massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 października 2012 (pierwszy post)

W listopadowym wydaniu magazyn Esquire mianowal Mile Kunis najseksowniejsza zywa kobieta na swiecie.
Gwiazda "That '70s Show" (w Polsce znanym pod tytulem o ile dobrze pamietam "Rozowe lata 70-te") zostala wybrana przez czytelnikow tego meskiego magazynu za najpiekniejsza, najzabawniejsza i najbardziej wygadana gwiazde odkad skonczyla 9 lat.
29-letnia gwiazda pochodzenia ukrainskiego slawe zyskala dzieki filmowi "Black Swan", w ktorym zagrala u boku Natalie Portman. Wiekszosc tez zna ja z filmu "Friends with benefits", gdzie partnerowal jej Justin Timberlake.
Ostatnio pokazala tez swoje umiejetnosci komediowe w filmie "Ted".
Znane tez sa plotki, ze od paru miesiecy spotyka sie ze swiezo rozwiedzionym Ashtonem "Toyboyem" Kutcherem.
Tu w serialu za dawnych lat (z Ashtonem - czyli znaja sie dosc dlugo)

Jak bylam nastolatka, to lubilam ogladac ten serial :D








1. Podoba Wam sie? Co na tak, co na nie?
2. Jak myslicie, dlaczego mezczyzni glosowali wlasnie na nia?
3. Zasluguje na miano najseksowniejszej zyjacej kobiety?
4. Kto Waszym zdaniem powinien dostac miano ten najseksowniejszej? Zeby zaostrzyc pole wyboru, stawiam wymagania - powinna zyc (wybacz Marilyn) i nie powinna miec wiecej niz 35 lat :D (wybacz Monica i Angelina) - i mozecie wybrac tylko jedna ;)

Ciekawostka - w zeszlym roku ten sam magazyn za najseksowniejsza wybral Rihanne, czym zszokowany byl moj facet - stwierdzil, ze nie rozumie, co faceci w niej widza :D

Staralam sie wybrac zdjecia te, na ktorych jest podpicowana i takie, na ktorych wyglada naturalnie. Mysle, ze faktycznie stylisci nie maja nad nia duzo roboty :)

W ogole znam kilka Ukrainek, jak ja im zazdroszcze tych gestych wlosow ^^

Pozdrawiam :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  9 października 2012
massacre
massacre: 1. Podoba Wam sie? Co na tak, co na nie? 2. Jak myslicie, dlaczego mezczyzni glosowali wlasnie na nia? 3. Zasluguje na miano najseksowniejszej zyjacej kobiety? 4. Kto Waszym zdaniem powinien dostac miano ten najseksowniejszej? Zeby zaostrzyc pole wyboru, stawiam wymagania - powinna zyc (wybacz Marilyn) i nie powinna miec wiecej niz 35 lat :D (wybacz Monica i Angelina) - i mozecie wybrac tylko jedna ;)

1. fajna :) podobaja mi sie wlosy, duze oczy i usta.
2. bo jest atrakcyjna?
3. nie bardzo, jak dla mnie ma urok bardziej dziewczecy niz kobiecy.
4. wybierajac ze znanych babek musze sie zastanowic:)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  9 października 2012
massacre
massacre: 2. Jak myslicie, dlaczego mezczyzni glosowali wlasnie na nia?

Właściwie to nie wiem? może dlatego że ma baaardzo sukowatą urodę :)

massacre
massacre: 3. Zasluguje na miano najseksowniejszej zyjacej kobiety?

Jeśli miałabym głosować to na pewno nie na nią. Ma ogólnie brzydką twarz, jedynie oczy nadają się do czegoś. Figura też na kolana nie powala, ale to wybranka mężczyzn.. :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Hoshiko
Hoshiko
  9 października 2012
massacre
massacre: Podoba Wam sie? Co na tak, co na nie?

jakoś nie .. nie podoba mi się :nie:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 października 2012
Babsy
Babsy: 2. bo jest atrakcyjna?

sa kobiety atrakcyjne, ktore facetom sie nie podobaja.
byc moze jest tak jak Sylvinka napisala, ze ma cos suczego w swoim wygladzie?
Babsy
Babsy: jak dla mnie ma urok bardziej dziewczecy niz kobiecy.

ale czy to nie jest plus w jej przypadku? ma 29 lat ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

sol6
sol6
  9 października 2012
massacre
massacre: Podoba Wam sie? Co na tak, co na nie?

ładna
ma piękną oprawę oczu
wygląda bardzo dziewczęco +

jest niziutka, -

massacre
massacre: Jak myslicie, dlaczego mezczyzni glosowali wlasnie na nia?


nie wiem,
nie myślę jak facet :)

massacre
massacre: Kto Waszym zdaniem powinien dostac miano ten najseksowniejszej?


wycofałaś 2 piękne kobiety,
nie wiem czy jest najseksowniejsza ale ma coś w sobie :
Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  9 października 2012

fajna ta Mila szczegolnie w filmie z Justinem friends with benefits

jak dla mnie ty jestes najseksowniejsza ale wiem ze nigdy nawet na mnie bys nie spojrzala:(

pijana
pijana
  9 października 2012

Jest ładną kobietą, bardzo mi się podoba na ekranie, ale czy najseksowniejszą... No dla mnie nie.

massacre
massacre: 4. Kto Waszym zdaniem powinien dostac miano ten najseksowniejszej? Zeby zaostrzyc pole wyboru, stawiam wymagania - powinna zyc (wybacz Marilyn) i nie powinna miec wiecej niz 35 lat :D (wybacz Monica i Angelina) - i mozecie wybrac tylko jedna ;)

Nie więcej niż 35 to nie wiem, może Scarlett :woot:
massacre
massacre: Ciekawostka - w zeszlym roku ten sam magazyn za najseksowniejsza wybral Rihanne, czym zszokowany byl moj facet - stwierdzil, ze nie rozumie, co faceci w niej widza :D

Też nie rozumiem, prezentuje się dobrze (miałam okazję widzieć na żywo) ale to nie ten rodzaj (?) seksapilu, który lubię.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 października 2012

Nie mam pojęcia czemu na nią głosowano :o
Mi się nie podoba.
A wybrać jedną najseksowniejszą jest dla mnie nierealne ...ale np taka Cheryl Cole sto razy ładniejsza DLA MNIE od tej tutaj.

marta0859
marta0859
  9 października 2012
massacre
massacre: 1. Podoba Wam sie? Co na tak, co na nie?


Przeciętna. Często podobne można spotkać na ulicy... Jak na zwykłą dziewczynę to nawet mogłaby być, ale jak na gwiazdę... nic specjalnego.
Włosy na tak, reszta taka sobie.

massacre
massacre: 2. Jak myslicie, dlaczego mezczyzni glosowali wlasnie na nia?


Nie wiem.

massacre
massacre: 3. Zasluguje na miano najseksowniejszej zyjacej kobiety?


Nie. Przynajmniej dla mnie nic specjalnego.

massacre
massacre: . Kto Waszym zdaniem powinien dostac miano ten najseksowniejszej? Zeby zaostrzyc pole wyboru, stawiam wymagania - powinna zyc (wybacz Marilyn) i nie powinna miec wiecej niz 35 lat :D (wybacz Monica i Angelina) - i mozecie wybrac tylko jedna ;)


Ciężki wybór bo mam dwie faworytki. :D Ale skoro jedna, to Megan Fox.
massacre
massacre: Ciekawostka - w zeszlym roku ten sam magazyn za najseksowniejsza wybral Rihanne, czym zszokowany byl moj facet - stwierdzil, ze nie rozumie, co faceci w niej widza :D


ta Rihanna jeszcze gorsza niż ta z tematu.
asexualna
asexualna
  9 października 2012
massacre
massacre: 1. Podoba Wam sie? Co na tak, co na nie? 2. Jak myslicie, dlaczego mezczyzni glosowali wlasnie na nia? 3. Zasluguje na miano najseksowniejszej zyjacej kobiety? 4. Kto Waszym zdaniem powinien dostac miano ten najseksowniejszej? Zeby zaostrzyc pole wyboru, stawiam wymagania - powinna zyc (wybacz Marilyn) i nie powinna miec wiecej niz 35 lat :D (wybacz Monica i Angelina) - i mozecie wybrac tylko jedna ;)

Podoba mi się odkąd obejrzałam Friends with benefits, piękna jest.
Jest atrakcyjna i ma naturalną urodę?
Nie wiem czy zasługuje, ciężko określić, bo gusta są różne.
A żeby wybrać jedną to musiałabym ciężko pomyśleć :ninja: na myśl pierwsza mi przyszła Amanda Seyfried, ale zdecydowanie lepiej wygląda w ciemniejszych włosach. Ma charakterystyczną urodę.





WilczeLyko
WilczeLyko
  9 października 2012
massacre
massacre: 1. Podoba Wam sie? Co na tak, co na nie? 2. Jak myslicie, dlaczego mezczyzni glosowali wlasnie na nia? 3. Zasluguje na miano najseksowniejszej zyjacej kobiety? 4. Kto Waszym zdaniem powinien dostac miano ten najseksowniejszej? Zeby zaostrzyc pole wyboru, stawiam wymagania - powinna zyc (wybacz Marilyn) i nie powinna miec wiecej niz 35 lat :D (wybacz Monica i Angelina) - i mozecie wybrac tylko jedna ;)

Ad. 1. Tak średnio, 5/10, bez tragedii, bez rewelacji, ot zwykła babeczka. Znam wiele bardziej urokliwych Ukrainek :).
Ad. 2. Bo jest znana i ostatnio bardzo medialna? ;o
Ad. 3. Absolutnie nie.
Ad. 4. Np. Ulya Trukhina, tak by pozostać we wschodnich klimatach ;-).

.
dont0say0anything
dont0say0anything
  9 października 2012

Leighton Meester

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Często podobne można spotkać na ulicy...

bo reprezentuje urode wschodniej Europy? myslisz, ze dlatego widzisz takich duzo?
u mnie takich niewiele jest :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Amanda Seyfried

ale ma fajne oczy :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.