animka
animka
  7 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam
W sobotę wybieram się na bal przebierańców, a raczej- na imprezę, na którą należy się za coś przebrać. Z kreatywnością pod tym względem u mnie cienko, dodatkowo jak widać, mam niewiele czasu żeby coś skombinować. Chciałabym się przebrać w coś, w czym będzie mi wygodnie, żeby mi to nie przeszkadzało w zabawie i żebym czuła się dobrze. Myślałam o

tylko nie wiem, z czego mogę wykonać tę spódniczkę :woot: mogłabym zamówić z allegro, ale boję się, że do tego czasu może nie przyjść. Zamiast kwiatowego stanika chciałam wziąć białą bokserkę i na szyję sznur kwiatów.

Jakieś pomysły? Sugestie? Dodam, że mój partner prawdopodobnie będzie kowbojem :ninja:

za wszelkie głupie, bezsensowne i nic nie wnoszące do tematu odpowiedzi- dziękuję.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  7 lutego 2011

nie wiem, pociąć cieniutko worki na śmieci? :ziober2:

Paulinessa
Paulinessa
  7 lutego 2011
animka
animka: tylko nie wiem, z czego mogę wykonać tę spódniczkę


Jak spojrzałam na to zdjęcie to na myśl przyszło mi to jak moja koleżanka robiła sobie pompony do tańczenia jako Cheerleaderka z takich sznureczków, które wyjmuje się po przecięciu worka po nawozie.

:)
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, pociąć cieniutko worki na śmieci?

o kurcze, rzeczywiście to jest jakiś pomysł :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak spojrzałam na to zdjęcie to na myśl przyszło mi to jak moja koleżanka robiła sobie pompony do tańczenia jako Cheerleaderka z takich sznureczków, które wyjmuje się po przecięciu worka po nawozie.

no ale jak :woot: o takie grubsze worki Ci chodzi? nie wiem, czy jeszcze dostanę taki worek. Te sznurki nie będą się "zwijać"? :woot:
Paulinessa
Paulinessa
  7 lutego 2011
animka
animka: no ale jak o takie grubsze worki Ci chodzi? nie wiem, czy jeszcze dostanę taki worek. Te sznurki nie będą się "zwijać"?

Uprasujesz je :) :D
Koleżanka takie miała te worki, Powinny być w sklepach ogrodniczych :woot:

Ale paseczki są wąskie raczej :)
SoDope
SoDope
  7 lutego 2011
animka
animka: Jakieś pomysły? Sugestie? Dodam, że mój partner prawdopodobnie będzie kowbojem

ja bym się przebrała za królika :O.
Widziałam takie królicze uszy w Tesco za 3,99. ogon z waty uklejony. do spodenek białych przyczepionś jakieś body białe i po sprawie :D
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Koleżanka takie miała te worki, Powinny być w sklepach ogrodniczych

dzięki, pomyśle i zobacze :)

a macie jakiś pomysł na naszyjnik? bo nie mam pojęcia skąd wziać tyle kwiatków
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym się przebrała za królika :O. Widziałam takie królicze uszy w Tesco za 3,99. ogon z waty uklejony. do spodenek białych przyczepionś jakieś body białe i po sprawie :D

tylko wydaje mi się, że sporo takich królików będzie :and:
Paulinessa
Paulinessa
  7 lutego 2011
animka
animka: a macie jakiś pomysł na naszyjnik? bo nie mam pojęcia skąd wziać tyle kwiatków


A jakby wykorzystać bibułę?
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jakby wykorzystać bibułę?

a nie będzie to nieestetycznie wygladać?
Alucard
Alucard
  7 lutego 2011

Przepuść worek przez niszczarkę do papieru :ziober2:

SoDope
SoDope
  7 lutego 2011
animka
animka: tylko wydaje mi się, że sporo takich królików będzie

aha .. no to w takim razie idz tego worka szukać :D

animka
animka: bo nie mam pojęcia skąd wziać tyle kwiatków

sztuczne kwiaty chyba nie bedzie problem dorwać.
chyba ze sama chcesz powycinać to metr materiału kolorowego :D
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepuść worek przez niszczarkę do papieru

nie mam niszczarki w domu :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba ze sama chcesz powycinać to metr materiału kolorowego :D

znalazłam instrukcje jak zrobić takie coś z bibuły :tak:
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011
animka
animka: Chciałabym się przebrać w coś, w czym będzie mi wygodnie, żeby mi to nie przeszkadzało w zabawie i żebym czuła się dobrze. Myślałam o

ha ha. sorry, musiałam.

a spódniczkę można zrobić z krepiny, z postrzępionych toreb eko, na przykład.
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ha ha. sorry, musiałam.

co w tym śmiesznego? :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.