Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  27 czerwca 2013 (pierwszy post)
Makijaże, tricki, porady, zapytania


Śmiało piszcie o:
* kolorowych kosmetykach,
* sztuce malowania i trickach;
* sposobach na modelowanie twarzy;
* nowościach na rynku;
* modnych kolorach;
* makijażach znanych osób;
* akcesoriach do malowania;
* itp.

Zachęcamy również do dzielenia się zdjęciami Waszych makijaży.

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
ZlMNA
ZlMNA
  27 czerwca 2013

Malować się lubię ale za bardzo nie umiem :zabawa:
ale uwielbiam coś takiego , i mocne i naturalne ale w makijażu bardzo dużą uwagę zwracam na brwi ( moje zboczenie )











Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  27 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ale uwielbiam coś takiego , i mocne i naturalne ale w makijażu bardzo dużą uwagę zwracam na brwi ( moje zboczenie )

Świetne, efektowne na jakieś wyjścia, czy specjalne okazję :)
Co do brwi, są bardzoo ważne. Dobrze zaakcentowane podkreślają naszą urodę. Potrafią zmniejszyć bądź zwiększyć optycznie oko.
Teraz najmodniejsze są te zbliżone do naturalnych, usuwamy tylko nadmiar.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
ZlMNA
ZlMNA
  27 czerwca 2013
Ela
Ela: Świetne, efektowne na jakieś wyjścia, czy specjalne okazję :)

ja na codzien bym tak chodziła d83dde0d
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja na codzien bym tak chodziła

Wiesz jak sie ma pracę, w której nie trzeba być ubranym biznesowo to czemu nie ;)
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 662
esquilo
  28 czerwca 2013

Propozycje zacne. :-)
Ja akurat preferuję makijaż dający efekt naturalnego wyglądu, ale też są specjalne okazje, wtedy trochę zaszaleję.

Podoba mi się, ale nie odważyłabym się chyba - no i nie umiem wyczyniać takich cudów na swojej powiece.

A co sądzicie o makijażu, w którym występują dodatkowe zdobienia, tak, jak poniżej?

Moja koleżanka specjalizuje się w tym, jednak nie pozwoliła mi wkleić swojego foto. :and:


:zakochany:

Co tu dużo pisać, makijaż to prawdziwa sztuka.

ZlMNA
ZlMNA
  28 czerwca 2013
Ela
Ela: Wiesz jak sie ma pracę, w której nie trzeba być ubranym biznesowo to czemu nie ;)

nie wiem,nie pracuję :C
ale np. w szkole nikt nigdy nie zwracał uwagi na makijaż osób d83dde0c
KrolowaHyde
KrolowaHyde
  28 czerwca 2013
esquilo
esquilo: Moja koleżanka specjalizuje się w tym, jednak nie pozwoliła mi wkleić swojego foto.


Ładne, ale tylko na zdjęciach, wyjść tak gdziekolwiek, nawet na jakieś okazje typu ślub, to mocna przesada...
Ten trzeci w porządku, ale piszę o dwóch pierwszych.

__
a co do tematu, niestety się niczym nie podzielę, bo nie umiem się malować- mój codzienny makijaż to tusz i czarna kredka, nie znam się też na kosmetykach d83dde12
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 662
esquilo
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ładne, ale tylko na zdjęciach, wyjść tak gdziekolwiek, nawet na jakieś okazje typu ślub, to mocna przesada

Mi tam, na kimś się podoba :-_ i na zdjęciach, sama bym się nie odważyła.
Jak pisałam, koleżanka się w tym specjalizuje, ale większe miasto, nowe trendy... W sumie, nie lubię być , aż tak krzykliwa. ;x

Konto usunięte
Konto usunięte: en trzeci w porządku


Konto usunięte
Konto usunięte: Ten trzeci w porządku

Konto usunięte
Konto usunięte: mój codzienny makijaż to tusz i czarna kredka

d83dde09
nynys90
nynys90
  28 czerwca 2013

Uwielbiam zabawę makijażem i w sumie zawód mnie do tego zobowiązuje ;) I uważam że podkreślone brwi to podstawa nadają one charakter całej twarzy. Malowałam ostatnio Pannę młodą która nie chciała się zgodzić na zarysowanie brwi . Aż w końcu ją do tego przymusiłam ;) Bo za makijaże klientek odpowiadam swoim nazwiskiem a po godzinie się kobieta przekonała i była zadowolona:)

KrolowaHyde
KrolowaHyde
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Malowałam ostatnio Pannę młodą która nie chciała się zgodzić na zarysowanie brwi


w sumie nie dziwię się, namalowane brwi, podrysowane, podrasowane, podkolorowane, cokolwiek- wyglądają okropnie..
esquilo
esquilo: Mi tam, na kimś się podoba :-_ i na zdjęciach, sama bym się nie odważyła. Jak pisałam, koleżanka się w tym specjalizuje, ale większe miasto, nowe trendy... W sumie, nie lubię być , aż tak krzykliwa. ;x


miasto miastem, moda modą, ale dla mnie to wygląda po prostu kiczowato. dlatego na zdjęciach ok, ale tylko i wyłącznie :)
ZlMNA
ZlMNA
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie nie dziwię się, namalowane brwi, podrysowane, podrasowane, podkolorowane, cokolwiek- wyglądają okropnie..

czyli wygladam jak cwel?:D
nynys90
nynys90
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie nie dziwię się, namalowane brwi, podrysowane, podrasowane, podkolorowane, cokolwiek- wyglądają okropnie..


To jak wg Ciebie wyglądają brwi w kolorze jasny blond u fajnie opalonej dziewczyny z pięknie pomalowanym okiem?
nynys90
nynys90
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli wygladam jak cwel?:D


Nie przejmuj się ja też;p
KrolowaHyde
KrolowaHyde
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli wygladam jak cwel?:D


nie wiem, nie widziałam, ciężko ocenić. może nie jak cwel, po prostu dla mnie to wygląda tak z lekka karykaturalnie, ale nie chcę się wypowiadać za ogół :) jeżeli Tobie się tak podoba i dobrze się tak czujesz, to chyba ok.
Konto usunięte
Konto usunięte: To jak wg Ciebie wyglądają brwi w kolorze jasny blond u fajnie opalonej dziewczyny z pięknie pomalowanym okiem?


nie wiem, rzadko spotykam ludzi z bardzo jasnymi brwiami, ALE miałam taką koleżankę w gimnazjum. pomijając to, że była brzydka, uważam, że skoro ktoś ma jasne brwi to najwyraźniej takie mu pasują, a nie ciemne i po co na siłę ingerować w naturę?



nie wydaje mi się, żeby ona wyglądała źle, a jest blondynką z jasnymi brwiami i oczyma, skóry też nie ma bladej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.