Nelciiia
Nelciiia
  26 grudnia 2010 (pierwszy post)
Witam :)
Nie wiem czy był już taki temat czy nie, ale sprawdzałam kilka ostatnich stron i nie zauważyłam :)
Jaki jest wasz najlepszy zakup w tym roku? Ubiór, Kosmetyki?
podacie jakie cudeńka 'odkryłyście' w tym roku 2010 ;)
pozdrawiam!
Szczurzyca
Szczurzyca
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czarne blyszczace tez fajnie wygladaja

Tak, ale tylko jeśli reszta stroju jest do nich dobrze dobrana.
No i gdy nie zakłada się ich zamiast spodni :nie:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  27 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: No i gdy nie zakłada się ich zamiast spodni

:tak: co racja to racja
feministka
feministka
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jedyne ksiazki jakie mam to są właśnie jego. innych nie posiadam nawet :)
Ja to jestem maniak książek. kupię wszystko. Ostatnio mi się Sparks spodobał. Ale to wina tego, że na podstawie kilku jego książek nakręcono filmy, m.in. "pamiętnik", " list w butelce" oraz "szkoła uczuć". mimo, że co do tej ostatniej ekranizacji książka ma tak naprawdę tytuł - "jesienna miłość" ;-) nie żałuję zakupu książek "PS. Kocham Cię" oraz "Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus". No i kilku książek Anne Rice - jeśli znasz film pod tytułem "wywiad z wampirem" to tego jest więcej, bo na podstawie jej książki to nakręcono :) Brad Pitt, jako Louise jest na nie! Tak samo Tom Cruise, jako Lestat. Lepszy w tej roli był Stuart Townsend. :zakochany:
Szczurzyca
Szczurzyca
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co racja to racja

obleśne to jest...

Do jakiejś jednolitej, niebłyszczącej tuniki fajnie się jedynie prezentują. No i przy błyszczących legginsach minimum dodatków, torebka z matowej, niebłyszczącej skóry, buty tak samo, co by jak choinka bożonarodzeniowa nie świecić :zonk:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  27 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: Do jakiejś jednolitej, niebłyszczącej tuniki fajnie się jedynie prezentują. No i przy błyszczących legginsach minimum dodatków, torebka z matowej, niebłyszczącej skóry, buty tak samo, co by jak choinka bożonarodzeniowa nie świecić

No mówię,że najczęściej tak się ubierają typowe panienki lekkich obyczajów ;p
Mnie się podoba,ale bez przesady. Nie chciałbym,żeby moja dziewczyna szła tak przez ulicę,strach pomyśleć,co to teraz niektórym w głowie siedzi i co by zrobili na taki widok.
Szczurzyca
Szczurzyca
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No mówię,że najczęściej tak się ubierają typowe panienki lekkich obyczajów ;p

Raczej panny, które myślą, że jak będą się błyszczeć i świecić na kilometr, będą ładne, seksowne, modne i pociągające.
A tu zonk, wyglądają jak spod latarni, albo jak żywa definicja tandety.

Konto usunięte
Konto usunięte: strach pomyśleć,co to teraz niektórym w głowie siedzi i co by zrobili na taki widok.

Kierując się takim myśleniem, kobiety powinny łazić w wielkim czarnym foliowym worku na śmieci :D
Świr jest świrem, nie ważne jak panna się ubierza, takiemu i tak może pójść bezpiecznik we łbie i kogoś skrzywdzi.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  27 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: Kierując się takim myśleniem, kobiety powinny łazić w wielkim czarnym foliowym worku na śmieci :D Świr jest świrem, nie ważne jak panna się ubierza, takiemu i tak może pójść bezpiecznik we łbie i kogoś skrzywdzi.

Nie no nie przesadzajmy :P Przecież ubiórem też można kusić,prowokować itd :P
Szczurzyca
Szczurzyca
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no nie przesadzajmy :P Przecież ubiórem też można kusić,prowokować itd :P

Można kusić i prowokować, tylko nie można przesadzić, bo źle się to kończy.
I dobrze, by to 'źle' skończyło się na opinni lafiryndy, a nie na zwłokach w krzakach.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: Tak, ale tylko jeśli reszta stroju jest do nich dobrze dobrana. No i gdy nie zakłada się ich zamiast spodni


Ja lubię leginsy w zestawieniu z białą bawełnianą koszulką a do tego albo skórzana krótka kurteczka albo wiatrówka z bershki, która pasuje krojem i równoważy połysk leginsów

http://www.fotka.pl/profil/BreakMyFall18/albumy/1,Ja/47873554,?authkey=7739e535004c543049a99ef8465d1b74

Tak jak na tym zdjęciu, no i szpileczki :napalony:
malinek998
malinek998
  27 grudnia 2010

Paco Rabanne - 1 Million

Szczurzyca
Szczurzyca
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja lubię leginsy w zestawieniu z białą bawełnianą koszulką a do tego albo skórzana krótka kurteczka albo wiatrówka z bershki, która pasuje krojem i równoważy połysk leginsów

Masz zgrabny tyłek i fajne nogi, więc dużo rzeczy Ci ujdzie. :ziober2:
Choć ja jednak bym coś dłuższego do nich założyła. A eksponować tyłeczek wolę w dżinsach.

Takie jeszcze zamiast spodni ujdą, przy nienagannej figurze. A resztę stroju fajnie z nimi zgrałaś :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: Masz zgrabny tyłek i fajne nogi, więc dużo rzeczy Ci ujdzie.


Dziękuje :-)

Szczurzyca
Szczurzyca: A resztę stroju fajnie z nimi zgrałaś

Ten kto wymyslil leginsy powinien dostac nobla :-) :zakochany:
Szczurzyca
Szczurzyca
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten kto wymyslil leginsy powinien dostac nobla :-)

Racja :D
Nawet, jak komuś do figury nie pasują, to są dobre na mrozy, pod spodnie zamiast rajstop. (Rzecz jasna materiałowe, a nie te z lateksu, sztucznej skóry itp).
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: Racja :D Nawet, jak komuś do figury nie pasują, to są dobre na mrozy, pod spodnie zamiast rajstop. (Rzecz jasna materiałowe, a nie te z lateksu, sztucznej skóry itp).


U mnie w szkole chodziła taka laska, niezbyt chuda, nogi 'ułowate', ubierała adidasy, białe skarpetki, LEGINSY czarne błyszczące, do tego jakas koszulke i bluze, wyobraz sobie jak wygladala...
pijana
pijana
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Paco Rabanne - 1 Million

Pięęęękne :zakochany: Szkoda, że damska wersja nie zachwyca :-(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.