massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 października 2012 (pierwszy post)

W listopadowym wydaniu magazyn Esquire mianowal Mile Kunis najseksowniejsza zywa kobieta na swiecie.
Gwiazda "That '70s Show" (w Polsce znanym pod tytulem o ile dobrze pamietam "Rozowe lata 70-te") zostala wybrana przez czytelnikow tego meskiego magazynu za najpiekniejsza, najzabawniejsza i najbardziej wygadana gwiazde odkad skonczyla 9 lat.
29-letnia gwiazda pochodzenia ukrainskiego slawe zyskala dzieki filmowi "Black Swan", w ktorym zagrala u boku Natalie Portman. Wiekszosc tez zna ja z filmu "Friends with benefits", gdzie partnerowal jej Justin Timberlake.
Ostatnio pokazala tez swoje umiejetnosci komediowe w filmie "Ted".
Znane tez sa plotki, ze od paru miesiecy spotyka sie ze swiezo rozwiedzionym Ashtonem "Toyboyem" Kutcherem.
Tu w serialu za dawnych lat (z Ashtonem - czyli znaja sie dosc dlugo)

Jak bylam nastolatka, to lubilam ogladac ten serial :D








1. Podoba Wam sie? Co na tak, co na nie?
2. Jak myslicie, dlaczego mezczyzni glosowali wlasnie na nia?
3. Zasluguje na miano najseksowniejszej zyjacej kobiety?
4. Kto Waszym zdaniem powinien dostac miano ten najseksowniejszej? Zeby zaostrzyc pole wyboru, stawiam wymagania - powinna zyc (wybacz Marilyn) i nie powinna miec wiecej niz 35 lat :D (wybacz Monica i Angelina) - i mozecie wybrac tylko jedna ;)

Ciekawostka - w zeszlym roku ten sam magazyn za najseksowniejsza wybral Rihanne, czym zszokowany byl moj facet - stwierdzil, ze nie rozumie, co faceci w niej widza :D

Staralam sie wybrac zdjecia te, na ktorych jest podpicowana i takie, na ktorych wyglada naturalnie. Mysle, ze faktycznie stylisci nie maja nad nia duzo roboty :)

W ogole znam kilka Ukrainek, jak ja im zazdroszcze tych gestych wlosow ^^

Pozdrawiam :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

annakrolowa
annakrolowa
  10 października 2012

mocno przecietna

massacre
massacre: 4. Kto Waszym zdaniem powinien dostac miano ten najseksowniejszej? Zeby zaostrzyc pole wyboru, stawiam wymagania - powinna zyc (wybacz Marilyn) i nie powinna miec wiecej niz 35 lat :D (wybacz Monica i Angelina) - i mozecie wybrac tylko jedna ;)


kat dennings



http://www.vettri.net/gallery/celeb/kat_dennings/The-House-Bunny-Los-Angeles-Premiere-Arrivals/KatDennings-HouseBunnyLAPremiere_Vettri.Net-07.jpg
WilczeLyko
WilczeLyko
  11 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kat dennings

Jej górna warga wygląda tak, jakby kiedyś była dolną :rotfl:.
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 października 2012
massacre
massacre: podbijam, jedynie sztuczna mi sie wydawala w tej komedii z Justinem Timberlakiem, ale w Rozowych latach 70-tych zanim jeszcze stala sie slawna uwielbialam na nia patrzec i pamietam, ze chcialam wygladac tak jak ona :D

no wlasnie ona sie wydaje byc taka - nie wiem jak to nazwac - naturalna? + jak sobie przypomne, ze podklada glos dla Meg z Family Guy to juz w ogole mysle, ze musi byc naprawde spoko :D
massacre
massacre: dokladnie... choc jak widac wiekszosc glasujacych wybrala akurat ja


no tak, temu nie przecze, tez bym chyba na nia glosowala :D
massacre
massacre: dlatego tez dalam ten warunek by wybrac mlodsza - tak mi sie wlasnie wydawalo, ze wybor bedzie trudniejszy, bo najczesciej te najpiekniejsze sa typowane wsrod tych juz dojrzalych kobiet :)


no bo te ''starsze'' juz jednak zdazyly sie zadomowic w pamieci :D
kurcze normalnie nikt mi do glowy nie przychodzi.
massacre
massacre: no moj tak samo, Rihanna wg niego w ogole nie ma tego czegos w sobie a Nicole wg niego jest sztywna i " na pewno jest slaba w lozku, skoro Hamilton ja zostawil " I w sumie nie ma konkretnego typu, jesli chodzi o urode w sensie kolor wlosow, wzrost, wielkosc biustu - po prostu musi miec cos na twarzy, co go urzeknie xD Niech no pomysle, kto mu sie podoba... Cameron Diaz na pewno... i nic wiecej nie przychodzi mi do glowy ;D


Mojemu wiem ze kiedys podobala sie strasznie Mandy Moore, no ale teraz to nie jestem pewna, bo ogladalismy kiedys How I Met Your Mother i byla ona goscinnie i jak ja zobaczyl (nie zauwazyl ze to ona) to skomentowal tylko ''what a skank'', chociaz mi sie wydaje ze to bardziej przez jej stylizacje w tym akurat odcinku :P
No i Charlize wiem ze mu sie podoba :D
i w sumie tyle :Woot:
massacre
massacre: "cos na twarzy" to zem napisala


:rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 października 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie wiem kto to, ale coś w jej twarzy jest nie halo. Wszystko jakieś takie za małe i ta szpiczasta broda ;D.

wyglada jak z Mangi

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bianka
Bianka
  17 października 2012

nie chce nic mówić ale ta Panie są blee i fuuj i w ogóle nie macie gustu :D

1234karol
1234karol
  27 października 2012

Miano Najseksowniejszej Żyjącej Kobiety powinna otrzymać

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.