LadyGriffin
LadyGriffin
  10 lutego 2011 (pierwszy post)

Jakie polecacie? Szukam jakis ladnych w cenie do 60 zl;p Wiem,wiem ,ze to takie tanie gowno ale podobaja sie mi c-thru black diamonds czy jakos tak, orientuje sie ktos co to za zapach? Poleci mi ktos cos fajnego :mrgreen:?

mmaryjka
mmaryjka
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie znam tego, oryginał to od kogo?

moschino znak
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: byłam sporo razy w egipcie i widziałam tak zajebiste podróby - szczególnie torebek, że to szok

mnie jakoś nie rajcuje noszenie podróbek, po pierwsze jest to okradanie kogoś a po drugie no jest to kiczowate, tandetne mimo, ze czasem nie widac...
SoDope
SoDope
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: byłam sporo razy w egipcie

We Włoszech ponoć ładnie LV podrabiają .. :D
pijana
pijana
  10 lutego 2011

Do 60 zł to może jakieś Mexx, albo Puma, ale Pumy chyba słabo się trzymają :woot: A przynajmniej ze mnie szybko ulatywały kiedy się psikałam w Rossmannie na rękę. Nie znam się za bardzo na tanich perfumach.

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: c-thru black diamonds

są śliczne i trzymają się bardzo długo : )

Wpisz sobie na allegro perfumy tester, jest tam masa strona a perfumy są bardzo tanie. Ja zamówiłam sobie Christinę Aguilerę 100 ml. za 70 zł. gdzie w drogerii 30 ml. kosztuje ponad 100 zł.
Babsy
Babsy
  10 lutego 2011
gagulina
gagulina: LadyGriffin:c-thru black diamonds są śliczne i trzymają się bardzo długo : ) 100 zł.

ojj moj kolejny faworyt:)
Babsy
Babsy
  10 lutego 2011

zle zrobiony cytat;) sorki.

VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: We Włoszech ponoć ładnie LV podrabiają .. :D

Louis Vuitton to chyba najbardziej podrabiana marka, we Włoszech większość kobiet kupuje ten szmelc (w sensie podróbki), nawet na ulicznych straganach
Ajchentererere
Ajchentererere
  11 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: c-thru black diamonds

bardzo łądne i długo sie trzymają ;)

http://www.perfumino.pl/David_Beckham_Signature_Her_%5BW%5D_edt_75ml_woda_toaletowa_damska_p16697.html
mi osobiście podobają się te ;) przepraszam za link ;)
i długo się trzymają ;)
LadyGriffin
LadyGriffin
  11 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam się za bardzo na tanich perfumach.

a z drozszych to jakie polecasz;p? Bo jesli zapach dlugo sie utrzymuje to moze to nie glupia inwestycja ;P? bo puma to faktycznie dno.

Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo łądne i długo sie trzymają ;)


Babsy
Babsy: ojj moj kolejny faworyt:)


gagulina
gagulina: są śliczne i trzymają się bardzo długo : )


widze,ze ma pozytywne opinie ;)) Kupie go jeszcze dzis :mrgreen:
Kusza
Kusza
  11 lutego 2011

ja mam i uwielbiam lady million ale ich to raczej za 60 nie kupisz

EvilMonkey
EvilMonkey
  11 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie polecacie? Szukam jakis ladnych w cenie do 60 zl;p Wiem,wiem ,ze to takie tanie gowno ale podobaja sie mi c-thru black diamonds czy jakos tak, orientuje sie ktos co to za zapach? Poleci mi ktos cos fajnego ?

jesli o takie cos kompletnie taniego pytasz, to podobaja mi sie rozowe od adidasa fruity rhytm o ile dobrze kojarze nazwe :)
pijana
pijana
  11 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a z drozszych to jakie polecasz;p?

Zależy jakie zapachy lubisz, ja preferuję dość słodkie i świeże, nigdy orientalne :) Wymienię może jakich używam:
- Amor Amor (Cacharel)
- Amor Amor Eau Fraiche (Cacharel)
- Amor Amor Sunrise (Cacharel) tak, mam świra na punkcie tych perfum :mrgreen:
- Versense i Bright Crystal (Versace)
- IN2U oraz IN2U POP (Calvin Klein)
- Mexx Woman (z tańszych zapachów to mój ulubiony)
- Be Delicious (DKNY)
- Moon Sparkle (Escada), jednak te są zbyt słodkie, zapach mnie męczy
Konto usunięte
Konto usunięte: adidas fruity rhytm

Te również polecam z tańszych, używałam kiedyś :tak: I Moschino I Love Love (te z poprzedniej strony) również.
Chyba widać, że perfumy to mój konik :lol2: Mogłabym mieszkać w perfumerii :)
EvilMonkey
EvilMonkey
  11 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Te również polecam z tańszych, używałam kiedyś

no wlasnie ja jakos pol roku temu z sentymentu je kupilam, bo je uzywalam jeszcze jak w gimnazjum bylam :)
pijana
pijana
  11 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie ja jakos pol roku temu z sentymentu je kupilam, bo je uzywalam jeszcze jak w gimnazjum bylam :)

Ja również :mrgreen: Pamiętam, że mimo dość grubej butelki otrzaskały mi się o lusterko w torebce i całe się wylały, a perfumy za 50 zł, co to wtedy była za strata ! ;d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.