Nelciiia
Nelciiia
  26 grudnia 2010 (pierwszy post)
Witam :)
Nie wiem czy był już taki temat czy nie, ale sprawdzałam kilka ostatnich stron i nie zauważyłam :)
Jaki jest wasz najlepszy zakup w tym roku? Ubiór, Kosmetyki?
podacie jakie cudeńka 'odkryłyście' w tym roku 2010 ;)
pozdrawiam!
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pięęęękne Szkoda, że damska wersja nie zachwyca :-(


Pięknie pachnie, mój narzeczony ma i dużo moich kolegów, coś ma w sobie ze faceci go kupują, a kobiety teez przepadaja za tym zapachem.
Dokładnie, damska wersja nie zachwyca, a szkoda.
Szczurzyca
Szczurzyca
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie w szkole chodziła taka laska, niezbyt chuda, nogi 'ułowate', ubierała adidasy, białe skarpetki, LEGINSY czarne błyszczące, do tego jakas koszulke i bluze, wyobraz sobie jak wygladala.

Nie muszę sobie tego nawet wyobrażać, z całym stadem takich chodziłam do szkoły.
Co najlepsze, im laska ma większy tyłek, krótsze i bardziej krzywe nogi, tym chętniej łazi w legginsach, czy rurkach. :zonk:

Legginsy najlepiej prezentują się na szczupłej, długonogiej dziewczynie.
Szczególnie takie długości 3/4 - optycznie skracają nogi.

Pamiętam właśnie jak ta moda była, na legginsy 3/4 zakończone koronką, do tego kiecka i baletki/adidasy. Zestaw pogrubiająco-skracający :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: Co najlepsze, im laska ma większy tyłek, krótsze i bardziej krzywe nogi, tym chętniej łazi w legginsach, czy rurkach.


To tak jak IV zasada dynamiki Newtona:
Siła upadku i poślizgu na lodzie jest wprost proporcjonalna do liczby ludzi, którzy się na Ciebie gapią :D
Bezcenne, to tak apropo tej wstrętnej zimy, z getrami jest podobnie :D

Szczurzyca
Szczurzyca: Pamiętam właśnie jak ta moda była, na legginsy 3/4 zakończone koronką, do tego kiecka i baletki/adidasy. Zestaw pogrubiająco-skracający :D

Do teraz tak chodzą :zonk:
Szczurzyca
Szczurzyca
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To tak jak IV zasada dynamiki Newtona: Siła upadku i poślizgu na lodzie jest wprost proporcjonalna do liczby ludzi, którzy się na Ciebie gapią :D Bezcenne, to tak apropo tej wstrętnej zimy, z getrami jest podobnie :D

:lol: dobre xD
Tak, im krzywsze nogi, tym krótsza mini, im mniej cycka, tym większy dekolt.
Strój do siebie powinno się dobierać, nie tylko modą kierować.
Ukrywać to, co nie jest zbyt piękne, a pokazywać atuty.

Konto usunięte
Konto usunięte: Do teraz tak chodzą

Ja ostatnio ciągle widuję te legginsy z jakby dziurami, albo błyszczący na kilometr lateks. I do tego tona wielkiej rzucającej się w oczy sztucznej biżuterii :zonk:
animka
animka
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pięęęękne Szkoda, że damska wersja nie zachwyca :-(

też mi się podoba :tak: a damskiej nie wąchałam
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: Ja ostatnio ciągle widuję te legginsy z jakby dziurami


One mi się akurat podobają, ale te z mega dziurami.

Szczurzyca
Szczurzyca: I do tego tona wielkiej rzucającej się w oczy sztucznej biżuterii

U mnie tez tak chodza, szczegolnie na dyskotekach, wielkie bransoletki, wygladajace jak z odpustu, najczesciej w pizdzacym zoltym zielonym lub rozowym kolorze :/
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca:


Zreszta nie tyczy sie to tylko mlodych dziewczyn, jak widze niektore Panie po 30, 40, 50 to tez wcale nie wygladaja lepiej
Szczurzyca
Szczurzyca
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: One mi się akurat podobają, ale te z mega dziurami.

Tobie by pasowały, bo masz ładne nogi.
Ale na co dzień bym ich nie zakładała, szybciej na jakąś imprezę.

Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie tez tak chodza, szczegolnie na dyskotekach, wielkie bransoletki, wygladajace jak z odpustu, najczesciej w pizdzacym zoltym zielonym lub rozowym kolorze :/

I do tego pasek z klamrą wielkości talerza do biodu, z obowiązkowymi, plastikowymi zdobieniami. :ble:
Ogólnie, teraz gdzie nie spojrzysz, to panny jak z bazarku ubrane, jakby chodząca reklama sklepików 'wszystko z 5zł.
Szczurzyca
Szczurzyca
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zreszta nie tyczy sie to tylko mlodych dziewczyn, jak widze niektore Panie po 30, 40, 50 to tez wcale nie wygladaja lepiej

Bo u niektórych ani się gust nie wykształca (bo zrozumiem, jak 15 latka tak się ubierze, bo to niby modne i wszyscy mają), albo nie zauważają, że czas upływa, a takie 'stylizacje' wcale nie ukrywają wieku, tylko jeszcze bardziej go podkreślą u dojrzałej kobiety.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: Ale na co dzień bym ich nie zakładała, szybciej na jakąś imprezę.


To miałam na myśli, na codzien sa za bardzo wyzywajace.

Szczurzyca
Szczurzyca: Bo u niektórych ani się gust nie wykształca


Wlasnie, to jest problem wielu Polek, nie maja gustu :/ nawet nie chodzi mi o te, co ubierają się jakby dalej byly w liceum, tylko te, co ubieraja sie jak stare baby, w workowate ciuchy, wielkie kurtki, szare byle jakie plaszcze i ciuchy bez wyrazu. Brak kobiecosci? W zyciu bym sobie na takie cos nie pozwolila
Szczurzyca
Szczurzyca
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To miałam na myśli, na codzien sa za bardzo wyzywajace.

Trafiłaś w samo sedno.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wlasnie, to jest problem wielu Polek, nie maja gustu :/ nawet nie chodzi mi o te, co ubierają się jakby dalej byly w liceum, tylko te, co ubieraja sie jak stare baby, w workowate ciuchy, wielkie kurtki, szare byle jakie plaszcze i ciuchy bez wyrazu. Brak kobiecosci? W zyciu bym sobie na takie cos nie pozwolila

gust mają, ale nie wiedzą jak do siebie ciuchy dopasować, więc po 30. wskakują w wielkie swerty, luźne spodnie i ubierają się, jakby miały o 30 lat więcej.

Szare ciuchy , które są bez wyrazu mozna ciekawym dodatkiem przełamać, np spiąć luźną bluzkę paskiem w talii, jakimś kolorowym i zestaw może wyglądać ładnie i stylowo.
Odpowiednimi dodatkami ze zwykłego ubrania da się zrobić coś niepowtarzalnego.

Choć ja bez mojej szwedy zimą nie przeżyję, za zimno :ziober2:
I bez bojówek M65 i czarnej bądź czerwonej bokserki, albo jakiegoś topu, bardziej obcisłego Tshirtu.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: Szare ciuchy , które są bez wyrazu mozna ciekawym dodatkiem przełamać, np spiąć luźną bluzkę paskiem w talii, jakimś kolorowym i zestaw może wyglądać ładnie i stylowo. Odpowiednimi dodatkami ze zwykłego ubrania da się zrobić coś niepowtarzalnego.

Zgodzę się, zresztą ja bardzo lubię ciuchy w tym kolorze! Miałam na mysli te pamiętające wesołe lata 60... Albo komunę :-)
Szczurzyca
Szczurzyca
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgodzę się, zresztą ja bardzo lubię ciuchy w tym kolorze! Miałam na mysli te pamiętające wesołe lata 60.

Lata 60 była akurat dość ciekawe pod względem mody.
http://www.fotoinfo.pl/sobstr114.htm

Konto usunięte
Konto usunięte: Albo komunę :-)


Tleniony tapir na łbie, niebieskie cienie + czerwona szminka, legginsy, lycra, szerokie opaski na głowie, i te poduszki na ramionach przy każdej bluzce :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: te poduszki na ramionach przy każdej bluzce


:crylol:
Szczurzyca
Szczurzyca
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Kicz jak uj i mało komu to pasowało :D

Choć tleniony tapir na głowie jest chyba gorszy :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.