Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  21 listopada 2013 (pierwszy post)
Plotki i Ploteczki

Zapraszam do dyskusji na tematy niezwiązane z Modą i urodą :)

d83ddc90 26142600 d83cdf34 26f5d83cdf78


Treść dowolna, najważniejsze, żeby była zgodna z zasadami.
Poprzedni temat plotkarski znajdziecie tutaj
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
mmaryja
mmaryja
  23 marca 2015
massacre
massacre:

o rany
jak się miewasz?
a inni 'starzy' ludzie?
Rosiczka
Rosiczka
  18 kwietnia 2015

Dziewczyny ja mam do was pytanie odnośnie rozjaśniania włosów, ale metodą mało inwazyjną, czyli bez użycia farby/rozjaśniacza.
Jakiś czas temu kupiłam sobie żel rozjaśniający:

I niby jakieś efekty są, nawet mi się podoba. Ale chce czegoś więcej. Może którą z was zna coś podobnego i/lub używała i rzeczywiście to coś dało? Będę wdzięczna za jakieś odpowiedzi :)

MartaKarina
MartaKarina
  18 kwietnia 2015
Rosiczka
Rosiczka: Dziewczyny ja mam do was pytanie odnośnie rozjaśniania włosów, ale metodą mało inwazyjną, czyli bez użycia farby/rozjaśniacza. Jakiś czas temu kupiłam sobie żel rozjaśniający:I niby jakieś efekty są, nawet mi się podoba. Ale chce czegoś więcej. Może którą z was zna coś podobnego i/lub używała i rzeczywiście to coś dało? Będę wdzięczna za jakieś odpowiedzi :)


Ja się nigdy w coś takiego nie bawiłam, ale wydaje mi się, że możesz spróbować tym kremem z l'oreala, możesz sobie wybrać odcień jaki chcesz, ale on jest chyba do 20 myć, potem się zmywa, i nie zawiera amoniaku tak jak farba, więc nie niszczy włosów.
MartaKarina
MartaKarina
  18 kwietnia 2015

albo po prostu poczekaj, jeszcze trochę i będzie lato, blond włosy zazwyczaj od słońca same się rozjaśniają o kilka tonów
ja mam zimą ciemny blond, a latem prawie platyna, tym bardziej w promieniach słońca, ale nie tylko.

Rosiczka
Rosiczka
  19 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zawiera amoniaku tak jak farba, więc nie niszczy włosów.


no właśnie zależy mi na tym, dlatego nie farbuje zwykłą farbą...
Konto usunięte
Konto usunięte: albo po prostu poczekaj, jeszcze trochę i będzie lato, blond włosy zazwyczaj od słońca same się rozjaśniają o kilka tonów ja mam zimą ciemny blond, a latem prawie platyna, tym bardziej w promieniach słońca, ale nie tylko.


Ale ja chcę już, teraz :w00t:
Konto usunięte
Konto usunięte: możesz spróbować tym kremem z l'oreala, możesz sobie wybrać odcień jaki chcesz, ale on jest chyba do 20 myć, potem się zmywa,


a o tym nie słyszałam, wypróbuje :>
dynaminka
dynaminka
  22 sierpnia 2015

nie plotkujecie już?

Psyko
Psyko
  22 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: nie plotkujecie już?


Oj raczeju nie plotkują ostatnia wypowieć z kwietnia;]
styka51
styka51
  17 grudnia 2015

Bieda na forumie.d83dde13

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  19 grudnia 2015

ostrzegam , kallos keratin , nienawidzę nabawiłam się łupieżu :zly:

Pure4
Pure4
  4 kwietnia 2016
wziac
wziac: ostrzegam , kallos keratin , nienawidzę nabawiłam się łupieżu

O kurdę, to ja słyszałam same dobre opinie na jego temat. :-x
JuliaMroczek
JuliaMroczek
  17 listopada 2016

Nie znam ale dobrze jest wiedzieć.

Co do kosmetyków to jestem osobiście zachwycona serum na cellulit Vialise. Nigdy nie sądziłam,, że kosmetyk może coś zdziałać w tym kierunku ponieważ stosowałam wiele innych kosmetyków i żaden z nich nie radził sobie skutecznie z cellulitem To serum jest jednak inne. Rzeczywiście zmniejsza objawy cellulitu. Skóra jest o wiele gładsza, prezentuje się lepiej. I to po miesiącu (oczywiscie wspomagałam się ćwiczenami jak i się nie obżerałam).

BosoTancze
BosoTancze
  20 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam ale dobrze jest wiedzieć. Co do kosmetyków to jestem osobiście zachwycona serum na cellulit Vialise. Nigdy nie sądziłam,, że kosmetyk może coś zdziałać w tym kierunku ponieważ stosowałam wiele innych kosmetyków i żaden z nich nie radził sobie skutecznie z cellulitem To serum jest jednak inne. Rzeczywiście zmniejsza objawy cellulitu. Skóra jest o wiele gładsza, prezentuje się lepiej. I to po miesiącu (oczywiscie wspomagałam się ćwiczenami jak i się nie obżerałam).


Drogie Panie!
Na cellulit polecam przede wszystkim peeling! Najlepiej z kawy :)
Przeważnie wykonuję go sama :) Fusy z kawy + olejek arganowy (może być ze słodkich migdałów, kokosowy itp.) + cynamon :)
Owy peeling skutecznie usuwa stary naskórek, poprawia krążenie krwi oraz nasz nastrój! Skóra jest niesamowicie gładka!
Dla zabieganych pań polecam peelingi body boom :)
BosoTancze
BosoTancze
  20 stycznia 2017
wziac
wziac: ostrzegam , kallos keratin , nienawidzę nabawiłam się łupieżu


Odżywka z Kallosa świetnie nadaję się ale jako baza do zrobienia sobie samemu odżywki, jednak i tak nie polecam ponieważ zawiera dwa złe alkohole, które znajdują się na końcu składu.
Osobiście używałam tej z kawioru i niestety efekty nie były powalające...
Może wypróbuj coś z serii Planeta Organica albo Eco Lab? :)
karolina11022409
Posty: 2 (po ~436 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
wpis jest ukryty
LUSTRO
LUSTRO
  8 stycznia 2018

Nic nie przeczytałem ale fajnie się czyta.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.