crit
crit
  20 lipca 2019 (pierwszy post)

Manicure powszechnie nazywane po prostu "mani" to nic innego jak pielęgnacja paznokci u dłoni, zaś pedicure to ten sam zabieg lecz u stóp. Dacie wiarę, że pierwotnie barwili je olejem, a akryl którego wcześniej używali to ten sam który stosują stomatolodzy? Teraz olejki są do skórek, a akryle są specjalne z opcją stopniowania ich wysychania.
Dużo jest teraz Pań, które robią mani&pedi i oferują swoje usługi za marne grosze na różnych stronach. Czy warto takim Paniom zaufać? A co z alergenami, które są w używanych produktach przez te Panie oraz w wygórowanych "TOP" salonach urody? Przecież to zwykła chemia. Podczas "zabiegu" kosmetycznego naruszana jest naturalna płytka paznokcia, po co? Czy to sie opłaca?
Zwracacie uwagę na wygląd paznokci u innych osób? Podobno dłonie są naszą wizytówką.
Dlaczego Panowie wstydzą się chodzić do kosmetyczek by zadbały o ich dłonie?
Panie, czy robicie sobie same mani&pedi paznokci, bądź uczęszczacie do salonów urody?
Żel, hybryda czy akryl, a może zwykłe lakiery? Co wybieracie najczęściej?
Krótkie, długie a może obgryzione?
Chętnie poznam wasze opinie, chętnię zobaczę wasze prace oraz te wykonane przez kogoś na waszych dłoniach! (stopy niekoniecznie, ale jeśli sie nie wstydzicie, to smiało!)

crit
crit
  20 lipca 2019

Częstym efektem ubocznym są nierówne powierzchnie paznokcia, wybrzuszenia, niczym fale morskie. Jak temu zaradzić? Nie da sie, można to tylko ukryć. Czy ktoś z was ma już ten brzydki defekt?
edycja posta:
zmieńcie słowo "pięlęgnacja" na "pielęgnacja".

GRADEK83
GRADEK83
  23 lipca 2019

FRANCUSKI MANICURE Bardzo mi się podoba u Kobiet

oam
oam
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: FRANCUSKI MANICURE Bardzo mi się podoba u Kobiet
Uwielbiam, ale to nie jest takie proste do zrobienia jak się wydaje, niestety. Na plus, że jeśli kolor bazowy nie różni się za bardzo od naturalnego koloru płytki paznokcia to odrostu praktycznie w ogóle nie widać. d83dde0a
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy warto takim Paniom zaufać? A co z alergenami, które są w używanych produktach przez te Panie oraz w wygórowanych "TOP" salonach urody?
Każdy uczy sie na błędach i własnych doświadczeniach, póty nie spróbujesz póki nie dowiesz się czy warto.
Konto usunięte
Konto usunięte: Podczas "zabiegu" kosmetycznego naruszana jest naturalna płytka paznokcia, po co? Czy to sie opłaca?
Zmatowienie i odtłuszczenie paznokcia by reszta nakłądanych produktów się trzymała jak należy. Czy sie opłaca? Ile osób tyle opinii.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zwracacie uwagę na wygląd paznokci u innych osób? Podobno dłonie są naszą wizytówką.
Owszem, obgryzione i brudne - feee. ;/
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego Panowie wstydzą się chodzić do kosmetyczek by zadbały o ich dłonie?
Bo to stricte babska miejscówa.
Konto usunięte
Konto usunięte: Panie, czy robicie sobie same mani&pedi paznokci, bądź uczęszczacie do salonów urody? Żel, hybryda czy akryl, a może zwykłe lakiery? Co wybieracie najczęściej? Krótkie, długie a może obgryzione?
Długość zależy od kaprysu, aktualnie mam dość długie. Robię sama, stawiam na hybryde w połączeniu z akrylem (proszek akrylowy + baza), ale sam akryl z liquidem również mam i używam. Żelu nie lubię, chyba ze ktoś mi zrobi. Kiedyś chodziłam do kosmetyczki, ale nie opłaca się, zainwestowałam w swój sprzęt.
Konto usunięte
Konto usunięte: u Kobiet
A Ty, chodzisz do kosmetyczki o zadbanie skórek, przypiłowanie kształtu paznokcia, jakieś odżywienie, czy raczej sam działąsz? A może w ogóle masz to w nosie d83dde02
F0X
F0X:
A jak z tym u Ciebie?
GRADEK83
GRADEK83
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwielbiam, ale to nie jest takie proste do zrobienia jak się wydaje, niestety. Na plus, że jeśli kolor bazowy nie różni się za bardzo od naturalnego koloru płytki paznokcia to odrostu praktycznie w ogóle nie widać.

Nie znam się na tym wiem tylko że ładnie to wygląda.
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty, chodzisz do kosmetyczki o zadbanie skórek, przypiłowanie kształtu paznokcia, jakieś odżywienie, czy raczej sam działąsz? A może w ogóle masz to w nosie

Nie ja obgryzam paznokcie nie potrzebuję kosmetyczki xD
oam
oam
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ja obgryzam paznokcie nie potrzebuję kosmetyczki xD
Fuuu!! Jak możesz, przecież to obrzydliwie wygląda! :(
GRADEK83
GRADEK83
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Fuuu!! Jak możesz, przecież to obrzydliwie wygląda! :(

TO nie ode mnie zależy... każdy ma jakieś nałogi XD
oam
oam
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: TO nie ode mnie zależy... każdy ma jakieś nałogi XD
Podobno są lakiery do paznokci, które zmieniają smak i odrzuca ludzi od ich obgryzania, może sobie taki kup? :rotfl:
GRADEK83
GRADEK83
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: odrzuca ludzi od ich obgryzania, może sobie taki kup?

A czy znasz kogoś kto przestał palić papierosy od samego noszenia plastrów nikoret ? :D
oam
oam
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy znasz kogoś kto przestał palić papierosy od samego noszenia plastrów nikoret ? :D
Nie, ale plastrów nie czujesz, a ten lakier podobno jest naprawdę obrzydliwy w smaku. :D
GRADEK83
GRADEK83
  26 lipca 2019

Ty chyba chcesz mnie otruć :and:

oam
oam
  26 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty chyba chcesz mnie otruć
Alez skąd, jakbym mogła.. Ulubienica ulubieńca? W zyciu :D po prostu chce oduczyc Cie złych nawyków :D to troska! :D
GRADEK83
GRADEK83
  26 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: to troska! :D

Dziękuję za troskę :D Mamo :P
oam
oam
  26 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję za troskę :D
Ależ proszę! Syneczku mamusi! XD
GRADEK83
GRADEK83
  26 lipca 2019

Aaaaa teraz już wiem dlaczego widać XD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.