madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witajcie

Krótko i na temat: uważacie, że używanie gąbek,myjek itp, do kąpieli jest higieniczne?
Jak można je zastąpić? Bo mycie się samą ręką wg mnie nie usuwa dostatecznie brudu.
Ja osobiście uważam, że mycie się wszelakimi gąbkami czy myjkami JEST niehigieniczne, gdyż cały syf, który mamy na sobie zostaje w gąbce. Zastanawiam się jednak, czy wysuszenie takiej gąbki na kaloryferze zabije bakterie :woot:
Co macie do powiedzenia na ten temat?

Pozdrawiam

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.opinie.egospodarka.pl/zdjecia/Akcesoria-do-kapieli/Myjka-do-kapieli-1925-3835-big.jpg

O to jest spoko.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Tricia
Tricia
  9 stycznia 2011

a ja mam osobne pudełeczko na myjkę, wkładam ją w nim do mikrofalówki i wydaje mi się, że dobrze robię.
i tak zmieniam ją raz na miesiąc, wkładam do mikrofalówki na ok minutę-dwie. raz na tydzień. :)

używam właśnie takiej jak wcześniej pokazana była w temacie jako ta do okolic miejsc intymnych.

agoosiaaa
agoosiaaa
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak można je zastąpić? Bo mycie się samą ręką wg mnie nie usuwa dostatecznie brudu.

w blotku sie bawisz, ze sie tak brudzisz :pavarotti: :lol2:

mi tam usuwa bez problemu.
madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w blotku sie bawisz, ze sie tak brudzisz

lubię błoto :D
ale niestety się w nim nie bawię :smutny:
wg mnie ręką nie zmyje się dokładnie wszystkiego, po za tym gąbka zdziera naskórek co dla mnie jest ważne bo używam depilatora ;)
madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2011

zmykam uczyć się anatomii. Temat na dziś : sutek :pavarotti:

agoosiaaa
agoosiaaa
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lubię błoto :D ale niestety się w nim nie bawię wg mnie ręką nie zmyje się dokładnie wszystkiego, po za tym gąbka zdziera naskórek co dla mnie jest ważne bo używam depilatora ;)

ja jak uzywam depilatora to robie peeling, a do tego gabki nie potrzeba :P

Konto usunięte
Konto usunięte: zmykam uczyć się anatomii. Temat na dziś : sutek

:crylol:
Szczurzyca
Szczurzyca
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Krótko i na temat: uważacie, że używanie gąbek,myjek itp, do kąpieli jest higieniczne?

Jeśli często zmieniasz gąbki i nie rzucisz jej byle gdzie, żeby leżała mokra i robiła za hodowlę bakterii i grzybów jest ok.
Po kąpieli dokładnie płucz gąbki i myjki, wyciśnij i odłuż w suche miejsce do wyschnięcia.
Wymieniaj myjki i gąbki co 2 -3 tygodnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: . Zastanawiam się jednak, czy wysuszenie takiej gąbki na kaloryferze zabije bakterie

Kaloryfer ma za niską temperaturę :ninja: Wilgotna gąbka na ciepłym kaloryferze to głupi pomysł- bakterie zamiast zniknąć, tylko się namnożą dodatkowo.

Ja nie znosze wszelkiego rodzaju myjek i gąbek, ble... :/
randallflagg
randallflagg
  9 stycznia 2011

Oglądałem kiedyś program, w którym było pokazane jak laska się myję pod prysznicem, bakterie na tych ujęciach się "świeciły" już nie pamiętam dlaczego, czy dali im coś do żarcia takiego czy co.. no więc, jak laska myła się gąbką to rozsmarowywała te bakterie i syfy po sobie. Aż mi się rzygać zachciało. :D

Z resztą, nigdy nie używałem gąbki bo mi się nie chciało. :P

madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądałem kiedyś program, w którym było pokazane jak laska się myję pod prysznicem, bakterie na tych ujęciach się "świeciły" już nie pamiętam dlaczego, czy dali im coś do żarcia takiego czy co.. no więc, jak laska myła się gąbką to rozsmarowywała te bakterie i syfy po sobie. Aż mi się rzygać zachciało. :D

rezygnuję z gąbki :crylol:
mmaryjka
mmaryjka
  9 stycznia 2011

w tym samym programie było pokazane jak przy spuszczaniu wody z otwartą klapą wszystkie zarazki z niego wyskakiwały i osadzały się np. na szczoteczkach do mycia zębów które były w pewnej odległości. od tamtej pory szczotki zawsze zamykam(mam elektryczną szczoteczkę) i nie spuszczam wody z otwartą klapą:].

Darunia511
Darunia511
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: : uważacie, że używanie gąbek,myjek itp, do kąpieli jest higieniczne?

Nie jest, nie używam więc.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak można je zastąpić? Bo mycie się samą ręką wg mnie nie usuwa dostatecznie brudu.

Peeling. Albo wymieniaj bągkę co tydzień jeżeli już musisz jej używać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiam się jednak, czy wysuszenie takiej gąbki na kaloryferze zabije bakterie

Nie.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bągkę

:ziober2:

Hm ,ja używam gąbki i jest ok.
randallflagg
randallflagg
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w tym samym programie było pokazane jak przy spuszczaniu wody z otwartą klapą wszystkie zarazki z niego wyskakiwały i osadzały się np. na szczoteczkach do mycia zębów które były w pewnej odległości. od tamtej pory szczotki zawsze zamykam(mam elektryczną szczoteczkę) i nie spuszczam wody z otwartą klapą:].

No, dokładnie, ja tak samo.

Konto usunięte
Konto usunięte: rezygnuję z gąbki

Jakbyś była ładniejsza to mógłbym ci ją zastąpić.. no ale nie jesteś. :lol:
vampirediares
vampirediares
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: uważacie, że używanie gąbek,myjek itp, do kąpieli jest higieniczne?

tak, o ile zmienia się gąbki dość często.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiam się jednak, czy wysuszenie takiej gąbki na kaloryferze zabije bakterie

nie, ale w mikrofalówce już tak. Był o tym jakiś program na tvn style
Babsy
Babsy
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Krótko i na temat: uważacie, że używanie gąbek,myjek itp, do kąpieli jest higieniczne?

pewnie nie, bo bakterie tak czy siak na niej zostana, ale nie wyobrazam sobie myc sie tylko reką, bo mam wrazenie ze sie nie domywam, choc w kopalni nie pracuje;P peeling lubie zrobic szorstką rekawicą:)
okolice intymne powinno sie podmywac reką, nie jakakolwiek myjką czy gąbką. od przodu do tylu, aby nie przenosic bakterii z odbytu- jak sie ma tak jak ja nawracające zapalenia drog moczowych to dba sie o to niesamowicie:and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.