machu221
machu221
  15 stycznia 2011 (pierwszy post)

hej odnośnie tego sam nie umiem opisać dzieci w roli modelek , fotomodelek dla mnie to podchodzi pod pedofile a wy co o tym sądzicie ???
czy jako rodzicie zrobilibyście coś takiego swojej córeczce ???







więcej nie wrzucę bo nie dobrze mi :(

Flo
Flo
  16 stycznia 2011

sesja jest świetna, pomysł b. dobry, a dziewczynki na pewno miały ogromną frajdę, że mogły poudawać dorosłe modelki, całkowicie na tak

deeev
deeev
  16 stycznia 2011

czasami brakuje slow na pewne sprawy... bez komentarza

pokahontazz
pokahontazz
  16 stycznia 2011

te dziewczynki wyglądają, jakby zaraz miały być wystawione na licytację i kto da więcej będzie mogl sobie kupić małą dziewicę do zrobienia z nia wszystkiego... troche mi się to skojarzyło z takim filmem (tytułu nie pamiętam), gdzie matka pracowała w burdełu i któregos pięknego dnia podano tam jej córkę na tacy i panowie mogli sobie ją kupić, mala dziewczynkę do zaspokojenia się.

razotka
razotka
  16 stycznia 2011

raz na jakiś czas sama bym pozwoliła moim dzieciom uczestniczyć w takiej sesji, ale na pewno nie odbywałoby się to kosztem nauki.

vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie ta we złocie, która ma dekolt prawie do pępka...

tego dekoltu nie zauważyłem :szok: masakra

Konto usunięte
Konto usunięte: albo są pedofilami

w sumie to myślę, że nie. Pedofil jara się widokiem dziecka, a te dziewczynki po "przeróbkach" de facto na dzieci nie wyglądają. Wcześniej napisałem coś innego, ale po głębszym przemyśleniu myślę, że z pedofilią ma to niewiele wspólnego..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.