Prinzzzz
Prinzzzz
  14 stycznia 2011 (pierwszy post)

cześć.

potrzebuje dobrego, kryjacego podkladu (ale zeby nie byl zauwazalny) ktory nie da efektu maski. i w miare jasne odcienie.
powinien przykryć bardzo fioletowe cienie pod oczami, lekko zaczerwienione policzki i mocno czerwony nos.
cena do 60-70 zl.

odpadam edm + burjouis.

http://www.janssen-beauty.pl/sklep/index.php?cPath=29 mial ktos z was ten korektor?
czy ten najjasniejszy pokryje cienie + te zaczerwienienia? czy da sie przykryc podkladem?

machu221
machu221
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jedna nawet za nami chodzila


polska rzeczywistość za mną ochroniarze też czasem chodzą ze względu na ubiór , ale po ostatnim ich wyzwaniu sobie odpuścili :lol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to w UK?


no tak :tak:
House of Fraser - oszalalbys tam :w00t: drogeria, w ktorej jest wiecej stoisk z kosmetyczkami i makijazystkami niz w przecietnym salonie pieknosci :zakochany: i wszystko za free - ofkors laski tam pracujace, przemile i przesympatyczne :tak:




Konto usunięte
Konto usunięte: jezeli tak...kolezanka tam wpada czesto i w pas sie podobno klaniaja i z usmiechem zegnaja nawet jak nic nie kupi.


exactly :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: ano tak jest. weszlismy z usmiechem, ogladalismy, bylismy wybredni to dlugo ogladalismy a babki nas tak obserwowaly, patrzaly sie dziwnie, jedna nawet za nami chodzila


:zonk:
dlatego ja w Polsce nie moge isc na shopping, kuwica mnie strzela i zawsze konczy sie na rozmowie z kierownikiem

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 stycznia 2011

* nie wiem skad mi sie fota prady wziela :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinzzzz
Prinzzzz
  14 stycznia 2011
massacre
massacre: no tak House of Fraser - oszalalbys tam drogeria, w ktorej jest wiecej stoisk z kosmetyczkami i makijazystkami niz w przecietnym salonie pieknosci i wszystko za free - ofkors laski tam pracujace, przemile i przesympatyczne

jezuuuu :zakochany: padlbym :D

massacre
massacre: exactly

ale to na tym polega. ja jak bede projektantem to wiem, ze bede musial miec usmiech przyklejony nawt jesli w srodku bede czul inaczej. wtedy klient czuje sie chciany, lubiany i powraca.

massacre
massacre: dlatego ja w Polsce nie moge isc na shopping, kuwica mnie strzela i zawsze konczy sie na rozmowie z kierownikiem

dlatego nie lubie chodzic na zakupy.

babka jeszcze zapytana, ze chce podklad zrobila wielkie oczy i z laska mnie obslugiwala ;/
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mial ktos z was ten korektor? czy ten najjasniejszy pokryje cienie + te zaczerwienienia? czy da sie przykryc podkladem

Już pisałam kiedyś.
Jest to najlepszy korektor jaki kiedykolwiek trzymałam w ręce. Uczyłam się na nim makijażu kiedy robiłam kurs. I kupiła wtedy jeden, odcien 2 lub 3. Te korektory pokrywają nawet ciemne, brązowe znamiona barwnikowe (np. jak ktoś ma pół twarzy w ciemnej plamie to on bez problemu to pokryje)
Jasny bez problemu przykryje cienie i wszelkie inne niedoskonałości.
Głowną zaletą tego korektora jest bardzo wysoka wydajność. Ja mój mam już z 3 lata i nawet nie zużyłam połowy. POLECAM, jest wart zamówienia.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: potrzebuje dobrego, kryjacego podkladu (ale zeby nie byl zauwazalny) ktory nie da efektu maski.


Btw podkład to moze znajdziesz jakiś dla siebie.
Ale jeśli chcesz naprawdę dobry korektor to zapomnij o tych dostępnych w drogerii:
Rimmel, Maxfactor, Maybelline - nic się nie równa z tym Janssenem. Jak kupisz na pewno będziesz zadowolony. Mogę zrobić Ci zdjęcie ile mi mojego zostało po 3 latach i jak kryje cienie. Chcesz?
poike
poike
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mial ktos z was ten korektor?

nie, ale myślę, że warto dopłacić trochę i kupić krążek korektorów firmy kryolan, ja posiadam do cery bladej, ale są tam też odcienie ciemniejsze, nadające się wtedy, gdy się opalimy. mogę podesłać link do recenzji, którą zrobiłam na swoim blogu :)
ZwaMnieAsia
ZwaMnieAsia
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: krążek korektorów firmy kryolan

o tak, cudowny kosmetyk.
Prinzzzz
Prinzzzz
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Btw podkład to moze znajdziesz jakiś dla siebie. Ale jeśli chcesz naprawdę dobry korektor to zapomnij o tych dostępnych w drogerii: Rimmel, Maxfactor, Maybelline - nic się nie równa z tym Janssenem. Jak kupisz na pewno będziesz zadowolony. Mogę zrobić Ci zdjęcie ile mi mojego zostało po 3 latach i jak kryje cienie. Chcesz?

jasne, jak mozesz to bede naprawde wdzieczny.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie, ale myślę, że warto dopłacić trochę i kupić krążek korektorów firmy kryolan, ja posiadam do cery bladej, ale są tam też odcienie ciemniejsze, nadające się wtedy, gdy się opalimy. mogę podesłać link do recenzji, którą zrobiłam na swoim blogu :)

poprosze :) to w postaci pudru jest czy innej?
Prinzzzz
Prinzzzz
  15 stycznia 2011

a co sadzicie o loreal true match? ostatnio troche na solarium chodze i chyba sie opalilem, wiec moglby byc dobry jezeli chodzi o odcien.. wchodzi w pory? kryje?

poike
poike
  16 stycznia 2011

a tu swatch - bo w wiadomościach prywatnych nie dało się wysłać...
http://2.bp.blogspot.com/_5VyAaYoqKcY/TSXulErXVuI/AAAAAAAAABQ/iXRVlpxxjZg/s1600/kryolan.jpg
oczywiście moja skóra jest bardzo jaśniutka, a jak widać najjaśniejszy odcień jest i tak za jasny :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.