crit
crit
  20 lipca 2019 (pierwszy post)

Manicure powszechnie nazywane po prostu "mani" to nic innego jak pielęgnacja paznokci u dłoni, zaś pedicure to ten sam zabieg lecz u stóp. Dacie wiarę, że pierwotnie barwili je olejem, a akryl którego wcześniej używali to ten sam który stosują stomatolodzy? Teraz olejki są do skórek, a akryle są specjalne z opcją stopniowania ich wysychania.
Dużo jest teraz Pań, które robią mani&pedi i oferują swoje usługi za marne grosze na różnych stronach. Czy warto takim Paniom zaufać? A co z alergenami, które są w używanych produktach przez te Panie oraz w wygórowanych "TOP" salonach urody? Przecież to zwykła chemia. Podczas "zabiegu" kosmetycznego naruszana jest naturalna płytka paznokcia, po co? Czy to sie opłaca?
Zwracacie uwagę na wygląd paznokci u innych osób? Podobno dłonie są naszą wizytówką.
Dlaczego Panowie wstydzą się chodzić do kosmetyczek by zadbały o ich dłonie?
Panie, czy robicie sobie same mani&pedi paznokci, bądź uczęszczacie do salonów urody?
Żel, hybryda czy akryl, a może zwykłe lakiery? Co wybieracie najczęściej?
Krótkie, długie a może obgryzione?
Chętnie poznam wasze opinie, chętnię zobaczę wasze prace oraz te wykonane przez kogoś na waszych dłoniach! (stopy niekoniecznie, ale jeśli sie nie wstydzicie, to smiało!)

GRADEK83
GRADEK83
  4 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Podziwiam każdego kto robi paznokcie innym, ja nie mam do tego cierpliwości pomimo, że bardzo to lubię. :D

A robiłaś komuś kiedyś ? Zawsze jakaś kasa za to może wpaść na nowe waciki zawsze by starczyło :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wyobrażasz sobie jak mnie to relaksuje. Sama ze sobą na kilka godzin, bez ględzenia innych, muzyczka, a później satysfakcja: zrobiłam to sama i jest zajefajnie!

No tak jeśli robi się takie pazury u kosmetyczki to jakoś nie wyobrażam sobie aby kobiety wytrzymały bez rozmowy przez ten czas XD
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty przestałeś w końcu obgryzać paznokcie?

yyyyyyyyyyy nie? :ziober2:
oam
oam
  5 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A robiłaś komuś kiedyś ? Zawsze jakaś kasa za to może wpaść na nowe waciki zawsze by starczyło :P
Za kase nie, a robiłam tylko bliskim. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak jeśli robi się takie pazury u kosmetyczki to jakoś nie wyobrażam sobie aby kobiety wytrzymały bez rozmowy przez ten czas XD
A weeeź... Wolę sama sobie zrobić i w ciszy posiedzieć niż u kosmetyczki. Ile razy siedziałyśmy w totalnej ciszy, tak jak lubie, grała tylko muzyka.. Przylazła inna klientka, która była po mnie i od razu plotki, ploteczki i ględzenie, że w uszach dzwoniło.
Konto usunięte
Konto usunięte: yyyyyyyyyyy nie
Obgryzanie paznokci jest okropne... Weź pokaż swoje! :D
GRADEK83
GRADEK83
  5 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przylazła inna klientka, która była po mnie i od razu plotki, ploteczki i ględzenie, że w uszach dzwoniło.

Trajkotek nie brakuje :D Nawet faceci plotkują :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Weź pokaż swoje! :D

No skoro nalekasz...
Ostatni krzyk mody XD

oam
oam
  5 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Trajkotek nie brakuje :D Nawet faceci plotkują :D
To prawda. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatni krzyk mody XD
Śliczne!! :D Czerwony, zielony, od razu z arbuzem i latem mi się skojarzyło, idealne na sezon! :D
GRADEK83
GRADEK83
  5 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Śliczne!! :D Czerwony, zielony, od razu z arbuzem i latem mi się skojarzyło, idealne na sezon! :D

Zainspirowałaś mnie cała zasługa należy do ciebie :ziober2:
oam
oam
  5 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zainspirowałaś mnie cała zasługa należy do ciebie
Ogólnie do pielęgnacji polecam: oliwkę do paznokci i skórek, cążki, radełko i pilniczek. :D Wiesz, że dłonie i paznokcie są naszą wizytówką i dużo osób zwraca na to szczególną uwagę? :D Tylko jeśli się na to skusisz to uważaj, żeby krzywdy sobie radełkiem i cążkami nie zrobić, ale efekt będzie oszałamiający! :D Nie będziesz musiał chodzić do kosmetyczki i bulić hajsiwo, sam sobie zrobisz w domu co trzeba. :D
GRADEK83
GRADEK83
  5 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz, że dłonie i paznokcie są naszą wizytówką i dużo osób zwraca na to szczególną uwagę?

Ja zwracam uwagę na coś innego bardziej jędrnego :D Policzki
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko jeśli się na to skusisz to uważaj, żeby krzywdy sobie radełkiem i cążkami nie zrobić, ale efekt będzie oszałamiający!

Radełko i pilniczek mam czyli brakuje tylko oliwki XD


Konto usunięte
Konto usunięte: sam sobie zrobisz w domu co trzeba

Tak mam zdolności manualne :ziober2:
crit
crit
  5 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatni krzyk mody XD
dziki szał! jaki to numerek kolorku? muszę koniecznie zakupić! d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: Radełko i pilniczek mam czyli brakuje tylko oliwki XD
to radelko jest koszmarne, szarpie skórki, chyba że to ja nie potrafię się nim posługiwać
GRADEK83
GRADEK83
  5 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki to numerek kolorku?

Jak już tak błagasz i skomlesz o to :D
Zielony edding 142 M
Czerwony edding 141 F
Nie dziękuj :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: to radelko jest koszmarne, szarpie skórki, chyba że to ja nie potrafię się nim posługiwać

Na początku zawsze jest w miarę ostre ale z czasem to już nadaje się do niczego :P Ja to silno na płask dociskam i jakoś idzie czasem siknie krew ale kto by tam się przejmował :ziober2: Hardcor :D

Tylko nie wiem na cholerę ta gumka na końcu jest :woot:
oam
oam
  9 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Na początku zawsze jest w miarę ostre ale z czasem to już nadaje się do niczego :P Ja to silno na płask dociskam i jakoś idzie czasem siknie krew ale kto by tam się przejmował Hardcor :D Tylko nie wiem na cholerę ta gumka na końcu jest
Radelka nie uzywam wlasnie dlatego, że szarpie skórki i często gęsto sie nim ranie, ale mojej siostrze pasuje. Każdy lubi co innego, wiadomo. :P
Ta gumka służy do napychania skorek, w gabinetach kosmetycznych uzywaja raczej metalowych badz drewnianych patyczkow. Dzieki temu napychaniu mozna dokladniej az pod same skorki zaaplikowac lakier. :D Ja uzywam frezarki, oraz cazek i metalowego radelka. :D
GRADEK83
GRADEK83
  9 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: frezark

Też masz BOSHA frezarkę :D Ale tym jak bym po paluchach pojechał to po same kości :D
Konto usunięte
Konto usunięte: gumka służy do napychania skorek

XD
Tomekk2019
Tomekk2019
  22 sierpnia 2019

Nie rozumiem robienia paznokci ale moja odpowiedz brzmi nie a moje pytanie brzmi: czy te paznokcie z ktorych jest brany akryl do buzi byly myte?

oam
oam
  22 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem robienia paznokci ale moja odpowiedz brzmi nie a moje pytanie brzmi: czy te paznokcie z ktorych jest brany akryl do buzi byly myte?
Akryl który został użyty raz, nie może zostać wykorzystany ponownie. Kiedyś używali akrylu stomatologicznego, ale odstapili od tego juz dawno. :-)
Tomekk2019
Tomekk2019
  22 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tomekk2019: Nie rozumiem robienia paznokci ale moja odpowiedz brzmi nie a moje pytanie brzmi: czy te paznokcie z ktorych jest brany akryl do buzi byly myte?Akryl który został użyty raz, nie może zostać wykorzystany ponownie. Kiedyś używali akrylu stomatologicznego, ale odstapili od tego juz dawno. :-)


Wąski, jak ty mnie zaimponowales w tej chwili xD
crit
crit
  23 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem robienia paznokci ale moja odpowiedz brzmi nie a moje pytanie brzmi: czy te paznokcie z ktorych jest brany akryl do buzi byly myte?
dlaczego nie rozumiesz? nie podobają sie? jakies obiekcje?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.