crit
crit
  20 lipca 2019 (pierwszy post)

Manicure powszechnie nazywane po prostu "mani" to nic innego jak pielęgnacja paznokci u dłoni, zaś pedicure to ten sam zabieg lecz u stóp. Dacie wiarę, że pierwotnie barwili je olejem, a akryl którego wcześniej używali to ten sam który stosują stomatolodzy? Teraz olejki są do skórek, a akryle są specjalne z opcją stopniowania ich wysychania.
Dużo jest teraz Pań, które robią mani&pedi i oferują swoje usługi za marne grosze na różnych stronach. Czy warto takim Paniom zaufać? A co z alergenami, które są w używanych produktach przez te Panie oraz w wygórowanych "TOP" salonach urody? Przecież to zwykła chemia. Podczas "zabiegu" kosmetycznego naruszana jest naturalna płytka paznokcia, po co? Czy to sie opłaca?
Zwracacie uwagę na wygląd paznokci u innych osób? Podobno dłonie są naszą wizytówką.
Dlaczego Panowie wstydzą się chodzić do kosmetyczek by zadbały o ich dłonie?
Panie, czy robicie sobie same mani&pedi paznokci, bądź uczęszczacie do salonów urody?
Żel, hybryda czy akryl, a może zwykłe lakiery? Co wybieracie najczęściej?
Krótkie, długie a może obgryzione?
Chętnie poznam wasze opinie, chętnię zobaczę wasze prace oraz te wykonane przez kogoś na waszych dłoniach! (stopy niekoniecznie, ale jeśli sie nie wstydzicie, to smiało!)

Tomekk2019
Tomekk2019
  23 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tomekk2019: Nie rozumiem robienia paznokci ale moja odpowiedz brzmi nie a moje pytanie brzmi: czy te paznokcie z ktorych jest brany akryl do buzi byly myte?dlaczego nie rozumiesz? nie podobają sie? jakies obiekcje?


Dlatego nie rozumiem, ze nie widze niczego fajnego w ich robieniu. Lubie dziewczyny ktore maja cos w glowie bo chodzi mi o takie lale ze szponami ktore sie interesuja tylko dbaniem o wlasny wyglad i pieskami i kotkami. Kwestia gustu. Tyle.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.