latynoska6
latynoska6
  21 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jesteś w sklepie przeglądasz się w przymierzalni, czy tez w lustrach na sklepie wydaj ci się, że wyglądasz tragicznie. Masz z tego powodu później doła? Chcesz jak najszybciej uciec z tego sklepu? Czy takie sytuacje w ogóle nie mają miejsca, akceptujesz siebie taką jaką jesteś zawsze!?

Gdy się szykujesz na jakiejś wyjście w świetle w swojej łazience wyglądasz doskonale, a przy innym zaś widać twoje niedoskonałości. Macie tak?

Jak to jest z wami? ;)

Jasmina
Jasmina
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to jest z wami? ;)

Jestem pewna siebie. Nie mam kompleksów.

Konto usunięte
Konto usunięte: akceptujesz siebie taką jaką jesteś zawsze!?

Dokładnie tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: Macie tak?

W jednym świetle wyglądam mniej lub bardziej korzystnie, ale tym się nie przejmuję. To chyba normalne.
Maryla
Maryla
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: akceptujesz siebie taką jaką jesteś zawsze!?

Mimo kilku kompleksów, akceptuję siebie całkowicie.
Owieczka
Owieczka
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś w sklepie przeglądasz się w przymierzalni, czy tez w lustrach na sklepie wydaj ci się, że wyglądasz tragicznie. Masz z tego powodu później doła? Chcesz jak najszybciej uciec z tego sklepu? Czy takie sytuacje w ogóle nie mają miejsca, akceptujesz siebie taką jaką jesteś zawsze!?

nieraz tak, zwłaszcza gdy przymierzam spodnie i się ledwo wciskam, widzę że wyglądam np grubo i tragicznie. albo że mam krótkie nogi. itp. dlatego nienawidzę kupować spodni

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy się szykujesz na jakiejś wyjście w świetle w swojej łazience wyglądasz doskonale, a przy innym zaś widać twoje niedoskonałości. Macie tak?

tak, w świetle łazienki wygląda się najkorzystniej :jezyk:
pokahontazz
pokahontazz
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś w sklepie przeglądasz się w przymierzalni, czy tez w lustrach na sklepie wydaj ci się, że wyglądasz tragicznie.

tragicznie to bylo jak 60 kg wazylam, teraz widzę boczki i wiem, ze nie we wszystkim będę wygladać dobrze, ale nie ma tragedii

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy się szykujesz na jakiejś wyjście w świetle w swojej łazience wyglądasz doskonale, a przy innym zaś widać twoje niedoskonałości. Macie tak?

mam takie oświetlenie w łazience, ze jak tam patrząc w lustro jest dobrze, to gdzie indziej będzie lepiej:)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  21 stycznia 2011

Kocham swoje ciało i podobam się sobie.

Może czasami wybierając się gdzieś i przebierając kilka razy zauważam jakieś niedoskonałości, ale nie myślę o tym dużo i po prostu wychodzę. Mam krótkie nogi, może to dla tego ale to nie jakiś kompleks ;-)

Ja kocham swoje światło w łazience :zakochany::ziober2:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
assworship
assworship
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: akceptujesz siebie taką jaką jesteś zawsze!?


akceptuje siebie :)
czasem przed okresem (chyba :woot) mam jakies takie dolki, ze zle wygladam - ale generalnie podobam sie sobie
Konto usunięte
Konto usunięte: a przy innym zaś widać twoje niedoskonałości.


zazwyczaj przy jarzeniowkach :tak:
assworship
assworship
  21 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Kocham swoje ciało


Twoje cialo jest boskie :tak:
Owieczka
Owieczka
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zazwyczaj przy jarzeniowkach

w supermartketach, w lustrach przy lodówkach z nabiałem - masakra
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś w sklepie przeglądasz się w przymierzalni, czy tez w lustrach na sklepie wydaj ci się, że wyglądasz tragicznie


Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy się szykujesz na jakiejś wyjście w świetle w swojej łazience wyglądasz doskonale, a przy innym zaś widać twoje niedoskonałości. Macie tak?


Zdecydowanie nie :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ToxicRat
ToxicRat
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz z tego powodu później doła?

Nie, niby czemu? Przecież nie we wszystkim można wyglądać dobrze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz jak najszybciej uciec z tego sklepu?

Nie, jeśli w czymś wyglądam nieciekawie, to szukam czegoś innego. Jeśli nie znajduję w sklepie nic, co by mi się podobało i pasowało, to idę dalej. Po prostu sklep jest ujowy i są tam szmaty, a nie ubrania ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy takie sytuacje w ogóle nie mają miejsca, akceptujesz siebie taką jaką jesteś zawsze!?

Dokładnie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy się szykujesz na jakiejś wyjście w świetle w swojej łazience wyglądasz doskonale, a przy innym zaś widać twoje niedoskonałości. Macie tak?

To ja mam jakieś niedoskonałości?!
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoje cialo jest boskie

Nie widziałaś mnie nago :kv3:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Nie widziałaś mnie nago

:pavarotti:
.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

assworship
assworship
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w supermartketach, w lustrach przy lodówkach z nabiałem - masakra


dokladnie :mrgreen:
u mnie nie tyle co niedoskonalosci, co moje oczy, wydaja sie byc czerwone, zmeczone jak u zombie
pod okiem widac najmniejsza kropeczke sypnietego np. tuszu do rzes :ninja:

u mnie takie swiatlo jest jeszcze w niektorych liniach metra - masakra!

Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież nie we wszystkim można wyglądać dobrze.


jak sie jest wieszakiem to wszystko ladnie lezy :and:
stad pewnie wymagania wagowe wzgledem modelek na wybiegu...
assworship
assworship
  21 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Nie widziałaś mnie nago


uo bosz, mloda jestes, nie mozesz miec zwisow :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.