animka
animka
  7 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam
W sobotę wybieram się na bal przebierańców, a raczej- na imprezę, na którą należy się za coś przebrać. Z kreatywnością pod tym względem u mnie cienko, dodatkowo jak widać, mam niewiele czasu żeby coś skombinować. Chciałabym się przebrać w coś, w czym będzie mi wygodnie, żeby mi to nie przeszkadzało w zabawie i żebym czuła się dobrze. Myślałam o

tylko nie wiem, z czego mogę wykonać tę spódniczkę :woot: mogłabym zamówić z allegro, ale boję się, że do tego czasu może nie przyjść. Zamiast kwiatowego stanika chciałam wziąć białą bokserkę i na szyję sznur kwiatów.

Jakieś pomysły? Sugestie? Dodam, że mój partner prawdopodobnie będzie kowbojem :ninja:

za wszelkie głupie, bezsensowne i nic nie wnoszące do tematu odpowiedzi- dziękuję.

mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011
animka
animka: co w tym śmiesznego?

dla mnie fakt, że w takim czymś miałabym się czuć swobodnie jest śmieszny. ale fakt, przeszkadzać raczej nie będzie:]
madzia2143
madzia2143
  7 lutego 2011

z bibuły zrobisz sobie kwiatki. Wiadomo, ładniej wyglądały by kupne, ale w końcu i tak się wszyscy pewnie nawalą i nie zwrócą uwagi z czego masz kwiatki zrobione :mrgreen:
w ogóle to u mnie w mieście w sklepie za parę złotych były kiedyś przebrania wróżki. mam taki ;p dostałam na 18. w zestawie są skrzydełka, różdżka, spódniczka i jakieś dziwne czułka ;p

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
animka
animka:

Hmm no czytałam posty, pomysł z workiem jest świetny i stosunkowo tani :-) kwiatki z bibuły też :mrgreen: mysle, ze bedzie to dobrze wygladac ale bedziesz miała troche zabawy zeby to zrobic... Aczkolwiek ja bym sie w czyms takim nie czuła swobodnie :-)
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie fakt, że w takim czymś miałabym się czuć swobodnie jest śmieszny. ale fakt, przeszkadzać raczej nie będzie:]

nie no słuchaj, to nie ma byc identyczne przebranie :) zamierzam te frędzle na spódnicy zrobić dużo gęstsze , dodatkowo na górę top + ten naszyjnik, więc myślę, że w miare wygodne będzie. bo innych pomysłów (znaczy-na inne przebranie) to nie mam.

Konto usunięte
Konto usunięte: tak się wszyscy pewnie nawalą i nie zwrócą uwagi z czego masz kwiatki zrobione

to akurat pewne :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: w zestawie są skrzydełka, różdżka, spódniczka i jakieś dziwne czułka ;p

tylko, że idę o zakład, że będzie tego mnóstwo na imprezie... :and:
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bedziesz miała troche zabawy zeby to zrobic..

mam cały tydzień wolny :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Aczkolwiek ja bym sie w czyms takim nie czuła swobodnie :-)

:woot: to może proponujesz coś innego?
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011
animka
animka: dodatkowo na górę top + ten naszyjnik, więc myślę, że w miare wygodne będzie. bo innych pomysłów (znaczy-na inne przebranie) to nie mam.

no o górę mi chodziło.
moja koleżanka ostatnio przebrała się za kota, wyglądała całkiem ok
madzia2143
madzia2143
  7 lutego 2011
animka
animka: to może proponujesz coś innego?

może jakaś postać z bajki ;p smerfetka, ta laska od alladyna, królewna śnieżka, Mała Mi :mrgreen: aby nie wyglądać jak dziecko z przedszkola zrób to w bardziej dorosłej wersji :evil:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moja koleżanka ostatnio przebrała się za kota, wyglądała całkiem ok

Fajna impreza musiała być
:mrgreen:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
animka
animka: to może proponujesz coś innego?

to zależy ile chcesz przeznaczyć na to pieniędzy :-) ja bym ubrała coś, co (odejmując ppare rzeczy od stroju) mogłabym założyć albo na dyskotekę albo też do łózka :-)

ja jak szłam na bal przebierańców to ubrałam taką różową spódniczkę w kratkę, białą bokserkę, białe podkolanówki i balerinki pożyczone od koleżanki, włosy związałam w dwa kucyki i dałam śmieszne wstążki i stałam się uczennicą :-) a tak to spodniczke moge ubrac np na dyskoteke.
madzia2143
madzia2143
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

a Ty za kogo? :D
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no o górę mi chodziło. moja koleżanka ostatnio przebrała się za kota, wyglądała całkiem ok

no właśnie, na górze mam zamiar mieć białą bokserkę, bo w takim kwiatowym staniku to nieee

Konto usunięte
Konto usunięte: moja koleżanka ostatnio przebrała się za kota, wyglądała całkiem ok

też o czymś takim myślałam, tylko, że nie bardzo wygląda jak przebranie tylko jak zwykły strój bardziej

Konto usunięte
Konto usunięte: smerfetka, ta laska od alladyna, królewna śnieżka, Mała Mi

właśnie do tych przebrań będę miałą mnóstwo kombinowania, dodatkowo będą one bardzo niewygodne, jak wypije trochę więcej to mogą być kłopoty :ninja:
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajna impreza musiała być

oczko:d

Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty za kogo?

ja byłam kowbojką i miałam nawet swojego konia, o takiego
http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/23/61/37/1323613732
madzia2143
madzia2143
  7 lutego 2011
animka
animka:

zostań przy tancerce hula ;)
madzia2143
madzia2143
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja byłam kowbojką i miałam nawet swojego konia, o takiego

haha świetne :) siebie pokażesz? ;>
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011
animka
animka: właśnie do tych przebrań będę miałą mnóstwo kombinowania, dodatkowo będą one bardzo niewygodne, jak wypije trochę więcej to mogą być kłopoty

to poleć na łatwiznę. ja założyłam króciutkie jeansowe szorty do tego białą bokserkę, kupiłam w top shopie kamizelkę i od koleżanki pożyczyłam kapelusz i kowbojki. i od siostry konia
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.