocno wysuszone usta i popękane (chyba od mrozu).
Ogólnie mam głupi nawyk 'obgryzania' ust kiedy popękają, te skórki suche i odstające mnie potem drażnią i muszę je oskubać. I potem znowu odstają i znowu obgryzam i tak w kółko.
Używam szminki z Nivei dosyć dobrze nawilża ale nie wiem czy bym nie potrzebowała coś na wygojenie tych spierzchnięć. :and:

POMOCY!
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale znpowu jak nawilzam to te skorki robią się takie miękkie i tez obgryzam bo przeszkadzają musiałabym mieć coś co szybko wszystko zagoi


Martittaaaaa dobrze Ci napisala z ta szczoteczka do zebow. Rob taki peeling. Nawet cukru mozesz troche uzyc zeby pozbyc sie tego naskorka :tak: .
Ja tak zwalczylam suche skorki.
Nawet nie moglam blyszczykow, ani szminek uzywac, bo wygladalo to tragicznie.
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  1 marca 2011

[quote=agoosiaaa]no to lipa, bo chetnie bym go kupila :

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Martittaaaaa dobrze Ci napisala z ta szczoteczka do zebow. Rob taki peeling. Nawet cukru mozesz troche uzyc zeby pozbyc sie tego naskorka

chyba macie racje jak je usunę to nie będą mnie wkurzać :D jutro nałożę jakiś balsam co polecacie rozmiękcze je a potem zetre szczoteczką :D
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: agoosiaaa

ja tez :) chociaz mam i tak lepsze usta niz jakies kilka msc temu.
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba macie racje jak je usunę to nie będą mnie wkurzać :D jutro nałożę jakiś balsam co polecacie rozmiękcze je a potem zetre szczoteczką :D

mozesz nawet miod na ustka nakladac :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tez :) chociaz mam i tak lepsze usta niz jakies kilka msc temu.

no ja mam ogolnie usta fajne i nawilzone, ale znowu sie przeziebilam - a jak jestem przeziebiona to mi masakrycznie wysychaja :<
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  1 marca 2011

Moje usta uratował Oeparol.

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  1 marca 2011

[quote=agoosiaaa]no ja mam ogolnie usta fajne i nawilzone, ale znowu sie przeziebilam - a jak jestem przeziebiona to mi masakrycznie wysychaja :

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  1 marca 2011

nie moge chyba cytowac :and: .

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mozesz nawet miod na ustka nakladac :)

juz probowalam nie pomaga
ostatnio zrobiłam sobie taki krem mocno tłusty
ale za słaby.:/
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: juz probowalam nie pomaga ostatnio zrobiłam sobie taki krem mocno tłusty ale za słaby.:/


no to musisz miec niezle wysuszone.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to musisz miec niezle wysuszone.

moje usta to masakra ostatnio, w dodatku bardzo często mam kąciki :| byłam u dermatologa dała mi specjalną maść ale pomaga na krótko..
malami81
malami81
  1 marca 2011

Starcie na mokro szczoteczką do zębów zbędnego naskórka albo zrobienie delikatnego peelingu też pomoże, jednak pod warunkiem że dobrze potem nawilżysz usta.

Domowy i naturalny sposób - nałożyć na 10 -15 minut miodek (trzeba opanować się ze zlizywaniem :P )

No i ciągłe nawilżanie ust, non stop. Ja przez takie problemy, o których piszesz stałam się maniakiem wszelkich balsamików i pomadek do ust. Mam je dosłownie wszędzie.

Pomadki z Neutrogeny nie polecam - jest tempa, ciężko się rozsmarowuje na ustach i bardzo słabo nawilża.

Moje ukochane i sprawdzone balsamiki/ pomadki do ust:
- jajeczko Eos


- Carmex

- Burt's Bees

- Tisane
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  1 marca 2011
malami81
malami81: jajeczko Eos

gdzie takie mozna dostac ?
malami81
malami81
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie takie mozna dostac ?

hymm w Polsce to chyba tylko na allegro
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.