animka
animka
  7 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam
W sobotę wybieram się na bal przebierańców, a raczej- na imprezę, na którą należy się za coś przebrać. Z kreatywnością pod tym względem u mnie cienko, dodatkowo jak widać, mam niewiele czasu żeby coś skombinować. Chciałabym się przebrać w coś, w czym będzie mi wygodnie, żeby mi to nie przeszkadzało w zabawie i żebym czuła się dobrze. Myślałam o

tylko nie wiem, z czego mogę wykonać tę spódniczkę :woot: mogłabym zamówić z allegro, ale boję się, że do tego czasu może nie przyjść. Zamiast kwiatowego stanika chciałam wziąć białą bokserkę i na szyję sznur kwiatów.

Jakieś pomysły? Sugestie? Dodam, że mój partner prawdopodobnie będzie kowbojem :ninja:

za wszelkie głupie, bezsensowne i nic nie wnoszące do tematu odpowiedzi- dziękuję.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Panience brak pieniędzy na ubrania?

przyznam się bez bicia, że sukienka była za skąpa, jednak nie było to celowe i zamierzone... na sensation white jak wiadomo trzeba ubrac się na biało, nie doszła mi sukienka bo facet powiedział, że w kolorze białym już się sprzedały i może mi wysłać inny kolor... na szybko więc szukałam na allegro kogoś z wrocławia (bo impreza była we wrocławiu a ja jestem z katowic jednak nie bylo zadnych dobrych ofert) kto sprzeda mi inną, jakąkolwiek białą sukienkę a ja odbiorę ją przed imprezą, no i znalazłam jak widać... sukienka firmy obsessive okazała się raczej 'halką', całą impreze musiałam ją 'obciągać' na dół :nie: porażka. na zdjęciu wyglądała na dłuższą i mniej prześwitującą:


nie chce sie tłumaczyć, ale sama wiem, że to była przesada... niestety nie miałam wyjścia :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011

w sumie to ta 'sukienka' nawet mi się nie podoba :woot: jest za prosta jak dla mnie, no ale musiałam bo nie miałam wyjścia :and: jakies dwa tyg pozniej pies mi te cyrkoniowe ramiączka zeżarł :lol: :mrgreen:

pijana
pijana
  7 lutego 2011

Też się przebieram za kowbojkę w sobotę, dostałam 2 dni temu kozaki, które mnie zainspirowały :P Wczoraj w Reserved kupiłam torebkę z frędzlami, oczywiście taką do noszenia na co dzień, nie na tę okazję. Do tego dżinsowe szorty, kamizelka, jakaś koszulka, jutro idę szukać kapelusza i pistolecika :lol2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.ufendi.pl/galerie/s/sukienka-oxalis-biala_1933.jpg

Fiu fiu

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Fiu fiu

co :woot: ta Pani Ci się podoba?
animka
animka
  7 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A nie możesz być kowbojką ? :D

coraz bardziej się przekonuje do tej opcji :) tylko mam problem z butami- mam świetne buty zimowe ze skóry, w stylu kowbojskim, na grubszym obcasie- tylko, że ten obcas jest drewniany, po fleku juz nie ma śladu i są niestabilne, boje się, że po kilku piwach się zabiję :ninja: ale same buty są prześliczne.
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Do tego dżinsowe szorty, kamizelka, jakaś koszulka, jutro idę szukać kapelusza i pistolecika

też będę musiała znaleźć pistolet i kapelusz, bo ten co mam już mi chłopak zabrał. i jeszcze jakiś kozacki pasek by mi się przydał :)
SoDope
SoDope
  7 lutego 2011
animka
animka:

Przyszedł mi jeszcze taki pomysł u mnie .. w chińskich sklepach jest takie przebranie.


z takimi cekinami u mnie kosztuje 39,99.
XDDD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.