LadyGriffin
LadyGriffin
  10 lutego 2011 (pierwszy post)

Jakie polecacie? Szukam jakis ladnych w cenie do 60 zl;p Wiem,wiem ,ze to takie tanie gowno ale podobaja sie mi c-thru black diamonds czy jakos tak, orientuje sie ktos co to za zapach? Poleci mi ktos cos fajnego :mrgreen:?

mmaryjka
mmaryjka
  10 lutego 2011

w takiej cenie to ani perfum ani nawet wody perfumowanej chyba nie kupisz;).

LadyGriffin
LadyGriffin
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takiej cenie

ale wiesz o co biega;p Kiedys uzywalam tych od aquilery i celine dion i nic, a jak uzywam takich tanich z tesco za 20 to dopiero mi ludzie zaczeli mowic,ze ladnie pachne ;D Chociaz czesto sie nimi ,,podpryskuje'' :mrgreen: bo oczywiscie zapach szybko znika;p
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie polecacie?

DIOR ADDICT 2.
Ja za 50 ml dałam 270 zł w Sephorze :ziober2: :mrgreen:
Pachnie bosko... :zakochany: kwiatowy, delikatny kobiecy zapach...



I moja ukochana Lacosta :zakochany: delikatny, zmysłowy zapach... :napalony:



Na trzecim miejscu rózowa Puma Flowing :-) dosyć tania, 30 ml ok 70 zł.


z tanszych to C-Thru zielony, psikam się nim w dyskotece zeby nie przejsc zapachem papierosów (nie palę) bo jest tani i mi go nie szkoda, jakbym tak miała się moim Diorem psikać to masakra ;P
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 270 zł

do 60 zł. ;DD
w egipcie za 70 zł za 75 ml , przeliczajac na polskie mozna kupic.
mmaryjka
mmaryjka
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedys uzywalam tych od aquilery i celine dion i nic, a jak uzywam takich tanich z tesco za 20 to dopiero mi ludzie zaczeli mowic,ze ladnie pachne

to też zależy od skóry chyba. każdy mówi, że ck ma trwałe, mocne perfumy - 'ze mnie' ulatniały się po godzinie.
mam teraz kilka swoich ulubionych i chyba nie zrezygnuję. jedne mam już chyba ze 4 lata i jeszcze mam ponad 1/3
SoDope
SoDope
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

kupi w katalogach Avon Oriflame i FM ..
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: do 60 zł. ;DD w egipcie za 70 zł za 75 ml , przeliczajac na polskie mozna kupic.

ILE?! :szok:

60 zł dałaś za niego w Egipcie? a jestes pewna, że to oryginał? :P ja u nas płacę jak jest promocja to 230 a jak bez to 260-270
mmaryjka
mmaryjka
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w egipcie za 70 zł za 75 ml , przeliczajac na polskie mozna kupic.

w egipcie można kupić torebkę prady za 200zł, ale koło oryginału to nawet nie leżało.
mmaryjka
mmaryjka
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kupi w katalogach Avon Oriflame i FM

być może, nie znam się na takich. zazwyczaj kupuję perfumy w sephorze lub dostaje w prezencie od brata - oryginalny chłopak.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w egipcie można kupić torebkę prady za 200zł, ale koło oryginału to nawet nie leżało.

no właśnie też mi się tak wydaje, mój kolega sprowadza z Turcji 'oryginalne podróby' no są nie do odróżnienia :woot: jesli chodzi o opakowanie, ale zapach... masakra, raz moj sie pokusił na paco rabane one million bo zawsze go kupuje, fuuuuuuuuuj same mydliny :and: aż głowa bolała
LadyGriffin
LadyGriffin
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jedne mam już chyba ze 4 lata

jakie :P?
SoDope
SoDope
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: SoDope:kupi w katalogach Avon Oriflame i FM być może, nie znam się na takich. zazwyczaj kupuję perfumy w sephorze lub dostaje w prezencie od brata - oryginalny chłopak.

no ale w tych katalogach to możliwe, że 2-3 okazy są dobre a reszte to po prostu gówna pachnące 30 minut :D
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 60 zł dałaś za niego w Egipcie? a jestes pewna, że to oryginał? :P ja u nas płacę jak jest promocja to 230 a jak bez to 260-270

za 70. i są bez alkoholu wiec trwalsze. sprzedawca wylał na dlon i podpalil. tzn probował.
Babsy
Babsy
  10 lutego 2011

uwielbiam:zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.