Vittorie922
Vittorie922
  22 stycznia 2011 (pierwszy post)

witajcie moi drodzy.
trochę mnie tu nie było więc zastanawiam się czy ten temat mogę tu jeszcze umieścić.
Mam do was pytanie, używał ktoś z was może NiQuitinu podczas rzucania palenia ?
Jak dał on wam efekty ?
Ja dzisiaj przykleiłam pierwszy plaster, czuje się cholernie słabo i boli mnie ręka, też tak mieliście ? zastanawia mnie to bo nie wiem czy to normalne czy jestem nadwrażliwa na którykolwiek składnik.
Pozdrawiam i z góry przepraszam jeśli ten temat trafił na niewłaściwy dział.
V.

Fieska
Fieska
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm, sprawa wygląda tak, że obie do siebie za bardzo nie piszemy, ja staram sie unikać rozmów z nią a ona ze mną (tak myślę :woot), tylko nie wiem dlaczego ona ciagle probuje mnie złapac na jakimś błędzie :p nic do mnie nie pisze w zadnych wątkach, dopiero jak wydaje jej się że się pomyliłam to musi to zaznaczyc ;P tak jakby chciala hmm no nie wiem ponizyc mnie? zrobic ze mnie idiotke 'przed chwila pisalas to a teraz to' wg mnie to nie jest normalne i dąży takim zachowaniem do sprzeczki


Och kobieto, przestań już, bo zaczyna robić się to nudne...

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodziło jej o to, ze z kims mieszkasz. itp.


On już wie o co mi chodziło i nie musisz do tego wtrącać swoich pięciu groszy jak do wszystkiego.
machu221
machu221
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodziło jej o to, ze z kims mieszkasz. itp.


no nie mieszkam z dziewczyną , nigdy nie mieszkałem nawet jak miałem :) a pobiłem kiedyś rekord i miałem jedną pannę przez pół roku :O
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Och kobieto, przestań już, bo zaczyna robić się to nudne...

nie pisałam do Ciebie więc nie rozumiem Twojego oburzenia ;-) jak sie nie podoba - nie czytaj

Konto usunięte
Konto usunięte: On już wie o co mi chodziło i nie musisz do tego wtrącać swoich pięciu groszy jak do wszystkiego.

po to jest forum aby wyrazic swoje zdanie, zabron mi :-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a pobiłem kiedyś rekord i miałem jedną pannę przez pół roku :O

:szok: łał :D to średnio ile byłes z laską? po 2 tyg?
Fieska
Fieska
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pisałam do Ciebie więc nie rozumiem Twojego oburzenia ;-) jak sie nie podoba - nie czytaj


Nie obrabiaj mi tyłka w takim razie, bo ja też nie piszę do innych na twój temat.

Konto usunięte
Konto usunięte: po to jest forum aby wyrazic swoje zdanie, zabron mi :-)


Możesz sobie pisać co chcesz, masz prawo, a ja mam prawo do dyskusji i komentarzu, więc nie wiem w czym twój bulwers.
machu221
machu221
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: łał :D to średnio ile byłes z laską? po 2 tyg?


no tak miesiąc :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie obrabiaj mi tyłka w takim razie, bo ja też nie piszę do innych na twój temat.

Nie obrabiałam Ci tyłka tylko napisałam jakie odnoszę wrażenie w stosunku Twojego zachowania względem Twojej osoby ;-) nic złego o Tobie nie napisałam, samą prawdę a nie jakieś'Fieska ma brzydkie włosy, brzydkie nogi, jest głupia' i inne rzeczy, których bym nigdy nie napisała.

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja mam prawo do dyskusji

najpierw piszesz, ze musze wtracic swoje piec groszy a teraz, ze masz prawo do dyskusji, ja tez mam i mam prawo wtracic swoje piec groszy wiec nie rozumiem Twojego bulwersu :-)
Owieczka
Owieczka
  23 stycznia 2011

uspokójta się dziewczyny

adra1992
adra1992
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: NiQuitinu podczas rzucania palenia ? Jak dał on wam efekty ?

Nie działało na mnie zbytnio. Próbowałam plastry, tabletki (do ssania) i inhalator.
4 godziny bez papierosa to był mój max
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.