Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  1 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Mam strasznie "gumowe" paznokcie ;) tzn. są miekkie i łamią się jak zapałki ;( a do tego wcale nie chcą rosnąć.. :((
za 1,5 tyg mam ważne spotkanie i chciałabym żeby choć troche się podreperowały....

Jakie polecacie skuteczne odżywki ? i w jakiej cenie..

"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
SailorMoon
SailorMoon
  1 sierpnia 2012
Pogodynka
Pogodynka: Jakie polecacie skuteczne odżywki ? i w jakiej cenie..

Z Eveline. Diamentowa albo 8w1. Ok 13 zł chyba.
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  1 sierpnia 2012

Myślisz ze ta 8w1 będzie najlepsza?

bo zazwyczaj to co jest do wszystkiego to jest do niczego..

"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
SailorMoon
SailorMoon
  1 sierpnia 2012
Pogodynka
Pogodynka: Myślisz ze ta 8w1 będzie najlepsza? bo zazwyczaj to co jest do wszystkiego to jest do niczego..

Miałam obie i obie są bardzo dobre moim zdaniem. Nie mam już problemów z paznokciami :)
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  1 sierpnia 2012
SailorMoon
SailorMoon: Miałam obie i obie są bardzo dobre moim zdaniem. Nie mam już problemów z paznokciami :)

w takim razie jutro zawitam do drogerii ;)

Dzięki :P
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
kasey00
kasey00
  1 sierpnia 2012
SailorMoon
SailorMoon: albo 8w1

słyszałam świetne opinie
a od siebie polecam Rimmel Nail Rescue:

Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  1 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: słyszałam świetne opinie

Jeżeli faktycznie jest taka świetna to biorę ją !
mam tylko nadzieje ze cokolwiek zdziała przez te 1,5 tyg...
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  1 sierpnia 2012

Izuś ja mam 8w1, o której Marta pisze i rzeczywiście podbijam - jest dobra :)

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  1 sierpnia 2012

W rossmanie kosztuje jakieś 10-11 zeta jakby co :-)

pijana
pijana
  1 sierpnia 2012

Podbijam Eveline, choć paznokcie rosną ok. 4 mm miesięcznie, więc co się stanie w 1,5 tygodnia to nie wiem :-)

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  1 sierpnia 2012

tak jak wiele dziewczyn wyżej - eveline 8w1 - cena ok 10-12zł
ale wiadomo, aby efekty były widoczne trzeba ja stosować ja regularnie ok 3 tyg :), mimo to myslę, że po 1,5tyg efekty też będą niezłe :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  1 sierpnia 2012

ja słyszałam, że właśnie niektórym osobom po tych z Eveline się jeszcze gorsze paznokcie zrobiły :ninja:

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 328
Kiniowska
  1 sierpnia 2012
SailorMoon
SailorMoon: Z Eveline. Diamentowa albo 8w1. Ok 13 zł chyba.

SailorMoon
SailorMoon: Miałam obie i obie są bardzo dobre moim zdaniem. Nie mam już problemów z paznokciami :)

Podbijam!!! :tak:

Zużyłam diamentową, paznokcie BARDZO się poprawiły. Teraz mam 8w1, zużyta do połowy - stosuję profilaktycznie, moje paznokcie nie potrzebują już ciągłej "kuracji". :) Polecam bardzo, ja jestem zachwycona i pod ogromnym wrażeniem. :D
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  1 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Izuś ja mam 8w1, o której Marta pisze i rzeczywiście podbijam - jest dobra :)

Aguś no już kase wyłudziłam od mamy ( a co bede wlasna wydawać) i jutro udam się do sklepu i zakupie :)

Kiniowska
Kiniowska: Zużyłam diamentową, paznokcie BARDZO się poprawiły. Teraz mam 8w1, zużyta do połowy - stosuję profilaktycznie, moje paznokcie nie potrzebują już ciągłej "kuracji". :) Polecam bardzo, ja jestem zachwycona i pod ogromnym wrażeniem. :D

o Diamentowej mama mi mówiła ze jej kolezanka stosuje i bardzo sobie chwali ;p tylko ze Diamentowa to tylko na wzmocnienie płytki a ja potrzebuje najbardziej na wzrost i porost ;D
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
boniwinter
boniwinter
  2 sierpnia 2012
Pogodynka
Pogodynka: Jakie polecacie skuteczne odżywki ?


z calego serca moge ci polecic
Eweline SOS, kosztuje ok 20 zl i jest do paznokci ze szczegolna zdolnoscia do lamliwosci
Powiem tak, po tipsach mialam totalny dramat z paznokciami....tego sie nawet opisac nie da.
3 dni malulesz warstwowo ta odzywka, pozniej zmywasz ja i znowu 3 dni malujesz i po 3 dniach zmywasz.
Jest rewelacyjna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.