Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  21 listopada 2013 (pierwszy post)
Plotki i Ploteczki

Zapraszam do dyskusji na tematy niezwiązane z Modą i urodą :)

d83ddc90 26142600 d83cdf34 26f5d83cdf78


Treść dowolna, najważniejsze, żeby była zgodna z zasadami.
Poprzedni temat plotkarski znajdziecie tutaj
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
dongruppenowa
dongruppenowa
  28 listopada 2013
Kiniowska
Kiniowska: A do oczu niebieskich/szarych? Kreska w jakim kolorze?

Szczerze mówiąc sama nie wiem d83dde14
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc moje słabiaki:

ooo! jednak mam kiepską wyobraźnię, bo w życiu bym nie wpadła na to, że tak może wyglądać :) ładna, oryginalna :)
ClEPLA
ClEPLA
  28 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie przepadam za bloggerkami ogólnie i nie śledzę ich ale jak dla mnie ona jest taka śliczna a makijaże robi fantastyczne :D

na fejsie obserwuje multum wizazystek :rotfl:
dongruppenowa
dongruppenowa
  28 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: na fejsie obserwuje multum wizazystek

np. które? :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 listopada 2013
Prinz
Prinz: wg mnie to glupoty, ja jestem od antybiotykow suchy jak papier a ten bb to najlepsze co mialem.


Hmm... Ja nie mam typowo suchej skory - mam mieszana, ale w okolicach nosa to wlasnie taka sucha jak papier - i niestety wiekszosc podkladow to podkresla, mimo ze nie kupuje takich, do skory tlustej. Moj obecny z Misshy dawal przez jakis czas rade, ale kurcze zapycha :and: NIc, najwyzej wrzuce tego linka co podales do zakladek i najwyzej zamowie jezeli nie podpasuje mi ten, ktory wczesniej wsomniala mmaryjka (ale to dopiero przekonam sie w polowie grudnia, kiedy przyjdzie) :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Porozmawiam z nim w takim razie.


Powinnas :tak:
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 listopada 2013

Btw - dopisze jeszcze tylko, ze strasznie irytujacy jest ten brak avatara przy braku zdjecia, wrrr.

mirra20
mirra20
  28 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jezeli nie podpasuje mi ten, ktory wczesniej wsomniala mmaryjka (ale to dopiero przekonam sie w polowie grudnia, kiedy przyjdzie) :)

jak już będziesz go miała, to daj znać jak się sprawdza, bo też się nad nim zastanawiam ;)
Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: o totototot
:mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: ooo! jednak mam kiepską wyobraźnię, bo w życiu bym nie wpadła na to, że tak może wyglądać :) ładna, oryginalna :)
Ładnych kilka popołudni spędziłam na chodzeniu po lubelskich sklepach w poszukiwaniu czegoś odpowiedniego. Przy wymaganiach, które mniej więcej brzmiały tak: ciepła, wygodna, bez kaptura (!), do 350 zł i najważniejsze - nie żadna pikowanka z paskiem (!): chyba z 80 % kurtek/płaszczy w sklepach właśnie tak wygląda, już nie wiem który sezon z kolei (ja taką kupiłam 3 lata temu).
ClEPLA
ClEPLA
  28 listopada 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: np. które? :P

katosu
maxineczka
dominika budzynska
marzena tarasiewcz
grzee
carli bybel
promise tamang
monika butryn
karolina zientek
lauren curtis
19an92
Andreia Yashida
wyzej wymieniona alina
Anna-Cudna
my addiction
red lipstick monster
z tych ktore najczesciej cos publikuja to te nie wszystkie sa zawodowymi ale swietnie wychodzi im wizaz :)
madzia2143
madzia2143
  28 listopada 2013

ja bardzo lubię Katosu : ) zawsze ma świetne makijaże, krok po kroku - jedyny taki demotywator to fakt że używa głównie kosmetyków z górnej półki, ale staram się szukać zamienników na moją kieszeń. Ja sama uwielbiam robić makijaże, jestem zawsze wykorzystywana przez moje koleżanki, ale mnie to nie drażni bo wtedy się nawet relaksuję ;P

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jak już będziesz go miała, to daj znać jak się sprawdza, bo też się nad nim zastanawiam ;)


ok :)
ClEPLA
ClEPLA
  29 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: edyny taki demotywator to fakt że używa głównie kosmetyków z górnej półki

no wlasnie ale co robic jak dostaja testery ;x
Konto usunięte
Konto usunięte: staram się szukać zamienników na moją kieszeń

widzialam zamiennik NAKED2 jako paletka MUA to nie moge MUA dostac :rotfl:
madzia2143
madzia2143
  1 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie ale co robic jak dostaja testery ;x

one już są generalnie tak sławne, że dostają chyba już pełne produkty ;P zresztą widząc wypowiedzi dziewczyn z naszego forum, które używają drogich kosmetyków i mogą się o nich wypowiedzieć to faktycznie nie wszystkie są warte swojej ceny. Dobrze, że mamy tu takie osoby, zawsze mogą coś doradzić by nie kupić bubla : )
ClEPLA
ClEPLA
  1 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: one już są generalnie tak sławne, że dostają chyba już pełne produkty ;P

no tak o o mi chodzilo :jezyk2:
styka51
styka51
  3 grudnia 2013

Pytanie:
Dla faceta na zimę, lepsze buty Cata czy Timberlanda? O jakość chodzi...

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  3 grudnia 2013
styka51
styka51: Pytanie: Dla faceta na zimę, lepsze buty Cata czy Timberlanda? O jakość chodzi...


Obydwie marki. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.