crit
crit
  20 lipca 2019 (pierwszy post)

Manicure powszechnie nazywane po prostu "mani" to nic innego jak pielęgnacja paznokci u dłoni, zaś pedicure to ten sam zabieg lecz u stóp. Dacie wiarę, że pierwotnie barwili je olejem, a akryl którego wcześniej używali to ten sam który stosują stomatolodzy? Teraz olejki są do skórek, a akryle są specjalne z opcją stopniowania ich wysychania.
Dużo jest teraz Pań, które robią mani&pedi i oferują swoje usługi za marne grosze na różnych stronach. Czy warto takim Paniom zaufać? A co z alergenami, które są w używanych produktach przez te Panie oraz w wygórowanych "TOP" salonach urody? Przecież to zwykła chemia. Podczas "zabiegu" kosmetycznego naruszana jest naturalna płytka paznokcia, po co? Czy to sie opłaca?
Zwracacie uwagę na wygląd paznokci u innych osób? Podobno dłonie są naszą wizytówką.
Dlaczego Panowie wstydzą się chodzić do kosmetyczek by zadbały o ich dłonie?
Panie, czy robicie sobie same mani&pedi paznokci, bądź uczęszczacie do salonów urody?
Żel, hybryda czy akryl, a może zwykłe lakiery? Co wybieracie najczęściej?
Krótkie, długie a może obgryzione?
Chętnie poznam wasze opinie, chętnię zobaczę wasze prace oraz te wykonane przez kogoś na waszych dłoniach! (stopy niekoniecznie, ale jeśli sie nie wstydzicie, to smiało!)

oam
oam
  1 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aaaaa teraz już wiem dlaczego widać XD
W powiadomieniach sie pokazuje normalnie 🤓🤓

Moje diy, z dzis. :-)
GRADEK83
GRADEK83
  1 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Moje diy, z dzis. :-)

Oj dał by się podrapać dał by XD
Ładnie wyszło ale jak tu w nosie dłubać z takimi pazurkami XD
oam
oam
  1 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj dał by się podrapać dał by XD
hahaha :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Ładnie wyszło ale jak tu w nosie dłubać z takimi pazurkami XD
Oh dziękuję. :D No nie wiem, bo nie dłubie XD
GRADEK83
GRADEK83
  1 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie wiem, bo nie dłubie XD

Bidulka wiesz jak coś służę palcami XD
Na jak długo takie tipsy czy jak to się zwie akryle wystarczają ?
oam
oam
  1 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Bidulka wiesz jak coś służę palcami XD
:rotfl: dziękuje, będę pamiętała! XD
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jak długo takie tipsy czy jak to się zwie akryle wystarczają ?
Ja robie mix, baza hybrydowa + proszek akrylowy, ostatnie miałam od 28czerwca, dopiero dziś ściagnęłam, trzymały się ideolo, nic nie odpadło, nie odeszło. U niektórych szybko odpadają, a u iinnych długo się trzymają.
GRADEK83
GRADEK83
  1 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: U niektórych szybko odpadają, a u iinnych długo się trzymają.


No ale tak czy siak musisz uważać ...a jak o coś zawadzisz to wyrywa ci cały paznokieć nawet twój ? Czy raczej odpada tylko ta nakładka ? Na sama myśl ciarki mi przechodzą bryyy d83dde28 Ile to kobieta poświęci aby zapewnić sobie narzędzie do samoobrony pod przykrywką żeby było ładnie i żeby koleżanki zazdrościły :D
oam
oam
  1 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale tak czy siak musisz uważać ...a jak o coś zawadzisz to wyrywa ci cały paznokieć nawet twój ? Czy raczej odpada tylko ta nakładka ? Na sama myśl ciarki mi przechodzą bryyy Ile to kobieta poświęci aby zapewnić sobie narzędzie do samoobrony pod przykrywką żeby było ładnie i żeby koleżanki zazdrościły :D
No muszę, ostatnio wygielam jakos paznokcia i pol dnia mnie bolal. Generalnie jes tak, że jesli dużo np moczysz dlonie, natluszczasz to to co masz nalozone na paznokcie, po prostu zaczyna sie odczepiac. W koncu przed zrobieniem paznokcia plytke nalezy odtluscic, wiec jesli jest jakis mikro uszczerbek przy skorkach, wszystkie plyny wchodza pod to co sobie zrobiłeś. Wówczas odchodzi tylko to. Raz miałam akcje, na pompce od mydla zlamalam paznokcia, zrobionego. Zlamal sie mój paznokiec i to co na nim mialam. Bol taki ze szok.
Fajnie takie zrobione paznokcie wygladaja jesli ktos ma wyprawę, czasami wadza a czasami pomagaja w niektórych czynnościach. :D
GRADEK83
GRADEK83
  1 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zlamal sie mój paznokiec i to co na nim mialam. Bol taki ze szok

O cie pieron czasem jak coś mi się wbije pod paznokieć to boli a odrywanie to już nawet szkoda gadać masakra :D E ja bym nie chciał tak za duże ryzyko :/
Konto usunięte
Konto usunięte: w niektórych czynnościach

:ziober2: a no :P Głębiej można się dokopać
oam
oam
  1 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: O cie pieron czasem jak coś mi się wbije pod paznokieć to boli a odrywanie to już nawet szkoda gadać masakra :D E ja bym nie chciał tak za duże ryzyko :/
Kwestia wprawy. :D Gdzieś mam fotkę jakie zrobiłam sobie w czerwcu, krótkie miałam, specjalnie czekałam ze zrobieniem nowych (odrost był już kolosalny) żeby mi urosły. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: no :P Głębiej można się dokopać
Byś sie zdziwił.... :rotfl: XD
GRADEK83
GRADEK83
  2 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Byś sie zdziwił.... XD

Co przez nos można po oku się podrapać od drugiej strony ? :ziober2:

Eh poka tamte co miałaś porównany ... ekspert oceni d83dde0f
oam
oam
  2 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Co przez nos można po oku się podrapać od drugiej strony ?
Tego nie wiem, ale gdy laryngolog wsadzal mi szczypce długie na dwa palce, ryczalam jak bobr. 🤣 Wiec, wszystko jest mozliwe. 🤣
Konto usunięte
Konto usunięte: Eh poka tamte co miałaś porównany ... ekspert oceni
nic specjalnego, kolor na żywo jest taki hmm, no mi sie kojarzy z truskawka.
GRADEK83
GRADEK83
  3 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tego nie wiem, ale gdy laryngolog wsadzal mi szczypce długie na dwa palce, ryczalam jak bobr. 🤣 Wiec, wszystko jest mozliwe.

CO ty gadasz chyba Lobotomii ci nie robilid83dde28 czy problem z zatokami ?

Konto usunięte
Konto usunięte: nic specjalnego, kolor na żywo jest taki hmm, no mi sie kojarzy z truskawka.

Jak małe biedronki XD
oam
oam
  3 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: CO ty gadasz chyba Lobotomii ci nie robili czy problem z zatokami ?
Ja Ci dam lobotomie! XD Problem z zatokami:D
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak małe biedronki XD
Ha! Cos w tym jest. :D

I z takich krótkich zapuscilam sobie właśnie takie dlugasne. Robie sobie paznokcie sama od marca 2015roku ii jest to pierwsze manii ktorym sie normalnie jaram. Ciagle te paznokcie ogladam. :rotfl:
GRADEK83
GRADEK83
  3 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Robie sobie paznokcie sama od marca 2015roku ii jest to pierwsze manii ktorym sie normalnie jaram. Ciagle te paznokcie ogladam.

Czyli masz hobby fajnie :D Moja sąsiadka tym się zajmowała ale ostatecznie chyba dała sobie z tym spokój no albo okazyjnie robi koleżankom....
oam
oam
  4 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja sąsiadka tym się zajmowała ale ostatecznie chyba dała sobie z tym spokój no albo okazyjnie robi koleżankom....
Podziwiam każdego kto robi paznokcie innym, ja nie mam do tego cierpliwości pomimo, że bardzo to lubię. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli masz hobby fajnie :D
Nie wyobrażasz sobie jak mnie to relaksuje. Sama ze sobą na kilka godzin, bez ględzenia innych, muzyczka, a później satysfakcja: zrobiłam to sama i jest zajefajnie! d83dde04 A Ty przestałeś w końcu obgryzać paznokcie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.