massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 października 2012 (pierwszy post)

W listopadowym wydaniu magazyn Esquire mianowal Mile Kunis najseksowniejsza zywa kobieta na swiecie.
Gwiazda "That '70s Show" (w Polsce znanym pod tytulem o ile dobrze pamietam "Rozowe lata 70-te") zostala wybrana przez czytelnikow tego meskiego magazynu za najpiekniejsza, najzabawniejsza i najbardziej wygadana gwiazde odkad skonczyla 9 lat.
29-letnia gwiazda pochodzenia ukrainskiego slawe zyskala dzieki filmowi "Black Swan", w ktorym zagrala u boku Natalie Portman. Wiekszosc tez zna ja z filmu "Friends with benefits", gdzie partnerowal jej Justin Timberlake.
Ostatnio pokazala tez swoje umiejetnosci komediowe w filmie "Ted".
Znane tez sa plotki, ze od paru miesiecy spotyka sie ze swiezo rozwiedzionym Ashtonem "Toyboyem" Kutcherem.
Tu w serialu za dawnych lat (z Ashtonem - czyli znaja sie dosc dlugo)

Jak bylam nastolatka, to lubilam ogladac ten serial :D








1. Podoba Wam sie? Co na tak, co na nie?
2. Jak myslicie, dlaczego mezczyzni glosowali wlasnie na nia?
3. Zasluguje na miano najseksowniejszej zyjacej kobiety?
4. Kto Waszym zdaniem powinien dostac miano ten najseksowniejszej? Zeby zaostrzyc pole wyboru, stawiam wymagania - powinna zyc (wybacz Marilyn) i nie powinna miec wiecej niz 35 lat :D (wybacz Monica i Angelina) - i mozecie wybrac tylko jedna ;)

Ciekawostka - w zeszlym roku ten sam magazyn za najseksowniejsza wybral Rihanne, czym zszokowany byl moj facet - stwierdzil, ze nie rozumie, co faceci w niej widza :D

Staralam sie wybrac zdjecia te, na ktorych jest podpicowana i takie, na ktorych wyglada naturalnie. Mysle, ze faktycznie stylisci nie maja nad nia duzo roboty :)

W ogole znam kilka Ukrainek, jak ja im zazdroszcze tych gestych wlosow ^^

Pozdrawiam :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 października 2012
massacre
massacre: 1. Podoba Wam sie? Co na tak, co na nie? 2. Jak myslicie, dlaczego mezczyzni glosowali wlasnie na nia? 3. Zasluguje na miano najseksowniejszej zyjacej kobiety? 4. Kto Waszym zdaniem powinien dostac miano ten najseksowniejszej? Zeby zaostrzyc pole wyboru, stawiam wymagania - powinna zyc (wybacz Marilyn) i nie powinna miec wiecej niz 35 lat :D (wybacz Monica i Angelina) - i mozecie wybrac tylko jedna ;)

1. wszystko mi sie w niej podoba.
2. bo jest zayebiscie seksowna.
3. hmm... moim zdaniem nie ma czegos takiego jak ''najseksowniejsza kobieta zyjaca na ziemi'' bo ile gustow tyle opinii.
4. Juz mialam napisac Charlize Theron ale... no coz, juz jej 32 roczek leci :) nie wiem :and:
massacre
massacre: Ciekawostka - w zeszlym roku ten sam magazyn za najseksowniejsza wybral Rihanne, czym zszokowany byl moj facet - stwierdzil, ze nie rozumie, co faceci w niej widza :D

co do tych ciekawostek to moj facet za pasztety uwaza Rihanne i ta babke z pussycat dolls - Nicole costam i tez nie wie co faceci w nich widza, mimo ze nawet tu na forum pelno osob uwaza je za cuda. co kto lubi :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. wszystko mi sie w niej podoba. 2. bo jest zayebiscie seksowna.

podbijam, jedynie sztuczna mi sie wydawala w tej komedii z Justinem Timberlakiem, ale w Rozowych latach 70-tych zanim jeszcze stala sie slawna uwielbialam na nia patrzec i pamietam, ze chcialam wygladac tak jak ona :D
Konto usunięte
Konto usunięte: ile gustow tyle opinii.

dokladnie... choc jak widac wiekszosc glasujacych wybrala akurat ja
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Juz mialam napisac Charlize Theron ale... no coz, juz jej 32 roczek leci :) nie wiem

dlatego tez dalam ten warunek by wybrac mlodsza - tak mi sie wlasnie wydawalo, ze wybor bedzie trudniejszy, bo najczesciej te najpiekniejsze sa typowane wsrod tych juz dojrzalych kobiet :)
Konto usunięte
Konto usunięte: co do tych ciekawostek to moj facet za pasztety uwaza Rihanne i ta babke z pussycat dolls - Nicole costam i tez nie wie co faceci w nich widza, mimo ze nawet tu na forum pelno osob uwaza je za cuda. co kto lubi :)

no moj tak samo, Rihanna wg niego w ogole nie ma tego czegos w sobie a Nicole wg niego jest sztywna i " na pewno jest slaba w lozku, skoro Hamilton ja zostawil " :rotfl:
I w sumie nie ma konkretnego typu, jesli chodzi o urode w sensie kolor wlosow, wzrost, wielkosc biustu - po prostu musi miec cos na twarzy, co go urzeknie xD
Niech no pomysle, kto mu sie podoba... Cameron Diaz na pewno... i nic wiecej nie przychodzi mi do glowy ;D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 października 2012

"cos na twarzy" to zem napisala :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

LuznyGosc
LuznyGosc
  10 października 2012

Dobra jest, ale osobiscie wole Melanie Iglesias.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 października 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Melanie Iglesias.

w ogole mi sie nie podoba. ma twarz lalki

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asexualna
asexualna
  10 października 2012
massacre
massacre: ale ma fajne oczy

Piękne :zakochany: i dla mnie jest mega zgrabna. Zresztą tak jak Kunis - nie koścista.
asexualna
asexualna
  10 października 2012
massacre
massacre: LuznyGosc:Melanie Iglesias. w ogole mi sie nie podoba. ma twarz lalki

Mnie te sztuczne cycky momentami przerażają, jakby żyły własnym życiem :rotfl:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie te sztuczne cycky momentami przerażają, jakby żyły własnym życiem

rany julek, kto jej zrobil taka krzywde?
a moze jakies wkladki w staniku sie przesunely?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asexualna
asexualna
  10 października 2012
massacre
massacre: a moze jakies wkladki w staniku sie przesunely?

Chyba silikonowe w cycku :rotfl:

LuznyGosc
LuznyGosc
  10 października 2012

Ruchalby. :ziober2:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  10 października 2012

Podoba, jest bardzo ładna. W sumie nie mogę się do niczego doczepić.
A czy zasługuje na miano najseksowniejszej nie wiem, bym musiała zobaczyć resztę kandydatek by to ocenić ;D.

massacre
massacre: Ciekawostka - w zeszlym roku ten sam magazyn za najseksowniejsza wybral Rihanne


Nie podoba mi się, no i jej głos rodem z parasola mnie wkurza strasznie :).

massacre
massacre: Kto Waszym zdaniem powinien dostac miano ten najseksowniejszej? Zeby zaostrzyc pole wyboru, stawiam wymagania - powinna zyc (wybacz Marilyn) i nie powinna miec wiecej niz 35 lat :D (wybacz Monica i Angelina) - i mozecie wybrac tylko jedna ;)


O kurdę. Ciężko. Jakoś nie zwracam uwagi na damskie buzie, a jeżeli nawet to nie wiem jak się nazywają. O, może Scarlett Johansson ? Lubię jej urodę. A dalej to nie wiem, tych z młodszego pokolenia nie potrafię sobie przypomnieć.
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba silikonowe w cycku


Nie wiem kto to, ale coś w jej twarzy jest nie halo. Wszystko jakieś takie za małe i ta szpiczasta broda ;D.
:ziober2:
asexualna
asexualna
  10 października 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie wiem kto to, ale coś w jej twarzy jest nie halo. Wszystko jakieś takie za małe i ta szpiczasta broda ;D.

Mnie bardziej po oczach biją te krzywe silikony :ninja:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  10 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie bardziej po oczach biją te krzywe silikony


O kurdę, faktycznie jeden cycek jest wyżej, z reklamacją bym poszła na jej miejscu :rotfl:.
:ziober2:
asexualna
asexualna
  10 października 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: O kurdę, faktycznie jeden cycek jest wyżej, z reklamacją bym poszła na jej miejscu .

W fotoszopie retusz i sie Patryki jarają :ziober2:
Sama figura spoko, tylko te cycki.
asexualna
asexualna
  10 października 2012

Od razu lepiej przed operacyją :Zabawa:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.