machu221
machu221
  15 stycznia 2011 (pierwszy post)

hej odnośnie tego sam nie umiem opisać dzieci w roli modelek , fotomodelek dla mnie to podchodzi pod pedofile a wy co o tym sądzicie ???
czy jako rodzicie zrobilibyście coś takiego swojej córeczce ???







więcej nie wrzucę bo nie dobrze mi :(

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może i tak

no moze, na pewno to ci nie powiem, moze po prostu ojcowie sie wstydzili wziasc udzial w programie czy cos :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: może nie chcą widzieć zaślepieni własnymi ambicjami i jak napisałaś niespełnionymi marzeniami

no tak, swoje wlasne ambicje przeslaniaja im dobro dziecka.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jw. Jednak widać różnicę, między sesją zdjęciową pokazaną przez autora, a tą pokazaną przez Ciebie.

no jest duza roznica miedzy nimi, ta pokazana przez machu jest po prostu chora :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ma na to wpływ wiele czynników. Niektórzy rodzice takie dziecko zaczynają traktować jak maszynkę do zarabiania pieniędzy. Bo jak zobaczą sumę jaka wpłynęła im na konto za 2h pracy na planie dziecka, to te pieniądze potrafią przesłonić im cały świat. Materializm, konsumpcja i niespełnione ambicje wciąż napędzają taki rynek.

ja nie jestem w stanie pojac, jak wlasne dziecko mozna po prostu tak krzywdzic :and:
space85
space85
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie jestem w stanie pojac, jak wlasne dziecko mozna po prostu tak krzywdzic


Wiesz, nie raz faktycznie jest to totalna głupota rodziców, bo mają wszystko co im do szczęścia potrzebne a rzucają dziecko na takie coś.
Jednak nie każdy przypadek jest jednakowy. Są rodzice, którzy wiążą na co dzień ledwo koniec z końcem, nie dość, że całe dnie pracują to i tak nie starcza na opłaty. I wtedy zwykle przez przypadek wysyłają dziecko gdzieś na casting, ono wygrywa, zostaje podpisany kontrakt... i nagle wszystkie problemy się kończą. Są pieniądze na opłaty i jeszcze do tego sporo zostaje. Wtedy wpadają w trans. Dziecko wysyłane jest na każdy casting, na każdą sesję by zarabiało jak najwięcej. Takie dziecko zostaje pozbawione dzieciństwa, jest psychicznie skrzywione. Już od najmłodszych lat uczone jest rywalizacji i zawziętości - bo nie ukrywajmy - modeling to rywalizacja. A psychika dziecka nie jest gotowa na porażki, a każdy czasami przegrywa na tym polu. Prowadzi to potem do depresji. Zwłaszcza wtedy kiedy dziecko dorasta, bo kiedy jest małe i słodkie agencje się nim interesują a gdy z wiekiem zmienia się jego wygląd i okazuje się, że dziecko nie jest już takim atrakcyjnym "towarem" i agencje już nie chcą takiego dzieciaka zatrudniać i czas wrócić do rzeczywistości - wtedy zaczynają się poważne problemy.
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz, nie raz faktycznie jest to totalna głupota rodziców, bo mają wszystko co im do szczęścia potrzebne a rzucają dziecko na takie coś. Jednak nie każdy przypadek jest jednakowy. Są rodzice, którzy wiążą na co dzień ledwo koniec z końcem, nie dość, że całe dnie pracują to i tak nie starcza na opłaty. I wtedy zwykle przez przypadek wysyłają dziecko gdzieś na casting, ono wygrywa, zostaje podpisany kontrakt... i nagle wszystkie problemy się kończą. Są pieniądze na opłaty i jeszcze do tego sporo zostaje. Wtedy wpadają w trans. Dziecko wysyłane jest na każdy casting, na każdą sesję by zarabiało jak najwięcej. Takie dziecko zostaje pozbawione dzieciństwa, jest psychicznie skrzywione. Już od najmłodszych lat uczone jest rywalizacji i zawziętości - bo nie ukrywajmy - modeling to rywalizacja. A psychika dziecka nie jest gotowa na porażki, a każdy czasami przegrywa na tym polu. Prowadzi to potem do depresji. Zwłaszcza wtedy kiedy dziecko dorasta, bo kiedy jest małe i słodkie agencje się nim interesują a gdy z wiekiem zmienia się jego wygląd i okazuje się, że dziecko nie jest już takim atrakcyjnym "towarem" i agencje już nie chcą takiego dzieciaka zatrudniać i czas wrócić do rzeczywistości - wtedy zaczynają się poważne problemy.

wiesz, ja jestem w stanie zrozumiec, ze ktos wysyla dziecko na kastingi itp - i to nie jest az takie zle samo w sobie. mi chodzi raczej o robienie z dziecka no nie wiem jak to okreslic, symbolu seksu? jest roznica wysylac dziecko na kastingi, by reklamowalo cos, a robic z dziecka cos takiego jak w pierwszym poscie zostalo to ukazane i wedlug mnie na cos takiego nie ma zadnego wytlumaczenia, nwet bieda tego nie tlumaczy :nie:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  15 stycznia 2011

O ile zrozumiałbym choć trochę biednych rodziców, dla których praca dziecka jest jedyną szansą na przetrwania, o tyle nie umiem zrozumieć przypadku córki Kate Holmes i Toma Cruisa.

QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: krzywdzą dzieci

zdecydowanie tak.
te zdjecia co pokazales sa okropne.

te... jeszcze gorze.
to co pokazala Agoosiaa jest slodkie. jestem za.
pijana
pijana
  15 stycznia 2011

Jak dla mnie marka, która reklamuje się w ten sposób musi być własnością kompletnych idiotów, wiadomo, że teraz trzeba się wysilić żeby coś dobrze zareklamować, ale bez przegięć :-/ Czy pedofile mają uciechę czy nie - nie wiem, bo nie wiadomo co im w głowach siedzi, ale tragedia :nie: Zdjęcia pokazane przez Agoosię są ok, bo tak jak sama napisała, czasem dobrze zobaczyć ciuszek przed zakupem na ciele.

ToxicRat
ToxicRat
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hej odnośnie tego sam nie umiem opisać dzieci w roli modelek , fotomodelek dla mnie to podchodzi pod pedofile a wy co o tym sądzicie ???

Dziwna jest ta sesja zdjęciowa, przyznaję, ale przejrzałam z ciekawością te zdjęcia.

ale co tu duży się burzyć, że one śą przebrane za dorosłe kobiety, skoro teraz połowa 12-13 latek lata ubrana jak prostytutki z toną tapety na pysku i wystawiają nierozwinięte cycki i chude dupska do fotek i wrzucają to w net?

Konto usunięte
Konto usunięte: czy jako rodzicie zrobilibyście coś takiego swojej córeczce ???

Taka sesja jest przesadzona zdrowo, jakby moje dziecko chciało być modelką, to pilnowałabym, by w takich sesjach udziału nie wzięło.
Co innego prezentowanie typowo dziecięcy ubrań, a co innego taka sesja.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy jako rodzicie zrobilibyście coś takiego swojej córeczce ???

Zrobię wszystko dla swojej córusi jeśli ją będę miał i jeśli będzie miała na to ochotę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hej odnośnie tego sam nie umiem opisać dzieci w roli modelek , fotomodelek dla mnie to podchodzi pod pedofile a wy co o tym sądzicie ??? czy jako rodzicie zrobilibyście coś takiego swojej córeczce ???

Okropne :szok:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hej odnośnie tego sam nie umiem opisać dzieci w roli modelek , fotomodelek dla mnie to podchodzi pod pedofile a wy co o tym sądzicie ??? czy jako rodzicie zrobilibyście coś takiego swojej córeczce ???

brak słów...szczególnie przerażająco wygląda dziewczynka na zdjęciu na samym dole po lewej stronie :and: ma jakieś 9 lat, a jej makijaż, buty, poza, ubiór - to wszystko wygląda strasznie wyzywająco, a przecież to dziecko :/...pedofile już zacierają ręce. W życiu bym nie zrobił czegoś takiego własnemu dziecku!
Swoją drogą ci, którzy taki biznes nakręcają, mają zdrowo narypane we łbach.
abstractly
abstractly
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hej odnośnie tego sam nie umiem opisać dzieci w roli modelek , fotomodelek dla mnie to podchodzi pod pedofile a wy co o tym sądzicie ??? czy jako rodzicie zrobilibyście coś takiego swojej córeczce ???

Sama nie wiem, z jednej strony też mi się to nie podoba, ale z drugiej nawet fajne są takie dziecięce pokazy mody, chociaż makijaż u tych małych dziewczynek trochę przeraża.
madzia2143
madzia2143
  15 stycznia 2011
vladimir111
vladimir111: ..szczególnie przerażająco wygląda dziewczynka na zdjęciu na samym dole po lewej stronie

dla mnie ta we złocie, która ma dekolt prawie do pępka...
Sensi
Sensi
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy jako rodzicie zrobilibyście coś takiego swojej córeczce ???
Nie sądzę. Nie byłabym w stanie. To nie jest miłość do dziecka, chęć aby miało lepiej w przyszłości. Rodzice marnują dzieciństwo dziecka, takie dziecko nie ma nawet pojęcia o tym, że istnieje coś takiego, jak między innymi zabawa z rówieśnikami - po prostu beztroskie dzieciństwo. Takie maluchy jedynie mają świadomość, że muszą zarabiać, dużo zarabiać oraz ciężko pracować, bo rodzice tego wymagają.
Paranoja. :and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zrobię wszystko dla swojej córusi jeśli ją będę miał i jeśli będzie miała na to ochotę.

:rotfl:
nie masz pojecia jak zle to zabrzmialo :lol2:
machu221
machu221
  16 stycznia 2011
vladimir111
vladimir111: Swoją drogą ci, którzy taki biznes nakręcają, mają zdrowo narypane we łbach.


albo są pedofilami
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.