Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  21 listopada 2013 (pierwszy post)
Plotki i Ploteczki

Zapraszam do dyskusji na tematy niezwiązane z Modą i urodą :)

d83ddc90 26142600 d83cdf34 26f5d83cdf78


Treść dowolna, najważniejsze, żeby była zgodna z zasadami.
Poprzedni temat plotkarski znajdziecie tutaj
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy Ty i tak już masz wizerunek "równego gościa", który za kołnierz nie wylewa, no weeeź :D Jak nie tu to chociaż na priv mi i

Kuva nie wiedziałem, że jestem spostrzegany jako chlor imprezowicz :rotfl:
jak to się mówi ? ... aha FOch :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  6 stycznia 2014

Nuti, alkoholiku , wrzucaj zdjęcie a nie krecisz :mrgreen:

pijana
pijana
  6 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale czyja to wina, nasza :(

Sad but true :x
Konto usunięte
Konto usunięte: zamawiała któraś kiedyś kosmetyki z drogerii intternetowej 'kosmetyki z ameryki'? Ceny są O WIELE niższe i zastanawiam się, czy to nie bubel jakiś.

Zamawiałam, co prawda nie ze strony, ale na Allegro :) Możesz zamawiać śmiało. Mam kilka kodów rabatowych na stronę, co prawda jedynie jakieś 3-5% ale zawsze coś, więc jak będziesz zamawiała to zgłoś się do mnie, podam Ci :*
madzia2143
madzia2143
  6 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jakieś 3-5% ale zawsze coś, więc jak będziesz zamawiała to zgłoś się do mnie, podam Ci :*

ooo :D:D super, odezwę się jak coś :) bo kurczę przeglądałam i to co chciałam zamówić nie było w tych odcieniach co chcę ;/ i to jest minus tej stronki, że nie mają pełnej gamy kolorystycznej, chyba że coś przeoczyłam..
Paulinessa
Paulinessa
  7 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Sad but true :x


Bo pojawi się coś w grupie naszej na fb i jakoś wszyscy są xD
madzia2143
madzia2143
  7 stycznia 2014

ale proszę tego nie publikować jeśli chodzi o mnie! :)

Paulinessa
Paulinessa
  7 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ale proszę tego nie publikować jeśli chodzi o mnie! :)


bez obaw, nie jestem upośledzona
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nuti, alkoholiku , wrzucaj zdjęcie a nie krecisz

Za żadne skarby wy zboczone babki :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  8 stycznia 2014

@Paulinessa
Mogłabyś wstawić zdjęcie swoich botków, które masz na ostatnim swoim outficie (czerwona góra, czarny dół) w temacie z outfitami?
Pytam bo chyba mamy takie same... :D Trochę za słabo widać i nie jestem pewna. :D

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Za żadne skarby wy zboczone babki


Jakie zboczone, nikt tu o nagie zdjecia nie wola :mrgreen:
Paulinessa
Paulinessa
  8 stycznia 2014
Kiniowska
Kiniowska: Mogłabyś wstawić zdjęcie swoich botków, które masz na ostatnim swoim outficie (czerwona góra, czarny dół) w temacie z outfitami? Pytam bo chyba mamy takie same... :D Trochę za słabo widać i nie jestem pewna. :D


Zła jakość zdjęcia, ale niech będzie :D CCC, Jennifer&Jennifer (swoją drogą, jedyna ich kolekcja jaka mi się kiedykolwiek podobała).

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  8 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Zła jakość zdjęcia, ale niech będzie :D CCC, Jennifer&Jennifer (swoją drogą, jedyna ich kolekcja jaka mi się kiedykolwiek podobała).


Dobra jakość! :P Dziękuję. :)
Mamy inne. :( Jednak bardzo podobne! Te "wejścia" na sznurówki to u mnie srebrne metalowe kółka i chyba odrobinę węższa i wyższa cholewka. :)
Paulinessa
Paulinessa
  8 stycznia 2014
Kiniowska
Kiniowska: Mamy inne. :( Jednak bardzo podobne! Te "wejścia" na sznurówki to u mnie srebrne metalowe kółka i chyba odrobinę węższa i wyższa cholewka. :)


Czyli też masz ładne :mrgreen:
Mnie to ogólnie ostatnio ciężko buty kupić, mało co mi się podoba, nienawidzę kozaków, nie założę też niebotycznych obcasów w zimie (pomijając fakt, że nie ma teraz zimy;D), no i oczywiście nie stać mnie na buty za kilka stów ;/
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  8 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli też masz ładne


Oczywiście! :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie to ogólnie ostatnio ciężko buty kupić, mało co mi się podoba, nienawidzę kozaków, nie założę też niebotycznych obcasów w zimie (pomijając fakt, że nie ma teraz zimy;D), no i oczywiście nie stać mnie na buty za kilka stów ;/


Tak też było ze mną. :) Z początkiem "zimy" miałam plan, żeby zakupić sobie długie proste czarne kozaki na niewysokim obcasie/koturnie. No i oczywiście na planach się skończyło. :D Szybko zweryfikowałam założenia i skończyłam z takimi butami, a nie innymi. Jeżeli aura ma być taka jaka jest, to nic mi w nich nie odmarznie i nie rozbiję sobie tyłka na lodzie. :) A jak matce naturze zamarzy się sypnąć śniegiem, to mam inne buty do brnięcia przez zaspy. :D
pijana
pijana
  9 stycznia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Za żadne skarby wy zboczone babki

Tyle pomocy otrzymałeś na forum i nawet jpga nie zapostujesz?! Ooooooo nie, MiU Ci tego nie wybaczy i nie zapomni! NEVER! :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.