Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  1 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Mam strasznie "gumowe" paznokcie ;) tzn. są miekkie i łamią się jak zapałki ;( a do tego wcale nie chcą rosnąć.. :((
za 1,5 tyg mam ważne spotkanie i chciałabym żeby choć troche się podreperowały....

Jakie polecacie skuteczne odżywki ? i w jakiej cenie..

"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  2 sierpnia 2012
kedi
kedi: no przecież wiem, co piszę...

a czy ja powiedziałam że nie wiesz?
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
asexualna
asexualna
  2 sierpnia 2012
Pogodynka
Pogodynka: Mam strasznie "gumowe" paznokcie ;) tzn. są miekkie i łamią się jak zapałki ;( a do tego wcale nie chcą rosnąć.. :(( za 1,5 tyg mam ważne spotkanie i chciałabym żeby choć troche się podreperowały....Jakie polecacie skuteczne odżywki ? i w jakiej cenie..

Łykanie krzemu jest dobre.
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  3 sierpnia 2012

Ja wypróbowałam wiele odżywek i tak naprawdę sprawdził się tylko Nail Tek. Z Eveline paznokcie twarde jak diament również była fajna, ale efekty krótkotrwałe. Później chyba miałam jeszcze gorsze pazurki niż przed kuracją. Oprócz tego możesz na noc wcierać olej rycynowy i odżywkę keratynową (takie rybki malutkie) to też bardzo pomaga.

Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  3 sierpnia 2012

kupiłam w końcu odżywkę Sally Hansen

"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
bas
bas
  5 sierpnia 2012

mam ten sam problem z paznokciami co Ty. ja tylko nie umiem przełamać się do regularnego używania odżywek. Od jakiś 2 miesiecy od czasu do czasu (mniej więcej co 2 tyg) mocze pazury w podgrzanym oleju, jak na moje paznokcie to widać poprawe zdecydowanie.

+ kiedyś miałam odżywke diamentową z wibo, zajebista była. ale nie moge już jej nigdzie znaleźć :C

Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  5 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Od jakiś 2 miesiecy od czasu do czasu (mniej więcej co 2 tyg) mocze pazury w podgrzanym oleju, jak na moje paznokcie to widać poprawe zdecydowanie.

a co to daje? :) bo ciekawa jestem
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
aui
aui
  5 sierpnia 2012
Pogodynka
Pogodynka: a co to daje? :) bo ciekawa jestem


nie łamią mi się i nie rozdwajają paznokcie (tak jak wcześniej). przynajmniej tak mi sie wydaje :D
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  13 sierpnia 2012
http://joannapanna.blogspot.com/2012/08/eveline-8w1-ostrzezenie.html

przypomniało mi się coś :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.