Nelciiia
Nelciiia
  26 grudnia 2010 (pierwszy post)
Witam :)
Nie wiem czy był już taki temat czy nie, ale sprawdzałam kilka ostatnich stron i nie zauważyłam :)
Jaki jest wasz najlepszy zakup w tym roku? Ubiór, Kosmetyki?
podacie jakie cudeńka 'odkryłyście' w tym roku 2010 ;)
pozdrawiam!
Flo
Flo
  26 grudnia 2010

torba Prady, za ktora dalam kupe kasy, ale pasuje do wszystkiego :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: podacie jakie cudeńka 'odkryłyście' w tym roku 2010 ;)

podklad mineralny edm i zielony korektor edm
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  26 grudnia 2010

Sukienka Danity, idealna!

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Nelciiia
Nelciiia
  26 grudnia 2010
Flo
Flo: torba Prady, za ktora dalam kupe kasy, ale pasuje do wszystkiego

zazdroszczę, zawsze chciałam mieć torebkę Prady :)
Flo
Flo: podklad mineralny edm i zielony korektor edm

co to za firma? pierwszy raz słyszę
Sylvinka
Sylvinka: Sukienka Danity, idealna!

jaka dokładnie? cena ? ;-)
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  26 grudnia 2010
Flo
Flo: torba Prady, za ktora dalam kupe kasy, ale pasuje do wszystkiego

mówisz o tej co żeś czymś tam podczas remonty na osiedlu poplamiła ? :D wyczyściłaś ją ? :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: aki jest wasz najlepszy zakup w tym roku? Ubiór, Kosmetyki? podacie jakie cudeńka 'odkryłyście' w tym roku 2010 ;)

chyba nie mam czym się chwalić :(
Nelciiia
Nelciiia
  26 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba nie mam czym się chwalić :(

nic fajnego nie kupiłaś w tym roku? :)
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  26 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nic fajnego nie kupiłaś w tym roku? :)

takiego żeby się chwalić to nie ;d . ale ten ... np . kupiłam ZIMOWE kozaki w avanti i leża w szafie gdyż są śliskie niesamowicie . buuu :(
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest wasz najlepszy zakup w tym roku? Ubiór, Kosmetyki?


Z kosmetyków i ubioru nie mam się czum pochwalić, kupowałam dużo rzeczy (jestem zakupoholiczka:/) ale wszystko jest dla mnie normalne, kupuję w sieciówkach berskha, house, cropp, zara itp. chociaz... kupiłam jedną śliczna tunikę w panterkę w Tally Weijl i często obce dziewczyny na dyskotece podchodzą i chwalą, że śliczna i pytają gdzie kupiłam.

Ale za to:
Moje nożyczki Jaguar Pastell Plus 5,5' w kolorze fioletowym, :zakochany:
Do tego kupiłam zestaw 9 grzebieni również Jaguar, jonizujące, i też fioletowe :zakrecony:

Z tych dwóch najbardziej się cieszę i kupienie sprawiło mi najwięcej frajdy.
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  26 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: fioletowym

mam ostatnio bzika na punkcie tego koloru. aktualnie poluje na fioletowe łóżko ;D

Konto usunięte
Konto usunięte:

planujesz otworzyć swój zakład fryzjerski ? :D
Flo
Flo
  26 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co to za firma? pierwszy raz słyszę

everyday minerals ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: mówisz o tej co żeś czymś tam podczas remonty na osiedlu poplamiła ? :D wyczyściłaś ją ?

tamta mojej mamy byla, ale kupilysmy je razem ;D zabrali ta torbe do czyszczenia i nie ma sladu na szczescie ;D
sylwik
sylwik
  26 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest wasz najlepszy zakup w tym roku? Ubiór, Kosmetyki?

chyba najlepszy: moja ukochana torebka, parfois, ogrooomna, prawie a3 format:D odkad ja kupilam, nie rozstaje sie z nia:zakochany:
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  26 grudnia 2010
Flo
Flo: tamta mojej mamy byla, ale kupilysmy je razem ;D zabrali ta torbe do czyszczenia i nie ma sladu na szczescie ;D

to elegancko jak tak :d
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mam ostatnio bzika na punkcie tego koloru. aktualnie poluje na fioletowe łóżko ;D


Hmm ja też lubię fioletowy, ale akurat nożyczki w tym kolorze mi się spodobały, były jeszcze czerwone, złote, niebieskie, zielone i czarne, ale te były najładniejsze, i w ogóle są bardzo wygodne, ergonomiczne, do strzyżenia klasycznego jak i ślizgu, a to bardzo wielki plus. :-) no i grzebienie były dostępne w tym samym kolorze do kompletu.

Konto usunięte
Konto usunięte: planujesz otworzyć swój zakład fryzjerski ? :D

Nie wiem czy to pytanie odnosi się do zakupienia tych narzędzi, jeśli tak to są to podstawowe narzędzia potrzebne fryzjerowi, aby otworzyć salon potrzeba dużo więcej :P
A jeśli nie do narzędzi, tylko ogólne: to nie, pracuję w salonie u kogoś, nie muszę się martwić, czy wystarczy mi na opłaty, na czynsz, wodę, materiały, szampony, pensje dla pracowników. Idę do pracy, dbam o klientów i renomę, aby byli zadowoleni, wysiedzę swoje 8 godzin a na koniec miesiaca idę po wypłatę, reszta, ze tak powiem mnie nie interesuje i pasuje mi to:-) ze swoim salonem jest za duzo nerwow, zabawy, papierów i martwienia się jaki będzie miesiąc, czy wystarczy na wszystko.
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  26 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: aby otworzyć salon potrzeba dużo więcej :P

aha ... w mojej miejscowości jest fryzjerka ktora nawet prostownicy nie ma ;/
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: aha ... w mojej miejscowości jest fryzjerka ktora nawet prostownicy nie ma ;/


Ale jak? W salonie swoim? Czy w domu klientow robi i nie ma?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.