Prinzzzz
Prinzzzz
  14 stycznia 2011 (pierwszy post)

cześć.

potrzebuje dobrego, kryjacego podkladu (ale zeby nie byl zauwazalny) ktory nie da efektu maski. i w miare jasne odcienie.
powinien przykryć bardzo fioletowe cienie pod oczami, lekko zaczerwienione policzki i mocno czerwony nos.
cena do 60-70 zl.

odpadam edm + burjouis.

http://www.janssen-beauty.pl/sklep/index.php?cPath=29 mial ktos z was ten korektor?
czy ten najjasniejszy pokryje cienie + te zaczerwienienia? czy da sie przykryc podkladem?

abstractly
abstractly
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: potrzebuje dobrego, kryjacego podkladu (ale zeby nie byl zauwazalny) ktory nie da efektu maski. i w miare jasne odcienie.

Ten polecam


Konto usunięte
Konto usunięte: powinien przykryć bardzo fioletowe cienie pod oczami, lekko zaczerwienione policzki i mocno czerwony nos.

Z tym sobie poradzi, ale nie lepiej zamiast zakrywać cienie pod oczami podkładem, użyć do tego korektor?

Konto usunięte
Konto usunięte: burjouis.

Dlaczego? Przejechałeś się na tej firmie? Pytam tak z ciekawości bo ja za każdym razem jak coś od nich kupić to jestem niezadowolona.

Konto usunięte
Konto usunięte: mial ktos z was ten korektor?

Tego to nie miałam, pierwszy raz na oczy widzę.
abstractly
abstractly
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak coś od nich kupić

:zonk:.
Kupię*
Owieczka
Owieczka
  14 stycznia 2011

może LP z max factora, a na sińce pod oczami to bardziej korektor, albo ten janssen właśnie, są jeszcze kryolany, mocne kamuflaże

Prinzzzz
Prinzzzz
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym sobie poradzi, ale nie lepiej zamiast zakrywać cienie pod oczami podkładem, użyć do tego korektor?

czyli moge dac ten najjasniejszy korektor, a na to podklad. przyjmie sie?

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego? Przejechałeś się na tej firmie? Pytam tak z ciekawości bo ja za każdym razem jak coś od nich kupić to jestem niezadowolona.

mial kryc, a nie zrobil nic. i szybko schodzil + wchodzil w pory.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tego to nie miałam, pierwszy raz na oczy widzę.

a polecasz jakis inny ktory naprawde da rade z wyzej wymienionymi problemami?

bo ten az za jasny mi sie wydaje :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ten polecam

na allegro bedzie?

aaa i poszukuje takiego do skory tlustej/mieszanej.
Prinzzzz
Prinzzzz
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kryolany,

mozesz cos wiecej powiedziec? gdzie to dostac?
pijana
pijana
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: potrzebuje dobrego, kryjacego podkladu (ale zeby nie byl zauwazalny) ktory nie da efektu maski

Używam La Roche-Posay, Toleriane (nowa formuła - z czerwonym kwadracikiem na opakowaniu, nie beżowym) i jestem baardzo zadowolona, nie przypuszczałabym, że tak lekki podkład może tak kryć. Ale jasny odcień jest tylko jeden, 10 :/
Wcześniej używałam Vichy Dermablend, ale ten jest o wiele cięższy i skóra po nim błyszczy (nawet moje suche policzki Oo).
abstractly
abstractly
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli moge dac ten najjasniejszy korektor, a na to podklad. przyjmie sie?

Myślę, że tak, ja nie używam korektora więc nie wiem jak to wygląda, ale powinno być ok.

Konto usunięte
Konto usunięte: LP z max factora

ale on ma dość ciemne odcienie. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: mial kryc, a nie zrobil nic. i szybko schodzil + wchodzil w pory.

a jaki miałeś? bo ja miałam helathy mix, straszny był. no i miałam 2 pudry tej firmy za czasów jak jeszcze używałam, w ogóle nie byłam zadowolona.

Konto usunięte
Konto usunięte: polecasz jakis inny ktory naprawde da rade z wyzej wymienionymi problemami? bo ten az za jasny mi sie wydaje

Nie wiem, w życiu korektora nie używałam, ale wszyscy chwalą ten:


Konto usunięte
Konto usunięte: na allegro bedzie? aaa i poszukuje takiego do skory tlustej/mieszanej.

Ja mam taką skórę i póki co to jest najlepszy podkad jaki miałam. Na allegro pewnie tak, ja w Rossmanie kupowałam.
Prinzzzz
Prinzzzz
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jaki miałeś? bo ja miałam helathy mix, straszny był. no i miałam 2 pudry tej firmy za czasów jak jeszcze używałam, w ogóle nie byłam zadowolona.

10 hour sleep efect

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, w życiu korektora nie używałam, ale wszyscy chwalą ten:

ale to widze, ze taki pudrowy jest. mozna dac to i na to podklad w plynie?

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam taką skórę i póki co to jest najlepszy podkad jaki miałam. Na allegro pewnie tak, ja w Rossmanie kupowałam.

na allegro wlasnie widze, ze sa jakies ciemne cyganskie odcienie. zobacze w rossmanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Używam La Roche-Posay, Toleriane (nowa formuła - z czerwonym kwadracikiem na opakowaniu, nie beżowym) i jestem baardzo zadowolona, nie przypuszczałabym, że tak lekki podkład może tak kryć. Ale jasny odcień jest tylko jeden, 10 :/ Wcześniej używałam Vichy Dermablend, ale ten jest o wiele cięższy i skóra po nim błyszczy (nawet moje suche policzki Oo).

a jak sie rozprowadza?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrego, kryjacego podkladu (ale zeby nie byl zauwazalny)


hahaha ciezka sprawa :ninja:
a korektor maybelline superstay miales? jak dla mnie to wymiata z kryciem :tak:

hmm z podkladow, mocno kryjacych nie uzywam raczej - mam lepsza buzie niz ty najwyrazniej :fakju:
ale kiedys jak mi syfy powyskakiwaly to uzywalam Clinique, taki w srebrnym kompakcie. Bylam zadowolona. :)
Poszukam foty to wrzuce

Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo fioletowe cienie pod oczami, lekko zaczerwienione policzki i mocno czerwony nos.


musisz paskudnie wygladac bez tapety :lol: :jezyk2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Owieczka
Owieczka
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale on ma dość ciemne odcienie.

jasne też są, tylko ciężko dostępne, na allegro są na bank

Konto usunięte
Konto usunięte: mozesz cos wiecej powiedziec? gdzie to dostac?

pewnie mają swoje sklepy w większych miastach, a za przystępną cenę są na allegro, to są profesjonalne kamuflaże, zakrywają nawet znamiona, tatuaże
http://allegro.pl/krazek-kamuflazy-korektorow-kryolan-9086-i1400608718.html
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cyganskie odcienie


zrobilbys sie raz na jakis czas na Taniego Armando, zapusc brode w ksztalcie paska, zaloz biale skarpety, przykrotkie spodnie (z twoimi dluuugimi nogami o to nie trudno) i mokasyny z fredzlami :w00t:

o taki clinique:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak sie rozprowadza?

Super, nie podkreśla porów i ich nie zatyka, bo to w końcu apteczna firma :)
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to widze, ze taki pudrowy jest.

To korektor w kremie :) Flo go polecała, ale nie wiem których odcieni używała z niego.
abstractly
abstractly
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 10 hour sleep efect

tego nie używałam akurat

Konto usunięte
Konto usunięte: ale to widze, ze taki pudrowy jest. mozna dac to i na to podklad w plynie?

Chyba nie pudrowy, nie wiem, jaką on ma dokadnie konsystencję, widziałam go tylko na zdjęciach bo w sklepie nawet nie zwracałam uwagi, wydaje mi się, że on będzie coś jak taki błyszczyk z palety, taki "żelowy bardziej" :woot: Drogi nie jest, z tego co wiem jakieś 12 zł, raczej będzie się nadawał pod podkład.

Konto usunięte
Konto usunięte: na allegro wlasnie widze, ze sa jakies ciemne cyganskie odcienie. zobacze w rossmanie.

No ja mam ten z Rossmana najjaśniejszy i jestem mile zaskoczona, bo zawsze podkłady z tej firmy były dla mnie za ciemne, nawet te najjaśniejsze, a ten jest nawet ok.

Konto usunięte
Konto usunięte: jasne też są, tylko ciężko dostępne, na allegro są na bank

No na allegro na pewno, ale w drogeriach nie ma. :nie:
Prinzzzz
Prinzzzz
  14 stycznia 2011
massacre
massacre: musisz paskudnie wygladac bez tapety

da sie przezyc. jesusowi sie bardziej podobalem bez i ogolnie ludziom, ale ja si pewniej czuje "Z" :jezyk2:

massacre
massacre: ale kiedys jak mi syfy powyskakiwaly to uzywalam Clinique, taki w srebrnym kompakcie. Bylam zadowolona. :)

clinique jest drogi, nie stac mnie na razie :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie mają swoje sklepy w większych miastach, a za przystępną cenę są na allegro, to są profesjonalne kamuflaże, zakrywają nawet znamiona, tatuaże

na razie nie kupie, bo za drogie, ale dzieki za polecenie :)

massacre
massacre: a korektor maybelline superstay miales? jak dla mnie to wymiata z kryciem

a jaka masz cere? ma w miare jasne odcienie?

czesc piekna :*
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.