LadyGriffin
LadyGriffin
  10 lutego 2011 (pierwszy post)

Jakie polecacie? Szukam jakis ladnych w cenie do 60 zl;p Wiem,wiem ,ze to takie tanie gowno ale podobaja sie mi c-thru black diamonds czy jakos tak, orientuje sie ktos co to za zapach? Poleci mi ktos cos fajnego :mrgreen:?

Flo
Flo
  11 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w torebce i całe się wylały, a perfumy za 50 zł, co to wtedy była za strata ! ;d

mi by bardziej bylo szkoda torebki ^^
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  11 lutego 2011
Flo
Flo: mi by bardziej bylo szkoda torebki ^^

ale nie każdy sra kasą.
voiceontheradio
voiceontheradio
  11 lutego 2011

nawet ładny zapach maja te c-thru, kiedyś wąchałam, ale ja jestem totalnie zakochana w zapachu escada absolutely me
przez kilka lat używałam versace versense, też ładne

adra1992
adra1992
  11 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie polecacie? Szukam jakis ladnych w cenie do 60 zl;p Wiem,wiem ,ze to takie tanie gowno ale podobaja sie mi c-thru black diamonds czy jakos tak, orientuje sie ktos co to za zapach? Poleci mi ktos cos fajnego ?

Dużo jest ładnych podróbek perfum, tańszych tylko wiadome, że mniej trwałych.
Pobuszuj po drogeriach
voiceontheradio
voiceontheradio
  11 lutego 2011

o, zapomniałam.
z tańszych to może anna sui night of fancy, boskie są i długo zapach się utrzymuję.
dostałam je w prezencie, a więc nie wiem gdzie można je kupić, ale na allegro widziałam za 75 złotych plus koszty przesyłki.

Flo
Flo
  11 lutego 2011
gagulina
gagulina: ale nie każdy sra kasą.

jesli dla kogos perfumy za 50zl sa cenniejsze niz torebka to nie chce wiedziec jaka to.
moonlight28
moonlight28
  11 lutego 2011

do takiej kwoty uwielbiam ten zapach

moonlight28
moonlight28
  11 lutego 2011

a z c-thru uwielbiam amethyst , kiedyś był to magic.

i z tanich zapaszków wielbię ten, do którego nie mogłam się przekonać najpierw ponieważ zapach z początku jest mocny i jak męski, ale na mojej skórze potem pachną cudownie, psiuknę się rano i czuję je przez cały dzień

pijana
pijana
  11 lutego 2011
Flo
Flo: jesli dla kogos perfumy za 50zl sa cenniejsze niz torebka to nie chce wiedziec jaka to.

Nie nosiłam w gimnazjum nie wiadomo jakich torebek, zresztą istnieją pralki.
MotylekRapi
Posty: 280 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
MotylekRapi
  18 lutego 2011

Jeśli chodzi o C-thru to nie operuję nazwami,ale mam takie przezroczysto-różowe(Garden Pearls chyba?) i zapach jest śliczny i trwały. Z tego co pamiętam pięknie pachną również zielone C-thru. A jeśli chodzi o cenę to ma ona jednak niewiele wspólnego z perfumami. Owszem jest różnica pomiędzy Adidasem i Chanel, no, ale tu ceny są jednak baaaaaaardzo różne. Też używałam mnóstwa drogich perfum, a najwięcej "oklasków" zyskała fioletowa Currara. Sama przyznam,że jest tania jak barszcz(coś koło 50 zł), a pachnie ślicznie i naprawdę długo. Podobnie z "Far away" z Avonu. Dobra jakość za niską cenę :) Nie polecam natomiast wydawać kasy na jakieś tam Adidasy,Pumki itd.,bo to tylko strata pieniędzy.Najlepiej wybrać się do Rossmanna i sprawdzić, co ci najbardziej pasuje :) I looknij na tą Currarę, może ci się spodoba :)

If you don't wanna be my best friend then why am i still in your bed?

katrina1991art
katrina1991art
  20 lutego 2011
http://pl.fmgroup.dega.com.pl/files/prod/new/kolekcja_kwiatowa.jpg

moja ulubiona kolekcja: czyste, kwiatowe zapachy, mam 3 różne: o zapachu róży, kwiatu pomarańczy i bzu. Kosztują 55,70 zł za 50ml ale nie narzekam, pachną pięknie, utrzymują się spokojnie cały dzień.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.