madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witajcie

Krótko i na temat: uważacie, że używanie gąbek,myjek itp, do kąpieli jest higieniczne?
Jak można je zastąpić? Bo mycie się samą ręką wg mnie nie usuwa dostatecznie brudu.
Ja osobiście uważam, że mycie się wszelakimi gąbkami czy myjkami JEST niehigieniczne, gdyż cały syf, który mamy na sobie zostaje w gąbce. Zastanawiam się jednak, czy wysuszenie takiej gąbki na kaloryferze zabije bakterie :woot:
Co macie do powiedzenia na ten temat?

Pozdrawiam

madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie brałem do buzi

bo myślałam ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: leżysz pod krową otwierasz usta a kolega doi bo samemu to ciężko ale też idzie

gdybym lubiła mleko to bym spróbowała ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak. Aczkolwiek ja jestem tak specyficzną osobą, że brzydzi mnie prawie wszystko. W restauracji wącham sztućce, oglądam, czy są czyste, wycieram je dokładnie serwetką. Jak jadę na wakację to zanim włożę ciuchy do szafek dokładnie je powycieram. Biorę swoją pościel itp... Myję dokładnie całą łazienkę, biorę swój domestos, myję brodzik w kabinie aby się niczym nie zarazić. Nie cierpię jak ktoś mi pije z kubka, jak ktoś napije się mojej kawy/herbaty to wylewam idę zaparzyć nową.

to chyba można zaliczyć do fobii, choć sprawa z domestosem nie jest wcale dziwna, sama brzydzę się takich rzeczy.:)
mmaryjka
mmaryjka
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a więc co z bakteriami które zostają w gąbce?

bakterie, grzyby i tak dalej przenosisz na skórę.
nie robię w kopalni, kąpię się dwa razy dziennie i uważam, że spokojnie zmywam z siebie 'brud' ręką bądź jednorazowymi 'gąbkami'. w łazience sprząta conajmniej raz w tygodniu, więc mam względnie czysto.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba można zaliczyć do fobii, choć sprawa z domestosem nie jest wcale dziwna, sama brzydzę się takich rzeczy.:)


Czy ja wiem.. Nie jestem jakąś pedantką. Jestem bałaganiarą. W domu mam bałagan -ale nie SYF I BRUD.
Po prostu zwracam uwagę na takie rzeczy... Tak samo mnie brzydzi jak koleś/znajomy wychodzi w dyskotece z WC i nie myje rąk, a potem np chce się przywitać i podaje dłoń, albo ma głupi nawyk, że chce mi coś powiedzieć i chwyta mnie za szyję aby przybliżyć moje ucho do jego ust, żebym lepiej słyszała. No OSZ TY SKUR...*SYNU! :D Od razu mówię co myślę. Większość znajomych już myje ręce w moim towarzystwie :D
madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie robię w kopalni, kąpię się dwa razy dziennie i uważam, że spokojnie zmywam z siebie 'brud' ręką bądź jednorazowymi 'gąbkami'. w łazience sprząta conajmniej raz w tygodniu, więc mam względnie czysto.

tez tak uważam, ale dziwi mnie Twoja wypowiedź, bo na pytanie czy używanie gąbek jest higieniczne odpowiedziałaś, że TAK.
mmaryjka
mmaryjka
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy używanie gąbek jest higieniczne odpowiedziałaś, że TAK.

czyli prawda wyszła na jaw, nie umiem czytać.
uważam, że używanie gąbek nie jest higieniczne. mam myjkę którą zmieniam raz w tygodniu, ale i tak myję się nią rzadko.
madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: brzydzi jak koleś/znajomy wychodzi w dyskotece z WC i nie myje rąk,

mnie też, ale wielu tak robi :ble:

Konto usunięte
Konto usunięte: No OSZ TY SKUR...*SYNU! :D Od razu mówię co myślę.

ja takie rzeczy zachowuję dla siebie ;p
madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli prawda wyszła na jaw, nie umiem czytać. uważam, że używanie gąbek nie jest higieniczne

otóż to ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: mam myjkę którą zmieniam raz w tygodniu, ale i tak myję się nią rzadko

zapytam z ciekawości, czy myjka którą wstawiłam wcześniej w tym temacie jest specjalnie dla miejsc intymnych? Bo mnie się wydaje, że tak choć BreakMyFall18 używa jej do ciała, a sama się nad tym zastanawiam ;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja takie rzeczy zachowuję dla siebie ;p


Ja mam ciężki charakter :and: nie lubię owijać w bawełnę, wolę od razu powiedzieć o co mi chodzi i co mi nie pasuje. Większość znajomych się już przyzwyczaiła i mówią 'każdy ma wady, ale albo ktoś to akceptuje albo nie'.
Tak jak z tą zapiekanką z BP, nie wiem czy czytałaś :-) mój post, wcześniej.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zapytam z ciekawości, czy myjka którą wstawiłam wcześniej w tym temacie jest specjalnie dla miejsc intymnych?


No właśnie. A Ty jak myślisz? Taka gąbka 'róża' :-)
madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak z tą zapiekanką z BP, nie wiem czy czytałaś :-) mój post, wcześniej.

czytałam, no ja pewnie też bym była obrzydzona, ale chyba bym nie zwróciła uwagi ;P
machu221
machu221
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lubię tarzać się w śniegu ;d i chodzić po zamarzniętym zalewie ;d robić aniołki, robić bałwanki, zima jest cudowna ^


no potarzać się wspólnie z drugą połówką a potem w domu rozgrzać się winem :D
machu221
machu221
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdybym lubiła mleko to bym spróbowała ;p


no mleko to coś wspaniałego :D
mmaryjka
mmaryjka
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy myjka którą wstawiłam wcześniej w tym temacie jest specjalnie dla miejsc intymnych?

kiedyś dodawali takie do lactacytu, ale w sumie to nie wiem. ja ją używam głównie do pleców i ewentualnie stóp w lecie kiedy chodzę w odkrytych butach.
madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no potarzać się wspólnie z drugą połówką a potem w domu rozgrzać się winem :D

ja mam szczęście, że mam taką poświrowaną połówkę jak ja ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: no mleko to coś wspaniałego :D

ja tylko piję je z płatkami czekoladowymi, ale to już chyba nie podchodzi pod mleko tylko kakao bo czekolada puszcza ;p
madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś dodawali takie do lactacytu, ale w sumie to nie wiem. ja ją używam głównie do pleców i ewentualnie stóp w lecie kiedy chodzę w odkrytych butach.

czyli jest uniwersalna ;p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.