Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  27 czerwca 2013 (pierwszy post)
Makijaże, tricki, porady, zapytania


Śmiało piszcie o:
* kolorowych kosmetykach,
* sztuce malowania i trickach;
* sposobach na modelowanie twarzy;
* nowościach na rynku;
* modnych kolorach;
* makijażach znanych osób;
* akcesoriach do malowania;
* itp.

Zachęcamy również do dzielenia się zdjęciami Waszych makijaży.

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  1 lipca 2013

Jak się ma idealne brwi, a najlepiej takie mega gęste, z których można wycudować prawie każdy kształt, to nie ma konieczności ich malowania.
Oczywiście żadna dziewczyna nie powinna używać czarnej kredki, grafitowa, brąz, czy ciemnobrązowa okej.
Czarny nie nadaje się na brwi, kolor ten jest bardzo widoczny, jest nienaturalny i mocno postarza...

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
ZlMNA
ZlMNA
  1 lipca 2013
Ela
Ela: żadna dziewczyna nie powinna używać czarnej kredki

typ urody zima może
ZlMNA
ZlMNA
  1 lipca 2013
Ela
Ela: żadna dziewczyna nie powinna używać czarnej kredki

typ urody zima może
escapetoparadise
escapetoparadise
  1 lipca 2013

z tą brązową to bym polemizowała bo jak z nią ktoś przesadzi to wygląda to gorzej niż jakby zrobił je lekko czarną. Podkreślam słowo lekko tzn nie zrobić kreski przez całą długość :P

ZlMNA
ZlMNA
  1 lipca 2013

jsa uzywalam brazu i jakos strasznie nie wygladalam , a Ty @escapetoparadise jak dla mnie masz za cienkie i zly kszatlt ;< ale tylko moim zdaniem

escapetoparadise
escapetoparadise
  1 lipca 2013

napisałam: jeśli ktoś z nią przesadzi, jeśli robisz lekko nią to wygląda to fajnie ale znam osoby które cały kształt brwi zamalowują tym brązem i to jeszcze jakimś dziwnym kolorem i to wygląda okropnie.
Ja mam z natury cienkie brwi zresztą jak wszystkie kobiety w mojej rodzinie i nic na to nie poradzę że tylko taki jak mam kształt teraz w miarę u mnie wygląda bo tylko tak jak mam je zostawione są w miarę gęste a niżej rosły mi już tylko pojedyńcze włoski.

ZlMNA
ZlMNA
  1 lipca 2013

wszpolczucia jestem przyzwyczajona do wlasnego ksztaltu:tak:

escapetoparadise
escapetoparadise
  1 lipca 2013

wiesz ja i tak się ciesze że mam brwi odziedziczone po rodzinie mamy bo w taty rodzinie wszystkie kobiety mają bardzo grube i krzaczaste a do tego rosną im też nad nosem więc mam mniejsze zło :)

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  2 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: bo w taty rodzinie wszystkie kobiety mają bardzo grube i krzaczaste

Z takich brwi można wycudować fajne łuki :) I jak lataja we wszystkie strony to wystarczy użyć lakieru do włosów [tak lakieru!] na starą szczoteczkę od tuszu. Zaczesać w odpowiednim kierunku i będą idealne. Na pewno wyjdą piękniejsze od tych osób co mają ich mniej i są rzadkie.

Konto usunięte
Konto usunięte: do tego rosną im też nad nosem

to już wina hormonów. Możliwe, że genetyka w tym pomaga, warto jednak zrobić badania jak sie ma taki problem.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  9 lipca 2013

To ja może zacznę.
Jakiej firmy używacie pędzli do makijażu? Polecanie, nie polecacie?

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
agoosiaaa
agoosiaaa
  9 lipca 2013
Ela
Ela: Jakiej firmy używacie pędzli do makijażu? Polecanie, nie polecacie?


Eco tools (polecam, bardzo fajne sa, mam juz chyba z rok a dalej wygladaja jak nowe).
ruby &mile (czy cos w ten desen) - nie polecam pedzla do pudru, leci z niego wlosie.
mam tez jakies nonejmy ale to do cieni, kiepskawe sa ale do cieni wyrabiaja, w ogole musze uzupelnic kolekcje pedzli o jakies nowe.
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  9 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Eco tools (polecam, bardzo fajne sa, mam juz chyba z rok a dalej wygladaja jak nowe).

to te co można kupić w rossmanie? Ekologiczne itd?
zaraz wygoogule, bo od kilku tygodniu szukałam i wybór padł na Hakuro ;)
Teraz czekam na przesyłkę.

Mam jeden do rocierania z Inglota, nie najgorszy, poczekam na z Hakuro i porównam.
Ogólnie Inglot nie zachwycił mnie, ich baza przegrywa na moich powiekach np. tą z... avonu. xD
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.