Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  27 czerwca 2013 (pierwszy post)
Makijaże, tricki, porady, zapytania


Śmiało piszcie o:
* kolorowych kosmetykach,
* sztuce malowania i trickach;
* sposobach na modelowanie twarzy;
* nowościach na rynku;
* modnych kolorach;
* makijażach znanych osób;
* akcesoriach do malowania;
* itp.

Zachęcamy również do dzielenia się zdjęciami Waszych makijaży.

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
nynys90
nynys90
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, rzadko spotykam ludzi z bardzo jasnymi brwiami, ALE miałam taką koleżankę w gimnazjum. pomijając to, że była brzydka, uważam, że skoro ktoś ma jasne brwi to najwyraźniej takie mu pasują, a nie ciemne i po co na siłę ingerować w naturę?

Tylko weź pod uwagę że skoro wyznajesz że naturalna uroda jest najlepsza to zdj tej panienki do tego nie pasuje ;) Po 1 wygląda na to ze włosy ma farbowane a po 2 może jestem wariatką i mama omamy ale wydaje mi się że ma przeciągnięte lekko cieniem brwi
KrolowaHyde
KrolowaHyde
  28 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko weź pod uwagę że skoro wyznajesz że naturalna uroda jest najlepsza to zdj tej panienki do tego nie pasuje ;)


Nie twierdzę tak, bo sama rzadko kiedy wychodzę z domu bez makijażu i co gorsza nie lubię się pokazywać ludziom bez, ale trzeba znać umiar, a ja nie wyobrażam sobie mieć namalowane brwi i martwić się, czy nie daj Boże nie spadnie deszcz i brwi mi nie spłyną po twarzy.
I owszem, pasuje do niej, bo ona ma makijaż, ale wygląda naturalnie, a nie jak przerysowana lalka :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Po 1 wygląda na to ze włosy ma farbowane a po 2 może jestem wariatką i mama omamy ale wydaje mi się że ma przeciągnięte lekko cieniem brwi


na podst. zdjęcia ciężko ocenić, czy ma poprawione brwi, ale wyglądają na naturalne.nie pomyślałabym, że te brwi mogą być czymkolwiek poprawione
mmaryja
mmaryja
  28 czerwca 2013

ale chyba mylicie pojęcia. podkreślone brwi to nie znaczy od razu namalowane/domalowane:and:
popadacie ze skrajności w skrajność.
ja sobie nie wyobrażam, że ktoś sobie farbuje włosy na diametralnie jaśniejszy kolor i zostawia przy tym czarne brwi:wtf:

ZlMNA
ZlMNA
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przejmuj się ja też;p

jak dobrze nie być samej :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, nie widziałam, ciężko ocenić. może nie jak cwel, po prostu dla mnie to wygląda tak z lekka karykaturalnie, ale nie chcę się wypowiadać za ogół :) jeżeli Tobie się tak podoba i dobrze się tak czujesz, to chyba ok.

mam brwi rzadki a włoski długie co mnie denerwuje zawsze maluję brwi
KrolowaHyde
KrolowaHyde
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ale chyba mylicie pojęcia. podkreślone brwi to nie znaczy od razu namalowane/domalowane

wiem, że to nie to samo, ale dla mnie to prawie to samo. może jestem ograniczona, nie jestem kosmetyczką, nie znam się na makijażach, ale malowanie brwi jakkolwiek to dla mnie lekka przesada. o brwi można zadbać inaczej, wystarczy je dobrze wyregulować. możliwe, że moja odraza do malowania brwi bierze się z widoku dziewczyn na ulicy, które mają czarną kreskę w miejscu swoich naturalnych brwi i to mnie obrzydza, bo inaczej tego nie umiem nazwać
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sobie nie wyobrażam, że ktoś sobie farbuje włosy na diametralnie jaśniejszy kolor i zostawia przy tym czarne brwi


ja mam naturalnie taki kontrast między brwiami i włosami, i jakoś żyję;)
poza tym henna wydaje się lepszym rozwiązaniem, przynajmniej jest permanentna i nie spłynie podczas upału czy w czasie deszczu. o ile oczywiście też ktoś nie przesadzi z kolorem który mu kompletnie nie współgra z urodą, bo widuję też na ulicy starsze babki z nieumiejętnie zrobioną henną która odznacza się tak samo jak namalowane brwi, ale to swoją drogą.
mmaryja
mmaryja
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, że to nie to samo, ale dla mnie to prawie to samo.

to nie ma w ogóle o czym dyskutować
mmaryja
mmaryja
  28 czerwca 2013

swoją drogą efekty 'domalowania' brwi i to wcale nie wygląda profesjonalnie, a efekt i tak jest w miarę w porządku
http://megiandi.blogspot.com/2013/06/aqua-brow.html
szczególnie tu u tej dziewczyny:
http://glamourlovemakeup.blogspot.com/2013/05/make-up-for-ever-aqua-brow-farbka-do.html

mmaryja
mmaryja
  28 czerwca 2013

+ jeszcze film, gdzie efekt jest już z serii WOW
http://www.youtube.com/watch?v=KJBAx3TaOd0

ZlMNA
ZlMNA
  28 czerwca 2013

uwielbiam jej filmiki :)

ZlMNA
ZlMNA
  28 czerwca 2013


z racji że lubię mocny makijaż lubię także ciemne brwi
nie uważam żebym wyglądała jak nie wiem jak
by przykuwać szczególną uwagę do siebie .
mmaryja
mmaryja
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie uważam żebym wyglądała jak nie wiem jak


jeśli masz na głowie platyne to tak, ale jeśli masz adekwatny kolor brwi do włosów to ok.
ZlMNA
ZlMNA
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli masz na głowie platyne to tak, ale jeśli masz adekwatny kolor brwi do włosów to ok.

badzo ciemny brąz
pijana
pijana
  28 czerwca 2013

Za młodu popełniałam błąd braku podkreślonych brwi, ale wtedy nie było trendu na brwi a la Cara Delevingne i dopiero po jakimś czasie wpadłam na to, by je przyciemniać cieniem. Teraz już nie wyobrażam sobie tego nie robić.

ZlMNA
ZlMNA
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dopiero po jakimś czasie wpadłam na to, by je przyciemniać cieniem. Teraz już nie wyobrażam sobie tego nie robić.

d83ddc4d
escapetoparadise
escapetoparadise
  1 lipca 2013

Dobrą metoda przyciemniania brwi jest też lekkie przeciągnięcie ich szczoteczką od tuszu do rzęs ale musi być na niej naprawdę mała jego ilość, ja mam jeden taki tusz który jest bardzo suchy przez to nie daje mocnego koloru i brwi wyglądają naturalnie.

co do tych kolorowych cieni na początku tematu super wygląda to latem na jakieś wieczorne wyjście ale trzeba wziąć poprawkę na wszystkie te obrazki zamieszczane z takim makijażem w internecie bo są to zdjęcia photoshop-owane a w kolorach duże znaczenie gra światło i taki makijaż na nas może wyglądać okropnie. Lub z bliska może nas zachwycać ale osoby patrzące na nas z drugiego końca pokoju mogą mieć wrażenie jakbyśmy miały podbite oczy:P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.