madziapominska
madziapominska
  31 grudnia 2010 (pierwszy post)

Co Wy na to??? - http://urodaizdrowie.pl/marta-szulawiak-w-jury

kesjaa
kesjaa
  1 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem jest ładna, ale dlaczego ma oceniać, czy ktoś nadaje się na modelkę jak sama nią nie jest? To, że była w top model nie znaczy, że się na tym zna.

Ale modelka to nie tylko ładna buzia i 90x60x90. Taka osoba musi coś sobą poza tym reprezentować

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ja pójdę do idola i na parę lekcji śpiewania to też mam prawo oceniać czy ktoś umie śpiewać? No ludzie, zlitujcie sie

Dziwne dajesz przykłady... W jury powinna być taka osoba, która ocenia komunikatywność, osobowość, blablabla. Bo jeżeli dana osoba ma talent, a niestety brak jej komunikatywności to samym głosem nic nie wskóra. W świecie biznesu trzeba umieć zainstnieć, nie zapominajmy

Prinz
Prinz: czy wy naprawde oczekujecie wielkich modelek znajacych sie na rzeczy?

Niektórzy pewnie i tak, patrz wyżej :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  2 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo jeżeli dana osoba ma talent, a niestety brak jej komunikatywności to samym głosem nic nie wskóra. W świecie biznesu trzeba umieć zainstnieć, nie zapominajmy


Chyba żeby kogoś oceniać, trzeba się na danej rzeczy znać. A czy ona jest profesjonalną modelką aby mogła to oceniać? To, że była w programie Top Model nie znaczy, ze sie zna. I Ci co byli w idolu, nie znaczy, ze umieją śpiewać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale modelka to nie tylko ładna buzia i 90x60x90. Taka osoba musi coś sobą poza tym reprezentować


No właśnie o tym piszę., To że była w programie nie czyni z niej modelki.
Sensi
Sensi
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy na to??? - http://urodaizdrowie.pl/marta-szulawiak-w-jury
nic nie sądzę, bo oni nie oglądałam tego programu, ani nie wiem o co chodzi. a tej pani to ja nie znam, bo nie piłam z nią/nie paliłam/nie spałam etc.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.