latynoska6
latynoska6
  21 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jesteś w sklepie przeglądasz się w przymierzalni, czy tez w lustrach na sklepie wydaj ci się, że wyglądasz tragicznie. Masz z tego powodu później doła? Chcesz jak najszybciej uciec z tego sklepu? Czy takie sytuacje w ogóle nie mają miejsca, akceptujesz siebie taką jaką jesteś zawsze!?

Gdy się szykujesz na jakiejś wyjście w świetle w swojej łazience wyglądasz doskonale, a przy innym zaś widać twoje niedoskonałości. Macie tak?

Jak to jest z wami? ;)

ToxicRat
ToxicRat
  22 stycznia 2011
symphony
symphony: mi sie wydaje, ze lezy. po to modelki sa wieszakowate, by ladnie prezentowac ciuchy. wiem po sobie, ja musze miec wszystko dopasowane, w innym przypadku wygladam jak ciezarna w sensie cycki mam duze i dupe. talie mam szczupla i brzuch plaski, wiec jak zaloze cos luznego to automatycznie wydaje sie ze nie mam wciec i jestem kwadratem w klasycznych ciuchach podejrzewam ze wygladam o wiele lepiej od chudych lasek - spodniczki, sukienki, spodnie. ale w tych obecnie modnych workowych gownach wyjsc bym nie mogla

Te workowate szmaty to na nikim dobrze nie leżą - albo dodają kilogramów, albo podkreślają nienaturalną chudość.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  22 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Te workowate szmaty to na nikim dobrze nie leżą - albo dodają kilogramów, albo podkreślają nienaturalną chudość.

Ja z luźniejszych rzeczy to tylko w czymś takim wyglądam dobrze:


Reszta luźnych, workowatych ciuchów to katastrofa, nie wiem kto w tym łazi:


Mi się takie luźne tuniki itp w ogóle nie podobają.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  22 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja z luźniejszych rzeczy to tylko w czymś takim wyglądam dobrze:

w ogóle na ten ryjok tej laski z Allegro to już nie mogę patrzeć :and: :ninja:
Jasmina
Jasmina
  22 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogóle na ten ryjok tej laski z Allegro to już nie mogę patrzeć

To chyba Niemki są z tego co słyszałam :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  22 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: To chyba Niemki są z tego co słyszałam :P

Ta laska z Allegro? mi kolega gadał, że ona mieszka w Chorzowie :woot:
Jasmina
Jasmina
  22 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta laska z Allegro? mi kolega gadał, że ona mieszka w Chorzowie

To już nie wiem. Może ma niemieckie korzenie :woot: Ale fakt, jest straszna. Ten makijaż ją szpeci.
ToxicRat
ToxicRat
  22 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się takie luźne tuniki itp w ogóle nie podobają.

to wygląda jak przepasana sznurkiem szmata do podłogi :/

Luźne rzeczy są ok, ale coś, co wygląda po prostu jak kawał materiału jest paskudne :/

Konto usunięte
Konto usunięte: w ogóle na ten ryjok tej laski z Allegro to już nie mogę patrzeć

straszny ma pysk -.-'
L3Xa
L3Xa
  22 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś w sklepie przeglądasz się w przymierzalni, czy tez w lustrach na sklepie wydaj ci się, że wyglądasz tragicznie. Masz z tego powodu później doła? Chcesz jak najszybciej uciec z tego sklepu? Czy takie sytuacje w ogóle nie mają miejsca, akceptujesz siebie taką jaką jesteś zawsze!?

nie mam tak. chyba ze ogolnie mam jakis zly dzien to wszystko mi sie nie podoba. czy akceptuje siebie?na chwile obecna nie bardzo.
mam zamiar wazyc 55kg :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy się szykujesz na jakiejś wyjście w świetle w swojej łazience wyglądasz doskonale, a przy innym zaś widać twoje niedoskonałości. Macie tak?

nie mam tak. jestem zaybeista szczesciara poniewaz nie mam zadnych problemow z cera, zadnych pryszczy krost itp :mrgreen:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  22 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Ten makijaż ją szpeci.

masakra :nija:

Konto usunięte
Konto usunięte: to wygląda jak przepasana sznurkiem szmata do podłogi :/

:zonk: ohyda

Konto usunięte
Konto usunięte: straszny ma pysk -.-'

:crylol: dobrze to ujęłaś
ToxicRat
ToxicRat
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze to ujęłaś

Trudno było inaczej to ująć - minę ma, jakby wybierała się pod latarnie, do tego ta tapeta paskudna, jeszcze bardziej uwydatniająca 'suczy' wyraz gęby :lol:
davvyd0z
davvyd0z
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to jest z wami? ;)

Akceptuję ale jednocześnie nad nim pracuję.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.