TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  11 listopada 2012 (pierwszy post)

Po długich poszukiwaniach postanowiłam sięgnąć po poradę tutaj.
Od długiego już czasu szukam pokładu który jest super kryjacy- bez skutku.
Mam cerę normalna z tłusta strefa T, czasem coś mi tu i tam wyskoczy.

Jakie pokłady proponujecie?

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 listopada 2012

*no nie bo
znaki

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  13 listopada 2012

ja tam po prostu używam kosmetyki bo lubię i tyle ;) dopijam herbatke i ide sobie położyć tynk :lol:

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 listopada 2012
massacre
massacre: Revlon Colorstay do cery suchej nie robi maski o ile za dużo sie go nie nałoży. A z jego butelka łatwo przedawkować ;D jak od razu polozysz dużą ilość to masz efekt maski gwarantowany. Jeśli jednak budujesz krycie stopniowo warstwami, powinno być wszystko w porządku - o ile tych warstw nie ma za dużo. Nie lubie jego zapachu - śmierdzi jak farba olejna.

ja go nie znam :) mi o nim nauczycielka w szkole mówiła :) każdy podkład gdy się go za dużo nałoży to zrobi maskę, choćby tak lekki jak np affinitone :tak:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 listopada 2012

Z niektórymi cieżko maskę zrobić :) choćby z tymi lżejszymi z Lancôme
Z Revlonem bardzo łatwo.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryja
mmaryja
  14 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W dzisiejszych czasach podkłady mają takie składy, że nie ma żadnego ograniczenia tlenu

dawno nie słyszałam większej bzdury
mmaryja
mmaryja
  14 listopada 2012

i jeszcze taka ciekawostka, im jaśniejsze odcienie tym gorsze składniki;)
pijana, łączę się w bólu:and:

pijana
pijana
  14 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: i jeszcze taka ciekawostka, im jaśniejsze odcienie tym gorsze składniki;) pijana, łączę się w bólu

No co Ty mówisz ? Masakra jakaś...

Asia, opinie mówiły prawdę, nie jest trwały ten "Idol" :zonk: Wygląda idealnie, ale krótko - pomijam fakt, że na mojej twarzy nic się długo nie trzyma, ale Colorstay jednak przebija pod tym względem Lancome... Ja chyba nigdy nie znajdę idealnego podkładu, bardzo jasnego, kryjącego i długo się utrzymującego :zonk: Double Wear wszystkie są za ciemne, przecież nie zacznę nakładać samoopalacza na ryj :and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 listopada 2012

@Pijana
A nie mowilam ;) :jezyk2:
Spróbuj Lancôme Photogénic, ale tez raczej nie bedzie dłużej trzymać niż Revlon :and:
A z Maca żaden odcień Ci nie pasuje? Studio Fix chyba ma najbardziej zbliżony efekt do colour stay.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  14 listopada 2012
massacre
massacre: @Pijana A nie mowilam ;) Spróbuj Lancôme Photogénic, ale tez raczej nie bedzie dłużej trzymać niż Revlon A z Maca żaden odcień Ci nie pasuje? Studio Fix chyba ma najbardziej zbliżony efekt do colour stay.

Prinzowi wytrzymał nawet kąpiel w rzece, a u mnie dupa xd Jak byłam w MAC-u z rok temu to nie było nic jasnego, może teraz się poprawiło, ale do najbliższego mam 120 km, więc prędko się nie przekonam
mmaryja
mmaryja
  14 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

a to masz tłustą skórę czy z jakiego powodu są takie nietrwałe?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 listopada 2012

@pijana
Ty sie Prinza nie słuchaj bo to dziecko tez mi chciało ten podklad wcisnąć. Może być gejem, ale to dalej facet - podklad bedzie inaczej na nim "leżał".
Jesteśmy innego gatunku. Zmarłych tez sie czym innym maluje, nie żebym porównywała :ninja: :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  14 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a to masz tłustą skórę czy z jakiego powodu są takie nietrwałe?

Mam mieszaną, policzki suche, na nich podkład się trzyma najdłużej, ale też bez szaleństw... Muszę wrócić do pudru utrwalającego z Vichy, odrobinę tę trwałość przedłużał.
massacre
massacre: Zmarłych tez sie czym innym maluje, nie żebym porównywała

:crylol:
Bayje
Bayje
  14 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dawno nie słyszałam większej bzdury

ja też większej bzdury nie słyszałam żeby podkład ograniczał dopływ powietrza ... skoro na powierzchni skóry mamy martwe komórki ... :crylol:
pijana
pijana
  14 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Bayje

To po co "chronisz" skórę warstwą podkładu przed "syfem tego świata", skoro to martwe komórki, a do skóry właściwej syf się przez nie nie przedostanie ? :woot:
Bayje
Bayje
  15 listopada 2012

ponieważ wole zmyć te zanieczyszczenia RAZEM z makijażem a nie z czystej skóry twarzy ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.