Prinzzzz
Prinzzzz
  14 stycznia 2011 (pierwszy post)

cześć.

potrzebuje dobrego, kryjacego podkladu (ale zeby nie byl zauwazalny) ktory nie da efektu maski. i w miare jasne odcienie.
powinien przykryć bardzo fioletowe cienie pod oczami, lekko zaczerwienione policzki i mocno czerwony nos.
cena do 60-70 zl.

odpadam edm + burjouis.

http://www.janssen-beauty.pl/sklep/index.php?cPath=29 mial ktos z was ten korektor?
czy ten najjasniejszy pokryje cienie + te zaczerwienienia? czy da sie przykryc podkladem?

Prinzzzz
Prinzzzz
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Super, nie podkreśla porów i ich nie zatyka, bo to w końcu apteczna firma :)

super :)
ile dalas za niego w aptece?

massacre
massacre: zrobilbys sie raz na jakis czas na Taniego Armando, zapusc brode w ksztalcie paska, zaloz biale skarpety, przykrotkie spodnie (z twoimi dluuugimi nogami o to nie trudno) i mokasyny z fredzlami

i kazda laska moja? :rotfl: znaczy kobieta, zeby dwuznacznie nie bylo :lol:
Prinzzzz
Prinzzzz
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tego nie używałam akurat

to nie uzywaj :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba nie pudrowy, nie wiem, jaką on ma dokadnie konsystencję, widziałam go tylko na zdjęciach bo w sklepie nawet nie zwracałam uwagi, wydaje mi się, że on będzie coś jak taki błyszczyk z palety, taki "żelowy bardziej" Drogi nie jest, z tego co wiem jakieś 12 zł, raczej będzie się nadawał pod podkład.

rozowy pewnie jest na cienie z tego co widze.
nawet niedrogi :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: No ja mam ten z Rossmana najjaśniejszy i jestem mile zaskoczona, bo zawsze podkłady z tej firmy były dla mnie za ciemne, nawet te najjaśniejsze, a ten jest nawet ok.

a dlugo ci sie utrzymuje?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: clinique jest drogi, nie stac mnie na razie


:C po ile w polszy stoi? :woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: a jaka masz cere? ma w miare jasne odcienie?


cyganska :ninja: oliwkowa, ale zima jest dosc jasna :ninja:
ten wyglada na jasny, choc nie wiem jaki odcien :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: czesc piekna :*


hej BOSKI [color=violet]:**********

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i kazda laska moja?


kazda

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile dalas za niego w aptece?

Ja kupiłam na Allegro, licytacja, udało mi się za 39 zł :) A w aptece kosztuje chyba z 70-75, także dość sporo...
abstractly
abstractly
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie uzywaj

Już nic nie kupię z tej firmy, ten co miałam strasznie wchodził w pory, poza tym dziwny kolor miał, jakiś taki nijaki. Po pół godzinie zwarzył się i jeszcze gorzej to wyglądało.

Konto usunięte
Konto usunięte: rozowy pewnie jest na cienie z tego co widze. nawet niedrogi

Wiem, że zielony jest na pewno na jakieś krostki czy zaczerwienienia, różowy pewnie pod oczy, ale szczerze mówiąc nawet nie wiem, na co jest ten trzeci. :woot:
No, niedrogi, dlatego warto spróbować, ja z essence czasami kupuję i jeszcze się nie zawiodłam.

Konto usunięte
Konto usunięte: a dlugo ci sie utrzymuje?

3 godziny bez świecenia się, u mnie to rekord jak do tej pory, poza tym mam wrażenie, że ten podkład taki lekki jest, nawet nie czuję, że go mam na skórze.
pijana
pijana
  14 stycznia 2011

Essence, Forget it! 3 in 1 concealer (Korektor 3 w 1)

Paleta 3 korektorów w jednym opakowaniu. Kolor różowy - dla maskowania sińców pod oczami, kolor beżowy - dla wyprysków, kolor zielony - dla naczynek. Kremowa konsystencja i połączenie trzech kolorów w jednym opakowaniu to główne zalety tego produktu.

Prinzzzz
Prinzzzz
  14 stycznia 2011
massacre
massacre: :C po ile w polszy stoi?

podklad ze 120 :and:

massacre
massacre: hej BOSKI :**********

:kv3:

massacre
massacre: kazda

na studniówkę tak poszłaś? :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja kupiłam na Allegro, licytacja, udało mi się za 39 zł :) A w aptece kosztuje chyba z 70-75, także dość sporo...

zobaczymy. cos wybior :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Już nic nie kupię z tej firmy, ten co miałam strasznie wchodził w pory, poza tym dziwny kolor miał, jakiś taki nijaki. Po pół godzinie zwarzył się i jeszcze gorzej to wyglądało.

ja kupilem w wawie. w duzej drogerii tylko ten odpowiadal pod wzgledem odcieniu. babka zachwalala, ze kryje, wszystko piknie. a ja glupi uwierzylem. chcala tylko sprzedac ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, że zielony jest na pewno na jakieś krostki czy zaczerwienienia, różowy pewnie pod oczy, ale szczerze mówiąc nawet nie wiem, na co jest ten trzeci. No, niedrogi, dlatego warto spróbować, ja z essence czasami kupuję i jeszcze się nie zawiodłam.

kupie pewnie. w rossmanie czy w naturze powinien byc :)
nie orientujesz sie czy w rossmanie pomaga kolor podkladu dobrac?

Konto usunięte
Konto usunięte: 3 godziny bez świecenia się, u mnie to rekord jak do tej pory, poza tym mam wrażenie, że ten podkład taki lekki jest, nawet nie czuję, że go mam na skórze.

u mnie najgorzej to nos. najszybciej wszystko schodzi.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podklad ze 120


chyba zartujesz :szok:

ooooo to w takim razie nie jest az tak rewelacyjny zeby bulic za niego az tyle :szok:
Konto usunięte
Konto usunięte: na studniówkę tak poszłaś?


to moje wesele przeciez :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinzzzz
Prinzzzz
  14 stycznia 2011
massacre
massacre: chyba zartujesz

w sephorze po tyle widzialem. w dodatku nienawidze tych pisd ekspedientek. patrzyly sie na nas jak na zlodziei :ninja:

massacre
massacre: to moje wesele przeciez

podobaja mi sie rekawy :zakochany:
abstractly
abstractly
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja kupilem w wawie. w duzej drogerii tylko ten odpowiadal pod wzgledem odcieniu. babka zachwalala, ze kryje, wszystko piknie. a ja glupi uwierzylem. chcala tylko sprzedac ;]

Zawsze tak jest, dlatego jak jakaś pani na zakupach do mnie podchodzi i się pyta czy w czymś pomóc, odmawiam ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: kupie pewnie. w rossmanie czy w naturze powinien byc :) nie orientujesz sie czy w rossmanie pomaga kolor podkladu dobrac?

W Polsce one są dostępne jedynie w Naturze, bo to jakaś niemiecka firma i gdzie indziej nie dostaniesz, chyba że allegro, ale nie opłaca się raczej.
W Rossmanie pewnie pomoże, jak poprosisz jakąś babkę stamtąd, mi tego nigdy w tej drogerii nie proponowali, jedynie w Naturze wiem, że proponują pomoc. Ale w sumie te ekspedientki od tego tam są, więc odmówić raczej nie odmówi.

Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie najgorzej to nos. najszybciej wszystko schodzi.

U mnie wszędzie jest jednakowo, zawsze była godzina i świeciłam się jak latarnia, a używałam tych podkładów tylko do skóry tłustej/mieszanej. Nawet vichy mi nie odpowiadało.
Muszę lecieć. :bye:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nienawidze tych pisd ekspedientek


ja zanim kupilam ten podklad, to typiara w bialym fartuszku robila mi makijaze roznymi odcieniami (cieple, zimne) zeby sprawdzic ktore sie najlepiej komponuja - nie miala pewnosci, ze cokolwiek kupie :ninja:

spedalaj stamtad - nie rozumiem jak eskpedientka po handlowce co zarabia z 700zl na reke ma czelnosc obnosic sie z wyzszoscia do klientow, nawet potencjalnych ??? nie do pomyslenia ! nie klienci sa dla niej, bo dzieki nim ona ma robote w pachnacym sklepie a nie smierdzacym warzywniaku. taka pinda powinna byc dla klientow, wlazic im w dupe bez mydla i umilic czas przy zakupach.
to tylko moje skromne zdanie :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinzzzz
Prinzzzz
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze tak jest, dlatego jak jakaś pani na zakupach do mnie podchodzi i się pyta czy w czymś pomóc, odmawiam ;)

madry Polak po szkodzie :P

Konto usunięte
Konto usunięte: W Polsce one są dostępne jedynie w Naturze, bo to jakaś niemiecka firma i gdzie indziej nie dostaniesz, chyba że allegro, ale nie opłaca się raczej. W Rossmanie pewnie pomoże, jak poprosisz jakąś babkę stamtąd, mi tego nigdy w tej drogerii nie proponowali, jedynie w Naturze wiem, że proponują pomoc. Ale w sumie te ekspedientki od tego tam są, więc odmówić raczej nie odmówi.

okej, dzieki :)
SoDope
SoDope
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie mają swoje sklepy w większych miastach

Kryolan z tego co się orientuje ma swój Firmowy JEDYNY SKLEP W Warszawie.
Po za tym ich kosmetyki są dostępne w hurtowniach kosmetycznych.

U mnie w mieście są podkłady ,sypkie pudry,korektory, cienie i pomadki w paletach.
Prinzzzz
Prinzzzz
  14 stycznia 2011
massacre
massacre: ja zanim kupilam ten podklad, to typiara w bialym fartuszku robila mi makijaze roznymi odcieniami (cieple, zimne) zeby sprawdzic ktore sie najlepiej komponuja - nie miala pewnosci, ze cokolwiek kupie

O.o ale to w UK? jezeli tak...kolezanka tam wpada czesto i w pas sie podobno klaniaja i z usmiechem zegnaja nawet jak nic nie kupi.

massacre
massacre: spedalaj stamtad - nie rozumiem jak eskpedientka po handlowce co zarabia z 700zl na reke ma czelnosc obnosic sie z wyzszoscia do klientow, nawet potencjalnych ??? nie do pomyslenia ! nie klienci sa dla niej, bo dzieki nim ona ma robote w pachnacym sklepie a nie smierdzacym warzywniaku. taka pinda powinna byc dla klientow, wlazic im w dupe bez mydla i umilic czas przy zakupach. to tylko moje skromne zdanie

ano tak jest. weszlismy z usmiechem, ogladalismy, bylismy wybredni to dlugo ogladalismy a babki nas tak obserwowaly, patrzaly sie dziwnie, jedna nawet za nami chodzila :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.