XxMeeryxx
XxMeeryxx
  18 września 2012 (pierwszy post)
hej ;) mam pytanie jakie macie sposoby by radzić sobie z cera ?
Już powoli nie mam siły na walkę byzie miec idealnie gładka buzie.
Mam juz prawie 21 lat wydane tysiece złotych na dermatologów i kosmetyczki na przestrzeni lat.
Help
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  19 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mmaryja:. AA do cery wrażliwej, kosztuje 11zł. na poczatek bedzie idealny:)

ja ostatnio kupiłam micel z bourjois ten fioletowy (był w promocji w rossmenie za ok11-12zł, normalnie kosztuje chyba coś ok 15zł) i jestem z niego bardzo zadowolona :)
ale od razu zaznaczę, że micelami zmywam tylko makijaż oczu :) ewentualnie cały makijaż jeśli ma leserski dzień :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
kedi
kedi
  20 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a jaki polecasz?

lirene niebieski (czyli ten nawilżający) ewentualnie olay skin balance chyba :woot:

a tak btw. kosmetyki z tołpy mają identyczny skład jak te z biedronki (żel do mycia twarzy na sto procent) :ninja:
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  20 września 2012
kedi
kedi: a tak btw. kosmetyki z tołpy mają identyczny skład jak te z biedronki (żel do mycia twarzy na sto procent)


żel z Tołpy ma w składzie dodatkowo gdzies w środku jakieśalgi ale tak to faktycznie niczym się nie różni :crylol: ... :D
XxMeeryxx
XxMeeryxx
  21 września 2012

wiecie co próbowałam juz chodzenia do róznych lekarzy dermatologów brałam od antybiotyków doustnych przez smarowanie jakiś antybiotyków w żelach kremach, po jakies robione kremy, największy problem taki jest bo mam skórę mieszaną miejscami sucha a miejscami tłustą .Chodziłam na zabiegi do kosmetyczki czyszczenie czyli standard po peelingi wodne ,maski z alg na ciepło, ostatnio lekarka zaleciła mi kolagen a dokładnie to w żelu i mam tym myć buzie ale to drogie diabelstwo.... i nie wiem czy to juz nie naciaganiem na kase bo to od lekarki mam bezpośrednio i jej za to sie placilo, nie wiem moze sie myle ale kolagen kojarzy mi sie z zapobieganiem zmarszczkom i starszymi paniami

XxMeeryxx
XxMeeryxx
  21 września 2012
massacre
massacre: To, ze sie ma skończone 21 lat nie oznacza automatycznego zakończenia walki z tradzikiem mlodzienczym, bo cera może sie stabilizowac do 25 roku życia.

No to mi pocieszenie ....
XxMeeryxx
XxMeeryxx
  21 września 2012
kedi
kedi: tak samo mi powiedziała kosmetyczka, ze należy używać kremów regulujących a nie matujących. mój również taki jest, źle napisałam.

podobno najlepiej nie malować sie wcale... gdyż skóra powinna oddychać ...sama nie wiem co jest prawda a co mitem
XxMeeryxx
XxMeeryxx
  21 września 2012
JuIia
JuIia: Poza kosmetykami i hormonami ważne jest tez to co jemy.

no oki zgodzę sie z Tobą... nie jem fast foodów, unikam czekolady kawy kakao bo słyszałam że to powoduje wypryski ;) Co do jedzenia pieczywo typu waza ,jogurty owoce, warzywa chude mięso, wiec to chyba jednak nie dieta choć już naprawdę" zgłupiałam "
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.