Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  1 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Mam strasznie "gumowe" paznokcie ;) tzn. są miekkie i łamią się jak zapałki ;( a do tego wcale nie chcą rosnąć.. :((
za 1,5 tyg mam ważne spotkanie i chciałabym żeby choć troche się podreperowały....

Jakie polecacie skuteczne odżywki ? i w jakiej cenie..

"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  2 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: z calego serca moge ci polecic Eweline SOS, kosztuje ok 20 zl i jest do paznokci ze szczegolna zdolnoscia do lamliwosci Powiem tak, po tipsach mialam totalny dramat z paznokciami....tego sie nawet opisac nie da. 3 dni malulesz warstwowo ta odzywka, pozniej zmywasz ja i znowu 3 dni malujesz i po 3 dniach zmywasz. Jest rewelacyjna.

tez pozytywne opinie o tej odzywce słyszałam. jutro w sklepie okaze się które są i spośród tych które mi polecałyście kupie jedną, może dwie i zaczynam kuracje.
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
Scare
Scare
  2 sierpnia 2012
Pogodynka
Pogodynka: Mam strasznie "gumowe" paznokcie ;)


ała... do octu może na noc wkładałaś :lol:
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  2 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ała... do octu może na noc wkładałaś

ja Ci zaraz włoze ;p chybas zgłupiał :D
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  2 sierpnia 2012
Pogodynka
Pogodynka: o Diamentowej mama mi mówiła ze jej kolezanka stosuje i bardzo sobie chwali ;p tylko ze Diamentowa to tylko na wzmocnienie płytki a ja potrzebuje najbardziej na wzrost i porost ;D


A to nie wiem, może 8w1? Popytaj w drogerii, najlepiej. :) Ja chodziłam do takiej malutkiej beznazwowej, pani miała kilka rodzajów, dała mi diamentową bo miałam bardzo kruche paznokcie, jak zaczepiłam o coś twardego (często o ostre, metalowe suwaki) to mi się łamały, płytka się wyszczerbiała, rozdwajała. Taki mały dramat. Teraz są tak twarde (zwłacza kciuki), że jak w coś uderzę to uzewnętrzniam swoje emocje łaciną podwórkową - czyt. zaklinam jak szewc. :D Paznokieć w żadną stronę się nie wygnie, a boli jak diabli. Zero jakiegoś rozdwajania, łamania, wyszczerbiania się. I coś mi świta, że te z Eveline są chyba też na porost, ale ręki uciąć nie dam.
kedi
kedi
  2 sierpnia 2012

Ja miałam tragiczne paznokcie i nic mi nie pomagało. Jedynie Herome spisało się na medal. Polecam jeszcze Nail Teka.

Felka
Felka
  2 sierpnia 2012

eveline i nic innego , mala buteleczka a dzila cuda : )

Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  2 sierpnia 2012
kedi
kedi: Nail Teka.

Miałam i rewelacja :) ale dostałam w prezencie jakis pakiet 3 szt na odbudowę i byl rewelacyjny. Potem chciałam kupic sobie kazdy oddzielnie ale cena ponad 150zł mnie odrzuciła.
szkoda tyle kasy wiec wole poszukać jakiejś innej alternatywy.
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
styka51
styka51
  2 sierpnia 2012

Ja polecam Eveline tą z diamentami, dobra jest :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: słyszałam, że właśnie niektórym osobom po tych z Eveline się jeszcze gorsze paznokcie zrobiły

Ja tak miałam, że jak zaczęłam malowac, to paznokcie zrobiły się strasznie kruche. Wzięłam je obcięłam na maxa i ciągle malowałam. Jak potem zaczęły rosnąć były dużo mocniejsze ;) I teraz jest dobrze ;)
kedi
kedi
  2 sierpnia 2012
Pogodynka
Pogodynka: cena ponad 150zł mnie odrzuciła

150? no chyba żartujesz... np ten z udoskonaloną formuła- hydration, poziom II kosztuje w okolicach 50zł.
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  2 sierpnia 2012
kedi
kedi: 150? no chyba żartujesz... np ten z udoskonaloną formuła- hydration, poziom II kosztuje w okolicach 50zł.

150 za 3 :P za caly ten zestaw ;P który i tak był w promocji ;P
b pojedyńcze to po ok 50 zł są.
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
kedi
kedi
  2 sierpnia 2012
Pogodynka
Pogodynka: b pojedyńcze to po ok 50 zł są.

nie musisz używać całego zestawu, nawet w katalogu producent nie napisał, że trzeba używać wszystkich trzech.
moim zdaniem jedna w zupełności da radę, ewentualnie możesz użyć formuły extra/ IV.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  2 sierpnia 2012
Pogodynka
Pogodynka: Miałam i rewelacja :) ale dostałam w prezencie jakis pakiet 3 szt na odbudowę i byl rewelacyjny. Potem chciałam kupic sobie kazdy oddzielnie ale cena ponad 150zł mnie odrzuciła. szkoda tyle kasy wiec wole poszukać jakiejś innej alternatywy.

czytałam na jakimś blogu kosmetycznym, że działanie nail teka II i tej 8w1 z eveline jest takie samo :) więc szkoda przepłacać :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  2 sierpnia 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: czytałam na jakimś blogu kosmetycznym, że działanie nail teka II i tej 8w1 z eveline jest takie samo :) więc szkoda przepłacać :)

dokladnie ;p

kedi
kedi: nie musisz używać całego zestawu, nawet w katalogu producent nie napisał, że trzeba używać wszystkich trzech.

akurat musialam. bo jedno bylo do skórek, jedno na wzrost i bezbarwny do wykonczenia.
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
boniwinter
boniwinter
  2 sierpnia 2012
Pogodynka
Pogodynka: tez pozytywne opinie o tej odzywce słyszałam. jutro w sklepie okaze się które są i spośród tych które mi polecałyście kupie jedną, może dwie i zaczynam kuracje.


co do tej odzywki to powiem Ci, ze w ciagu niecalych 2 miesiecy "naprawilam" swoje paznokcie do tego stopnia, ze mam teraz teraz piekne i dlugie swoje.
Mama mi ja znowu przyslala, uzywam jej nadal.
Nie polecam jej tylko pod lakier, absolutnie nie.
kedi
kedi
  2 sierpnia 2012
Pogodynka
Pogodynka: akurat musialam. bo jedno bylo do skórek, jedno na wzrost i bezbarwny do wykonczenia.

ten bezbarwny to top coat, do samodzielnego stosowania... można go stosować sam lub na lakier, a pod lakier foundation ^^. no przecież wiem, co piszę...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.