madziapominska
madziapominska
  31 grudnia 2010 (pierwszy post)

Co Wy na to??? - http://urodaizdrowie.pl/marta-szulawiak-w-jury

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 grudnia 2010
Alera
Alera: I tak oto rodzi się nam kolejan gwiazdka XX.. edycji tańca z gwiazdami.


:crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Fieska
Fieska
  31 grudnia 2010
Alera
Alera: I tak oto rodzi się nam kolejan gwiazdka XX.. edycji tańca z gwiazdami.


Chyba tańca z rurami...
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy na to??? - http://urodaizdrowie.pl/marta-szulawiak-w-jury

a wg mnie reklamujesz tą cizię ;) a lud pisze :lol:

lubię ją, sympatyczna z niej dziewczyna, kariery modelki nie zrobi, 25 lat ma.

to niszowy konkurs, kogo wy oczekujecie? jakies malutkie doswiadczenie ma, predzej ona niz przecietny przechodzen.

i wkur'wia mnie jak ktos sie dopiedala do jej pracy, kazdy orze jak moze i kazdego to sprawa, od geby nikomu nie odejmuje, wiec proponuje ludziom zajac sie soba.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

animka
animka
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy na to??? - http://urodaizdrowie.pl/marta-szulawiak-w-jury

jak na takie małe konkursidło to styka, tym bardziej , ze teraz co druga to "modelka", aż rzygać się chce. był bum na taniec, teraz ze wszystkich "super tancerek" porobiły się "supermodelki".
nie znam dziewczyny, ale wydaje się być sympatyczną. z resztą lotto kto tam w jury siedzi i tak mało kto nadaje się do branży modelingu.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
massacre
massacre: a gdzie sa krecone filmy XXX?


Ale chyba jest roznicą być na zdjęciu do SWOJEGO PORTFOLIO a występować przed kamerą i być na płycie dvd jak się ruchasz? to miałam na myśli
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
massacre
massacre: warunki krecenia filmow xxx sa takie same jak przy sesjach zdjeciowych, operatorzy, kamerzysci, fotografowie, swiatlo, wszyscy trzezwi..


Wiadomo, ze ludzie pracujący na planie itp to wygląda tak samo, ale ona się rozbierała aby mieć zdjęcie do swojego portfolio, a ta od filmów XXX chyba zdawała sobiesprawę że będzie na tysiącach wydanych płyt w roli głownej z nią, kiedy się rucha, stęka, krzyczy itp? to chyba jest roznica? czy moze nie?
moonlight28
moonlight28
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy na to??? - http://urodaizdrowie.pl/marta-szulawiak-w-jury

nie widzę niczego w tym dziwnego

a swoją drogą Marta to była jedna z najsympatyczniejszych dziewuch z tego programu, no i uśmiech miała rewelacyjny
luk7
luk7
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale chyba jest roznicą być na zdjęciu do SWOJEGO PORTFOLIO a występować przed kamerą i być na płycie dvd jak się ruchasz? to miałam na myśli

Kamery telewizyjne w programie mam talent filmowały całość wszystkich sesji uczestniczek.Od przebierania się,aż do zakończenia i rozebrania się innej.

Wszystkie szczegóły zostały zapisane i mogły,mogą zostać wykorzystane w mediach.
Nawet za kilka lat będziemy mogli się posmiać z danych materiałów.

Zresztą to nie sesja do jego prywatnego portfolio tylko dla producentów programu oraz ich partnerów typu firmy ubraniowe itp.
Producent udostepnił tylko 1 zdjecie z mozliwoscia dolaczonego do swojego doswiaczenia.

Jest osobą prywatną i sama się pchała do programu robiąc z siebie tandetną pseudo celebrytke dlatego każda osoba może wyrazić swój ubaw w/w osobą.
luk7
luk7
  31 grudnia 2010

to znaczy tap madl - mam cialo

pijana
pijana
  31 grudnia 2010
luk7
luk7: Kamery telewizyjne w programie mam talent

Zonk :D Nie ten program :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
luk7
luk7: Zresztą to nie sesja do jego prywatnego portfolio tylko dla producentów programu oraz ich partnerów typu firmy ubraniowe itp. Producent udostepnił tylko 1 zdjecie z mozliwoscia dolaczonego do swojego doswiaczenia.


Przecież wszystkie te zdjęcia (jedno z każdej sesji) one zbieraly do swojego portfolio ;-)

luk7
luk7: Kamery telewizyjne w programie mam talent filmowały całość wszystkich sesji uczestniczek.Od przebierania się,aż do zakończenia i rozebrania się innej.


W JAKIM MAM TALENT do diabła? :woot: Chyba top model - Tap madl? Wiem, ze były kamerowane, ale to było na potrzeby programu, a te od fimu XXX mają z tego kasę i wiedzą, że będa znajdować się na tysiącach płyt DVD, a to co innego.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010

A poza tym czy ona naprawdę została modelką, że ma oceniać i pomagać w konkursie 'jak zostać modelką'? :woot: rozumiem, gdyby tam była Anja Rubik, to co innego...

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: rozumiem, gdyby tam była Anja Rubik, to co innego...

Zwariowałaś? Jezu :ninja:.

Ale macie problem. KTOŚ JĄ TAM WYBRAŁ!!!!!!
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Sylvinka
Sylvinka: Zwariowałaś? Jezu


Anja Rubik jest jedną z najbardziej szanowanych polskich modelek, nawet pudelek - artykuły o niej są tylko chwalące, żadnej krytyki ;-)
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Anja Rubik jest jedną z najbardziej szanowanych polskich modelek, nawet pudelek - artykuły o niej są tylko chwalące, żadnej krytyki ;-)

ale Jej chodzi o to że jakby chceli tam Rubik to by jej to zaproponowali. a chcieli marte wiec ją maja. sama się na pewno bym tam nie wepchala . mysle ze już koniec dyskusji na ten temat.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.