madziapominska
madziapominska
  31 grudnia 2010 (pierwszy post)

Co Wy na to??? - http://urodaizdrowie.pl/marta-szulawiak-w-jury

luk7
luk7
  31 grudnia 2010
Sylvinka
Sylvinka: Ale macie problem. KTOŚ JĄ TAM WYBRAŁ!!!!!!

własciciel firmy który ja poznał w klubie go-go gdy ona mu w dodatkowej ofercie wcierala krem nivea swoimi piersiami w jego twarz :mrgreen::tak:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Anja Rubik jest jedną z najbardziej szanowanych polskich modelek, nawet pudelek - artykuły o niej są tylko chwalące, żadnej krytyki ;-)

Pudelek, pudelek, pudelek. Jeżeli życie toczyłoby się na czytaniu tego 24 na dobę to gdzie miejsce na inne rzeczy? Czemu akurat ona? Mało mamy modelek? Nie robi nic skandalicznego to też nie jest krytykowana. Założę się, że jeżeli by nie Top Model to pewnie nie wiedziałaś kto to jest bo i wcześniej jakoś nie często o niej wspominano.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale Jej chodzi o to że jakby chceli tam Rubik to by jej to zaproponowali. a chcieli marte wiec ją maja. sama się na pewno bym tam nie wepchala . mysle ze już koniec dyskusji na ten temat.

Dzięki Ci dobra kobieto! :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  31 grudnia 2010
luk7
luk7: własciciel firmy który ja poznał w klubie go-go gdy ona mu w dodatkowej ofercie wcierala krem nivea swoimi piersiami w jego twarz

Sam byś tak chciał :mrgreen:. Cycki ma fajne.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Sylvinka
Sylvinka: Jeżeli życie toczyłoby się na czytaniu tego 24 na dobę to gdzie miejsce na inne rzeczy? Czemu akurat ona? Mało mamy modelek? Nie robi nic skandalicznego to też nie jest krytykowana. Założę się, że jeżeli by nie Top Model to pewnie nie wiedziałaś kto to jest bo i wcześniej jakoś nie często o niej wspominano.


Oczywiscie, ze wiedzialam. Akurat ją znałam bo nie raz była w gazetach czy czytałam, że wystąpiła na jakimś pokazie itp. Dużo jest polskich modelek, ale moim zdaniem jej się udało, ma nienaganną opinię (nie jeździ po pijanemu, nie zażywa narkotyków itp), jest szanowana, występowała na pokazach znanych projektantów. Nie rozumiem, czemu tak się jej czepiacie, udało jej się wybić i bardzo ją szanuję mimo, ze nie uwazam iz jest specjalnie ładna.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Sylvinka
Sylvinka: Dzięki Ci dobra kobieto! :)


Nie wiem, no ja to tak zrozumiałam, jakbyś dała aluzję, że ta cała Marta nadaje się bardziej niż ona. Może źle, ale tak to odebrałam.
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  31 grudnia 2010
Sylvinka
Sylvinka: Pudelek, pudelek, pudelek. Jeżeli życie toczyłoby się na czytaniu tego 24 na dobę to gdzie miejsce na inne rzeczy?

ej... pudelek jest zayebisty!! :ziober2:

Sylvinka
Sylvinka: Dzięki Ci dobra kobieto! :)

jest za co :mrgreen:
animka
animka
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Anja Rubik jest jedną z najbardziej szanowanych polskich modelek, nawet pudelek - artykuły o niej są tylko chwalące, żadnej krytyki ;-)

umarłam :crylol: :lol2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
animka
animka: umarłam


To że jej nie lubisz, nie znaczy, że tak nie jest. Skoro podobno jest taka 'marna' to dlaczego rozpoczyna pokazy zagraniczne znanych projektantow? Chyba to o czyms swiadczy, ze idzie po wybiegu jako pierwsza.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
animka
animka: umarłam


Może jej zazdrościsz, ja się cieszę, że jej się udało i jest bardzo dobra w tym co robi ;-) zresztą Ci, którzy wybrali ją na swoje pokazy znają się lepiej niż Ty czy ja.

Rubik przynajmniej ma nienaganną opinię, nie prowadziła po pijaku, nie spowodowała wypadku jak sz.p Felicjanska ;-)
Fieska
Fieska
  31 grudnia 2010
animka
animka: umarłam


Nie jest zła. Na liście vogue jest przed Heidi Klum, Claudią Schiffer itd. W pierwszej 50.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
animka
animka:


Ciśnie mi się na usta słowo 'kretynko' ale uznajmy, że tego nie napisałam.

Źródło wikipedia

Anja Rubik lub Ania Rubik, właściwie Anna Rubik (ur. 12 czerwca 1983[3] w Rzeszowie[1]) – polska modelka pracująca w Stanach Zjednoczonych; w 2010 roku zajęła 3 miejsce na liście światowych modelek "Top 50 Models"[4]. Amerykańska Elle uznała ją za jedną z 25 najlepiej ubierających się kobiet w 2007.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010

Karierę rozpoczęła w wieku 15 lat. Wtedy też pierwszy raz wyszła na wybieg w Mediolanie. Dwa i pół roku później pojechała do Paryża, gdzie skończyła brytyjskie liceum. Po maturze wyjechała do Nowego Jorku.
Uczestniczyła w kampaniach reklamowych m.in.: Valentino, Diesel, Versace, Dior, Emporio Armani, H&M, Chloé, Dolce & Gabbana, Keita Maruyama, La Perla, Guy Laroche, Emanuel Ungaro, Ralph Lauren, St. John, Morgan, Tod's, Jimmy Choo, Berney's, Antonio Fusco, Chanel, Gucci.
Otwierała pokazy projektantów, jak np.: Stelli McCartney i Proenzy Schouler. Znalazła się na okładkach magazynów: Vogue Numéro, Pani, Twój Styl (dwukrotnie), Elle, W Magazine, Repubblica delle Donne, Uroda, Bazaar, French, Flair.
Pojawiła się na wybiegach m.in.: Yves Saint-Laurent, Paco Rabanne, Carolina Herrera, D&G, Donna Karan, Karl Lagerfeld, Luca Luca, Marc Jacobs, Vera Wang, Moschino, Bluemarine, Balenciaga, Gucci, Givenchy, Roberto Cavalli, Kenzo, Alexander McQueen, Atsuro Tayama, Christian Lacroix, Chanel, Oscar de la Renta, Anna Molinari, Brian Reyes, Matthew Williamson, Michael Kors, Ralph Lauren, Tuleh.
Od 2010 roku jest ambasadorką marki Apart[7].

PROSZĘ BARDZO, i skończ sapać bo napisałam prawdę. Zazdrość Cię chyba zżera, jak widzę takie pustactwo to brak słów.

agoosiaaa
agoosiaaa
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ej no sory, ale ona jest brzydka.

zgadzam sie, pasztet jakich malo.
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

powinni dać Ci upomnienie za ciągłe postowanie .w sensie ze Twoje posty są jeden pod drugim...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pasztet jakich malo.



A co ona ma powiedziec? Moim zdaniem nie jest taka brzydka :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: powinni dać Ci upomnienie za ciągłe postowanie .w sensie ze Twoje posty są jeden pod drugim...


Po prostu czesto dopisuję jak coś mi się przypomni albo 'domyślę' ciąg dalszy wypowiedzi, wybaczcie :-) nie robię tego specjalnie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.