BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 marca 2011 (pierwszy post)
:and:

Cześć :-)

Jak w temacie:
Potrzebuję czegoś dobrego na mocno wysuszone usta i popękane (chyba od mrozu).
Ogólnie mam głupi nawyk 'obgryzania' ust kiedy popękają, te skórki suche i odstające mnie potem drażnią i muszę je oskubać. I potem znowu odstają i znowu obgryzam i tak w kółko.
Używam szminki z Nivei dosyć dobrze nawilża ale nie wiem czy bym nie potrzebowała coś na wygojenie tych spierzchnięć. :and:

POMOCY!
pijana
pijana
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli znajdziesz, ja go juz od dobrego roku w drogeriach nie widzialam niestety :/

Nie widziałam w słoiczku Neutrogeny :nie: Tylko w sztyfcie albo taka wyciskana.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  1 marca 2011

Balsam Tisane ( w aptece jest ). Też miałam tragiczną sytuację i w dwie noce załatwił sprawę. Dodatkowo po myciu zębów masuj usta szczoteczką a potem warstwa tego balsamu. Pomaga.

SoDope
SoDope
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szukam czegoś nie w formie błyszczyku

ale to sobie możesz w dzień serwować :P

Konto usunięte
Konto usunięte: podobnie jak wywar z mościrzębu okinawskiego

dokładnie - jesteśmy tutaj po to by rozsławiać produkty naturalnego pochodzenia.
:tak:

:crylol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widziałam w słoiczku Neutrogeny Tylko w sztyfcie albo taka wyciskana.

no wlasnie taka tez widzialam, ale nie o ta chodzi :/
o tej mowie:
;<
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też miałam tragiczną sytuację i w dwie noce załatwił sprawę. Dodatkowo po myciu zębów masuj usta szczoteczką a potem warstwa tego balsamu. Pomaga.

mnie dodatkowo ten nawyk dobija masakra :and: nawet w autobusie obgryzam :D
folkemon
folkemon
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie - jesteśmy tutaj po to by rozsławiać produkty naturalnego pochodzenia.

tak. Jeśli chcesz dołączyć do Fukudian skontaktuj się z Agusią, która przekaże Ci niezbędne informacje.

a tymczasem żegnacie, odchodzę z forum [color=white]<

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  1 marca 2011

@agoosiaaa:
ta neutrigena w sloiczku jest bardzo dobra - tez jej uzywalam kiedys. :tak:

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie dodatkowo ten nawyk dobija masakra nawet w autobusie obgryzam :D

Też tak mam. Denerwują mnie te skórki i je zdzieram, obgryzam a potem jest jeszcze gorzej i do tego ranki mam.
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ta neutrigena w sloiczku jest bardzo dobra - tez jej uzywalam kiedys.

no wlasnie dlatego ja polecam :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: a tymczasem żegnacie, odchodzę z forum <

Do jutra Folek :bye:
MotylekRapi
Posty: 280 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
MotylekRapi
  1 marca 2011

Polecam Carmex. Sprawdzony i najlepszy, jaki dotąd miałam. A przy tym dość tani (ok.10 zł).

If you don't wanna be my best friend then why am i still in your bed?

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie dodatkowo ten nawyk dobija masakra nawet w autobusie obgryzam :D

Dlatego powinnas non stop je nawilżac.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też tak mam. Denerwują mnie te skórki i je zdzieram, obgryzam a potem jest jeszcze gorzej i do tego ranki mam.

mi czasem aż leci krew i nie umiem sie tego pozbyć :/ raz przez tydzien wytrzymałam ale i tak wróciłam do tego:D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego powinnas non stop je nawilżac.

ale znpowu jak nawilzam to te skorki robią się takie miękkie i tez obgryzam bo przeszkadzają musiałabym mieć coś co szybko wszystko zagoi
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie dlatego ja polecam

ale juz chyba tego nie ma :and: . Tez dawno nie widzialam tego w sklepie.
Zastapilam ta zwykla pomadka neutrogeny.
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale juz chyba tego nie ma . Tez dawno nie widzialam tego w sklepie. Zastapilam ta zwykla pomadka neutrogeny.

no to lipa, bo chetnie bym go kupila :<
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.