machu221
machu221
  15 stycznia 2011 (pierwszy post)

hej odnośnie tego sam nie umiem opisać dzieci w roli modelek , fotomodelek dla mnie to podchodzi pod pedofile a wy co o tym sądzicie ???
czy jako rodzicie zrobilibyście coś takiego swojej córeczce ???







więcej nie wrzucę bo nie dobrze mi :(

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hej odnośnie tego sam nie umiem opisać dzieci w roli modelek , fotomodelek dla mnie to podchodzi pod pedofile a wy co o tym sądzicie ???

jezeli chodzi o powyzsze zdjecia to sie nie zgadzam z takim czyms i faktycznie podchodzi to pod pedofilie.
sa jednak przeciez jednak normalni dzieciecy modele, reklamujacy normalne dzieciece ubrania:

i takie cos nie jest az takie zle.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy jako rodzicie zrobilibyście coś takiego swojej córeczce ???

nie, nie zrobilabym czegos takiego jak powyzej mojemu dziecku.
Babsy
Babsy
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hej odnośnie tego sam nie umiem opisać dzieci w roli modelek , fotomodelek dla mnie to podchodzi pod pedofile a wy co o tym sądzicie ??? czy jako rodzicie zrobilibyście coś takiego swojej córeczce?


jak widac nie tylko biciem mozna dziecku zrobic krzywde... to spelnianie niezrelizowanych ambicji mamusiek i zabieranie dziewczynkom dziecinstwa.
machu221
machu221
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sa jednak przeciez jednak normalni dzieciecy modele, reklamujacy normalne dzieciece ubrania


to też mi się nie podoba no ale ok jeszcze w miarę :(

Babsy
Babsy: jak widac nie tylko biciem mozna dziecku zrobic krzywde... to spelnianie niezrelizowanych ambicji mamusiek i zabieranie dziewczynkom dziecinstwa.


a pedofilie się cieszą , krew mnie zalewa :/
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to też mi się nie podoba no ale ok jeszcze w miarę :(

wiesz, ja jak kupuje cos np przez net bo nie mam mozliwosci zobaczenia w sklepie to chce zobaczyc jak dana rzecz wyglada na dziecku i wtedy to sie do czegos przydaje.
ale takie robienie z dziewczynek malych ku... jak na tych zdjeciach co pokazales jest tragiczne i ich rodzicow powinni pozbawic praw rodzicielskich.
machu221
machu221
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale takie robienie z dziewczynek malych ku... jak na tych zdjeciach co pokazales jest tragiczne i ich rodzicow powinni pozbawic praw rodzicielskich.


do tego jeszcze słyszałem o pokazach dzieci na miss , masakra obejrzałem kawałek i wyłączyłem nie na moje nerwy :):):)
space85
space85
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hej odnośnie tego sam nie umiem opisać dzieci w roli modelek , fotomodelek dla mnie to podchodzi pod pedofile a wy co o tym sądzicie ??? czy jako rodzicie zrobilibyście coś takiego swojej córeczce ???


Mnie się to nie podoba. Ja sama przygodę w modelingu zaczynałam w wieku 15 lat. Jednak zdjęcia jakie zapodała agoosiaaa są jak najbardziej do zaakceptowania.
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: do tego jeszcze słyszałem o pokazach dzieci na miss , masakra obejrzałem kawałek i wyłączyłem nie na moje nerwy :):):)

widzialam pare programow wlasnie o tym, wszystko kreci sie wkolo niespelnionych marzen matek :nie:
machu221
machu221
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widzialam pare programow wlasnie o tym, wszystko kreci sie wkolo niespelnionych marzen matek


no ale że ojciec na to nie reaguje , gdyby tak zrobiła moja żona to musiałaby chodzić w ciemnych okularach dojechał bym szmat ę :/
madzia2143
madzia2143
  15 stycznia 2011

Nigdy bym nie zrobiła czegoś takiego. Sama radość dla pedofili..

Konto usunięte
Konto usunięte: do tego jeszcze słyszałem o pokazach dzieci na miss

widziałam pare odcinków. Paranoja. Głupota rodziców. Bo to nie tylko wina matki, ojciec przecież też na to pozwala widocznie i sam czasem bierze udział w takim pokazie u boki swojej córeczki.
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale że ojciec na to nie reaguje , gdyby tak zrobiła moja żona to musiałaby chodzić w ciemnych okularach dojechał bym szmat ę :/

wiesz, nie wiem czy tak jest czesto, ale te pare odcinkow, w ktore widzialam to matki chyba samotne byly, bo nie bylo nawet slowem wspomniane nic o ojcu :woot:
ale pewnie ojcowie tez maja narypane we labch i moze im sie to jeszcze podoba/ewentualnie sami maja chapke na swoje dzieci, kij wie :Zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy bym nie zrobiła czegoś takiego. Sama radość dla pedofili..

ze rodzice tego nie widza, to jest szokujace :nie:
machu221
machu221
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, nie wiem czy tak jest czesto, ale te pare odcinkow, w ktore widzialam to matki chyba samotne byly, bo nie bylo nawet slowem wspomniane nic o ojcu


może i tak :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: ze rodzice tego nie widza, to jest szokujace


może nie chcą widzieć zaślepieni własnymi ambicjami i jak napisałaś niespełnionymi marzeniami
iIIusion
iIIusion
  15 stycznia 2011

Żal mi tych dzieci. Od najmłodszych lat mają cerę niszczoną makijażem, dziewczynki w tych wysokich szpilkach, brak czasu na zabawę.

Konto usunięte
Konto usunięte: i takie cos nie jest az takie zle.

Jw.
Jednak widać różnicę, między sesją zdjęciową pokazaną przez autora, a tą pokazaną przez Ciebie.
space85
space85
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ze rodzice tego nie widza, to jest szokujace


Ma na to wpływ wiele czynników. Niektórzy rodzice takie dziecko zaczynają traktować jak maszynkę do zarabiania pieniędzy. Bo jak zobaczą sumę jaka wpłynęła im na konto za 2h pracy na planie dziecka, to te pieniądze potrafią przesłonić im cały świat. Materializm, konsumpcja i niespełnione ambicje wciąż napędzają taki rynek.
machu221
machu221
  15 stycznia 2011

ja muszę iść :)

miłej dyskusji myślę że temat się rozwinie

cześć :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.