latynoska6
latynoska6
  21 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jesteś w sklepie przeglądasz się w przymierzalni, czy tez w lustrach na sklepie wydaj ci się, że wyglądasz tragicznie. Masz z tego powodu później doła? Chcesz jak najszybciej uciec z tego sklepu? Czy takie sytuacje w ogóle nie mają miejsca, akceptujesz siebie taką jaką jesteś zawsze!?

Gdy się szykujesz na jakiejś wyjście w świetle w swojej łazience wyglądasz doskonale, a przy innym zaś widać twoje niedoskonałości. Macie tak?

Jak to jest z wami? ;)

assworship
assworship
  21 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii:


no i wypowiedz slowo "nagosc" w jakiejkolwiek formie i oto zjawi sie niczym Gin z butelki mistrz patelni :lol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no i wypowiedz slowo "nagosc" w jakiejkolwiek formie i oto zjawi sie niczym Gin z butelki mistrz patelni

:crylol:
Cicho bo będę opowiadał, że masz obwisłe cycki :lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Oportunjsta
Oportunjsta
  21 stycznia 2011

Ja wchodzę biorę, płacę i wychodzę.
Moje kupowanie trwa 5 minut.

ToxicRat
ToxicRat
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie jest wieszakiem to wszystko ladnie lezy stad pewnie wymagania wagowe wzgledem modelek na wybiegu...

Na wieszakach wcale ładnie nie leży :/ Takie chude rączki i nóżki jak patyki wystające z ubrania wyglądają paskudnie.
Z resztą, nawet jak coś leży dobrze, to kolor może się gryźć z typem urody ;)
styka51
styka51
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz jak najszybciej uciec z tego sklepu?

Jak przymierzam ubrania to raczej nie mam problemu z rozmiarem (poza koszulami i sukienkami) :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy się szykujesz na jakiejś wyjście w świetle w swojej łazience wyglądasz doskonale, a przy innym zaś widać twoje niedoskonałości. Macie tak?

W łazience mam przyciemniane lustro, także zawsze wyglądam olśniewająco :w00t:
Najgorzej przy jarzeniówkach... Ale w sumie nie jest chyba tak źle ;p
kiWi007
kiWi007
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś w sklepie przeglądasz się w przymierzalni, czy tez w lustrach na sklepie wydaj ci się, że wyglądasz tragicznie. Masz z tego powodu później doła? Chcesz jak najszybciej uciec z tego sklepu? Czy takie sytuacje w ogóle nie mają miejsca, akceptujesz siebie taką jaką jesteś zawsze!?

Akceptuję i raczej nie zdarzyło mi się mieć doła przez wygląd bo podobam się sobie :mrgreen: mam bardzo wysoką samoocenę czasami może i aż za bardzo

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy się szykujesz na jakiejś wyjście w świetle w swojej łazience wyglądasz doskonale, a przy innym zaś widać twoje niedoskonałości. Macie tak?

Chyba zawsze tak jest że przy jednym świetle wygląda się lepiej a przy drugim gorzej. Ja akurat mam właśnie na odwrót bo światło w mojej łazience odkrywa i uwydatnia wszystkie możliwe niedoskonałości ;P
Transcendencja
Transcendencja
  21 stycznia 2011

Cały czas wydaje mi się że jestem chudy a ważę 90kg :ninja:

QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś w sklepie przeglądasz się w przymierzalni, czy tez w lustrach na sklepie wydaj ci się, że wyglądasz tragicznie.

a mi się właśnie wydaje że te lustra w sklepach są inne. bo w nich zawsze wyglądam tak że mi się podoba a w domu to juz nie koniecznie ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: akceptujesz siebie taką jaką jesteś zawsze!?

ostatnio wydaje mi sie ze z dnia na dzień mam coraz większe cycki:woot::woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy się szykujesz na jakiejś wyjście w świetle w swojej łazience wyglądasz doskonale, a przy innym zaś widać twoje niedoskonałości. Macie tak?

maluje się w pokoju i staram się robić to w świetle dziennym. no ale niespodzianki się zdarzają
symphony
symphony
  21 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: bo będę opowiadał, że masz obwisłe cycki


nie jest to prawda, wiec mozesz opowiadac :fakju:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na wieszakach wcale ładnie nie leży :/


mi sie wydaje, ze lezy. po to modelki sa wieszakowate, by ladnie prezentowac ciuchy.
wiem po sobie, ja musze miec wszystko dopasowane, w innym przypadku wygladam jak ciezarna :and:
w sensie cycki mam duze i dupe. talie mam szczupla i brzuch plaski, wiec jak zaloze cos luznego to automatycznie wydaje sie ze nie mam wciec i jestem kwadratem :and:
w klasycznych ciuchach podejrzewam ze wygladam o wiele lepiej od chudych lasek - spodniczki, sukienki, spodnie. ale w tych obecnie modnych workowych gownach wyjsc bym nie mogla :nie:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś w sklepie przeglądasz się w przymierzalni, czy tez w lustrach na sklepie wydaj ci się, że wyglądasz tragicznie.

Nie raz światła w przymierzalniach są tragiczne, że nawet Adrianna Lima by wyglądała nieciekawie :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Masz z tego powodu później doła?

Doła nie mam ale mnie to trochę denerwuje ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: akceptujesz siebie taką jaką jesteś zawsze!?

Akceptuje siebie. Ale są dni lepsze i gorsze :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy się szykujesz na jakiejś wyjście w świetle w swojej łazience wyglądasz doskonale, a przy innym zaś widać twoje niedoskonałości.

Światło zawsze ma duży wpływ na wygląd - w jednym wygląda się super a w innym już mniej. Każdy tak chyba ma :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś w sklepie przeglądasz się w przymierzalni, czy tez w lustrach na sklepie wydaj ci się, że wyglądasz tragicznie.

Nigdy tak mi się nie wydaje :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy się szykujesz na jakiejś wyjście w świetle w swojej łazience wyglądasz doskonale, a przy innym zaś widać twoje niedoskonałości. Macie tak?


Mam problem z wypryskami i uczuleniem. Wypryski; pryszcze; już pojawiają się sporadycznie, ale uczulenie daje mi popalić :zonk: czekam na wizytę u alergologa ale chyba pójdę prywatnie, narazie leczę je preparatami sterydowymi od dermatologa, ale pojawiają się mocno swędzące bąble, coś takiego jak solidne ukąszenie komara, swędzi mnie do tego stopnia że zawsze to rozdrapię i robi się brzydki napuchnięty bąbel, często mam tak na dolnej części twwarzy, na policzkach ale tak na dole, nigdy na czole, nosie oczach itp, nogi mam całe obsypane i ręce. W domu jak to zamaskuję to wygląda dobrze ale czasem jak jest inne światło to widać po prostu takie uwypuklenie. Ale mam długie włosy i akurat 'nachodzą' mi na te części twarzy, że nie widać tego tak mocno...

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy takie sytuacje w ogóle nie mają miejsca, akceptujesz siebie taką jaką jesteś zawsze!?

Kiedyś (jakieś 1,5 roku temu) ważyłam 48/49 kg przy wzroście 168, byłam super szczupła, ani grama tłuszczu, ale miałam lekką anemię i 7 kg niedowagi bo powinnam ważyć 55 kg. Lekarze i wszyscy mówili, że muszę przytyć. Teraz ważę 53/54 kg i czuję się pomału jak pasztet :zonk: nie jestem jakaś tłusta ale ogólnie taka inna, nie taka koścista tylko bardziej zaokrąglona. Aktualnie się odchudzam :-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś w sklepie przeglądasz się w przymierzalni, czy tez w lustrach na sklepie wydaj ci się, że wyglądasz tragicznie.

Aha, dzisiaj jak kupowałam sukienkę to tylko pomyślałam, że muszę schudnąć, ale nic takiego, że wyglądam tragicznie i że nie umiem na siebie patrzeć.
A sukienkę mam taką, fajna? (sory za wbicie w temacie) :woot: bo nie byłam przekonana, btw wkurzyłam się bo na allegro są po 60 zł a ja w Gliwickim Centrum Handlowym dałam 98 zł :and:
pijana
pijana
  21 stycznia 2011

Wyglądam tragicznie tylko czasem rano, z potarganymi włosami i niedokładnie zmytym makijażem :F Poza tym nigdy nie mam takich odczuć. Co do światła to wiadomo, że każdy najlepiej wygląda w ciepłym świetle, świeczki etc., a najgorzej w jarzeniowym, ale jakoś mnie to nie dołuje, ani nawet za bardzo nie interesuje.

lavagirl
lavagirl
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś w sklepie przeglądasz się w przymierzalni, czy tez w lustrach na sklepie wydaj ci się, że wyglądasz tragicznie.

Wyglądam fantastycznie!

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy się szykujesz na jakiejś wyjście w świetle w swojej łazience wyglądasz doskonale, a przy innym zaś widać twoje niedoskonałości. Macie tak?

Mamy tak ale się kochamy :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 stycznia 2011
symphony
symphony: nie jest to prawda, wiec mozesz opowiadac

Ale wiesz jakbym tym profila Ci zareklamował :swir:
zwisku Ty :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.