Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  21 listopada 2013 (pierwszy post)
Plotki i Ploteczki

Zapraszam do dyskusji na tematy niezwiązane z Modą i urodą :)

d83ddc90 26142600 d83cdf34 26f5d83cdf78


Treść dowolna, najważniejsze, żeby była zgodna z zasadami.
Poprzedni temat plotkarski znajdziecie tutaj
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
FireAir
FireAir
  27 grudnia 2013

Flanelowa koszula, jasne jeansy, marynarka w kratkę. Najlepiej idź do ciuchlandu. :D

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 grudnia 2013

Jak wyżej, w h&m jest tego teraz najwięcej, przynajmniej na damskim dziale :)dzwony, różowa koszula i jakaś marynarka w kratę, włosy postawione do góry. Szkoda wydawać na to kasy, bo jedynie koszula by Ci się później przydała, poszukaj w szafie ojca i lumpeksach :)
nie mogę wrzucić zdjęcia, wpisz sobie w google budka suflera prl i w grafice pierwsze, drugie zdj, najlepiej to pokazuja :D

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
styka51
styka51
  27 grudnia 2013

Mój tata mówi, że w tych latach stylizowali się na Rocky'ego :D
Więc skórka, conwersy, kapelutek i:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 grudnia 2013

Mam już jakieś stare spodnie od dziadka na kant, których nigdy w życiu bym nie ubrał, są takie stare że trzeba było zamek WD-40 prysnąć bo zapieczony był :D

Atak na lumpa robie, jakieś flanelowe koszule itd no i wymyśliłem, że koszulę wsadzę do środka i zaczepie do spodni takie stare szelki jak gdzieś znajdę. Fajnie by było jeszcze jakąś czapkę jak rolnik.

H&M i inne sklepy też rozważałem, są po stówce takie swetry dla dziadków ale drugi raz ich nie ubiorę to szkoda kasy a dwa na imprezie ma być gorąco więc wolę koszulę jednak.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 grudnia 2013
styka51
styka51: Mój tata mówi, że w tych latach stylizowali się na Rocky'ego :D


A mój, że na Maliniaka :





HAHAHA też wymyślili Sylwka, w moim wieku to się Polsat ogląda a nie przebiera :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

styka51
styka51
  27 grudnia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A mój, że na Maliniaka :


No może mój młodszy, '66.. wiesz dupeczki wtedy na ten kapelusz wyrywał :lol: A na Maliniaka, to nie bardzo ;p

NuTiiiiii
NuTiiiiii: HAHAHA też wymyślili Sylwka, w moim wieku to się Polsat ogląda a nie przebiera


Się ciesz, ja nigdzie na Sylwka nie idę ;C
A też bym na jakąś przebieraną poszła.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 grudnia 2013
styka51
styka51: No może mój młodszy, '66.. wiesz dupeczki wtedy na ten kapelusz wyrywał A na Maliniaka, to nie bardzo ;p


Heh Twój tata w wieku mojej mamy, a mój ojciec 65 wiec młodzi :D
styka51
styka51: Się ciesz, ja nigdzie na Sylwka nie idę ;C A też bym na jakąś przebieraną poszła.


Nie no nie iść to mega piach, już wolałbym chyba iść do pracy niż siedzieć w chacie.

Tylko po co te przebieranki, nie można ot tak normalnie nachlać się jak świnie i paść 261d :DDD

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 grudnia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: PRL - alert Okej girls potrzebuję pomocy, motyw ze strojem na Sylwestra to moda PRLu - polećcie coś nie wiem z H&M, NY, Reserved (najlepiej z fotkami) lub linkami do ciuchów z tych sklepów (lub innych) w co mógłby się ubrać ...


Idz na calosc i troche zaszalej, przebierz sie za postać z kultowego "Poszukiwany poszukiwana" :ziober2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 grudnia 2013
LeonGrande
LeonGrande: dz na calosc i troche zaszalej, przebierz sie za postać z kultowego "Poszukiwany poszukiwana


To plan B po północy, gdy będę miał 2,5 w wydychanym :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 grudnia 2013

aż nie możliwe, wątek plotkarski i wszystkie baby poginęły :ziober2:
myślałem, że mnie ubierzeta ale sam muszą zadziałać, w reserved - 50% jakąś koszulinę znalazłem, może się nadać

http://www.reserved.com/pl/pl/man/oldseason/t-shirts/v7034-09x/basic-t-shirt

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  28 grudnia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: myślałem, że mnie ubierzeta ale sam muszą zadziałać, w reserved - 50% jakąś koszulinę znalazłem, może się nadać

Lumpy obskocz, tak jak dziewczyny radziły, to za 40zł będziesz miał cały strój - jak dla mnie najlepsze rozwiązanie jeżeli masz to zamiar ubrać tylko raz. Jeszcze zostanie Ci kasa na butelkę wody na drugi dzień jeśli zamierzasz mieć...

NuTiiiiii
NuTiiiiii: 2,5 w wydychanym :D

;)

A to moje propozycje:






Bawełniane koszulki z przeróżnych kolorowych skrawków materiału, z kołnierzykiem. Spodnie dzwony ze sztucznego błyszczącego materiału. Zmechacony beret i gruba kamizelka. "Szpiczasty" kołnierz koszuli wyłożony na za dużą marynarkę, która ma wielkie skórzane albo zamszowe łaty na łokciach. Spodnie z wysokim stanem. Włosy zaczesane do tyłu albo na bok, mocno wysmarowane jakimś żelem czy gumą (mają wyglądać na mokre).
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 grudnia 2013
Kiniowska
Kiniowska: Lumpy obskocz, tak jak dziewczyny radziły, to za 40zł będziesz miał cały strój - jak dla mnie najlepsze rozwiązanie jeżeli masz to zamiar ubrać tylko raz. Jeszcze zostanie Ci kasa na butelkę wody na drugi dzień jeśli zamierzasz mieć...

No brakuje mi tylko szelek i butów, kurde takie mokasyny byłyby idealne tylko kto w tym chodzi :D

Kiniowska
Kiniowska: "Szpiczasty" kołnierz koszuli wyłożony na za dużą marynarkę, która ma wielkie skórzane albo zamszowe łaty na łokciach.

O właśnie takie coś mam :D

Kiniowska
Kiniowska: Włosy zaczesane do tyłu albo na bok, mocno wysmarowane jakimś żelem czy gumą (mają wyglądać na mokre).

Kurde trochę włosy mam przykrótkie, ale żel i pianka myślę że zrobią robotę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FireAir
FireAir
  29 grudnia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: kurde takie mokasyny byłyby idealne tylko kto w tym chodzi :D

Na bazarach są, tanio można dostać w takich pudełkach z odpadkami. :D
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  29 grudnia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No brakuje mi tylko szelek i butów, kurde takie mokasyny byłyby idealne tylko kto w tym chodzi :D

Nie wiem, szczerze mówiąc, ale mogą się pojawić na wiejskich targach. Chociaż teraz sezon zimowy, to czy ja wiem... :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Na bazarach są, tanio można dostać w takich pudełkach z odpadkami. :D

O to to!!!
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kurde trochę włosy mam przykrótkie, ale żel i pianka myślę że zrobią robotę.

Żelem, będą bardziej wyglądać na mokre, a o to właśnie chodzi. Takie opcje tylko że jeszcze bardziej ulizane - te wyglądają na "zbyt puszyste":

(koleś spod 2.)

Zaczesz to jeszcze grzebieniem żeby było widać na włosach ślady po ząbkach z grzebienia i jesteś nie do pobicia. :rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Na bazarach są, tanio można dostać w takich pudełkach z odpadkami. :D

Przejdę się jutro na taki bazar jak do 3 dych to wezmę a potem oddam komuś.

Kiniowska
Kiniowska: Nie wiem, szczerze mówiąc, ale mogą się pojawić na wiejskich targach. Chociaż teraz sezon zimowy, to czy ja wiem... :D

Szelki już mam :w00t:
Jeszcze czapka od taty i brakuje tylko butów ..

Kiniowska
Kiniowska: Zaczesz to jeszcze grzebieniem żeby było widać na włosach ślady po ząbkach z grzebienia i jesteś nie do pobicia.

Jak to wygląda :rotfl:
Co to za moda była :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.