TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  11 listopada 2012 (pierwszy post)

Po długich poszukiwaniach postanowiłam sięgnąć po poradę tutaj.
Od długiego już czasu szukam pokładu który jest super kryjacy- bez skutku.
Mam cerę normalna z tłusta strefa T, czasem coś mi tu i tam wyskoczy.

Jakie pokłady proponujecie?

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja właśnie ostatnio się zastanawiałam nad kupnem BB ale tego oryginalnego azjatyckiego,


kup sobie takie male opakowania (jakos po 20 ml) na ebayu, wtedy mozesz wyprobowac i zobaczyc, czy Ci podpasuja - ja wlasnie tak zamowilam moj. za opakowanie wychodzi jakos 5 funtow, wiec jest tanio :Tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: bo uzywałam tego z garniera ale są do dupy i za ciemne jak dla mnie (nie podoba mi się jak podklad jest zóltawy albo pomaranczowy -.-) ;d

tego garniera zamowilam sobie probki przez fejsa z ich strony, tragedia, twarz mi sie swiecila jak psu nie powiem co no i wlasnie te kolory... najjasniejszy duzo za ciemny i nie w mojej tonacji.
z misshy (sprawdzilam, jednak pisze sie przez 2 ''s'') mam odcien 21 i pasuje mi idealnie :tak:
Bayje
Bayje
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: moja siostra tez go sobie chwali, ja zazwyczaj uzywam wersji light :


miałam próbkę light - jak krem.
U mnie jakbym nic na twarzy nie miała ..
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: miałam próbkę light - jak krem. U mnie jakbym nic na twarzy nie miała ..

jak kiedys wspominalas o swoim blogu to chyba wlasnie szukalam go i widzialam ta notke :Woot:
moze akurat na twojej skorze tak dziala, u mnie trzyma sie dobrze, fajnie kryje i starcza na caly dzien :)
Bayje
Bayje
  11 listopada 2012

Jak będe w Douglasie to wysępie próbkę tego zwykłego zobaczymy jak ten podziała :D

Paulinessa
Paulinessa
  11 listopada 2012

Z podkładów jakie próbowałam najlepiej kryje Max Factor Lasting Performance i Mary Kay
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10986

w00tjump
w00tjump
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: misshy (sprawdzilam, jednak pisze sie przez 2 ''s'') mam odcien 21 i pasuje mi idealnie

nie ma nadmiaru rozowych lub szarych pigmentow? i jak wyglada jego konsystencja/jaki na skorze?

jestem bardzo ciekawa, bo juz nie wyobrazam sobie nakladania czegos innego niz bb na twarz, a jednak moj skin79 troche zbytnio w szary idzie, i jednak przyciezki, nakladam go przez to zawsze po spryskaniu sie woda termalna....
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  11 listopada 2012

ja używam tego

krycie ma całkiem dobre jak na tą półkę cenową (w polsce 30-35zł) w angli też powinien być dostępny
mieszam go sobie z affinitonem i trzyma mi się cały dzień :) (mam cerę suchą)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Paulinessa
Paulinessa
  11 listopada 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: affinitonem


mój fejworit :)
Adidasowa
Adidasowa
  11 listopada 2012

A jak dla mnie najlepszy jest :

Jak dla mnie bardzo dobrze kryje, łączę go z :

i jest naprawdę bajecznie;)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 listopada 2012

Tak jak dziewczyny polecam Estee Lauderz serii Double Wear w okolicy £30
Ale jeszcze mocniejszy:
Maximum Cover Camouflage - kryje wszystko
Często nazywany "Friday night Foundation", przeze mnie tez, bo o ile dużo do krycia nie mam to na wieksze wyjścia jest idealny.
Cieżko sie go nakłada, dobrze go najpierw rozgrzać na dłoni, bo jest bardzo gesty. Nie trzeba dużej il

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 listopada 2012

ilości, rozgrzana kropelka starczy na całą buzie.
Trwa wieki, cieżko go zmyć, ja muszę użyć peelingu.
Minusem jest tez bardzo matowy efekt, wiec dobrze go wymieszać z kremem rozświetlającym (ja używam dostępny w Boots No7 illuminating cream w beżu).

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Adidasowa
Adidasowa
  12 listopada 2012
massacre
massacre: Tak jak dziewczyny polecam Estee Lauderz serii Double Wear

Gdzie go można dostać w Polsce?
Bayje
Bayje
  12 listopada 2012

Douglas w 100 % nie wiem czy w Sephora jest.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  12 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mój fejworit :)

też go lubię :) chociaż przez długi czas podchodziłam do niego jak pies do jeża :) niestety ma słabe krycie, ale dzięki temu jest dobry na lato :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Adidasowa
Adidasowa
  12 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Douglas w 100 % nie wiem czy w Sephora jest.

Muszę się przejść ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.